|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Podaję tylko fakty można się zgadzać lub nie. Nie mnie oceniać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,809 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,809 Likes: 10 |
ale w kwestii niemieckiej, to popieram dziadka A w kwestii rosyjskiej ? nie wiem jaki jest stosunek dziadka do tejże, bo mój.. taki sam jak do niemieckiej.. tylko kurwa...nie pisz nic o Łomży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Hitler austriak Stalin gruzin
a ci sie niemiaszkow i kacapow uczepili
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Sane w dwunastu meczach reprezentacji Niemiec zaliczył tylko jedną asystę. Nie strzelił nawet bramki. Świetny sezon klubowy, ale w kadrze cień samego siebie i odstaje strasznie od Müllera, Reusa czy Draxlera. burbon w private picks też trafił tylko jeden typ na 12 podanych, ale nikt go z tego powodu nie wypierdolil stamtąd bo to klasowy typer. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Frankowski ma oferty z Turcji, USA, ale podobno najbliżej mu do Legii. Problem w tym, że Jaga oczekuje za swojego pomocnika 2,5 mln euro... jednak możliwe, że Legia dogada się z Kuleszą wpisując wysoki procent od następnego transferu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,809 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,809 Likes: 10 |
Sane w dwunastu meczach reprezentacji Niemiec zaliczył tylko jedną asystę. Nie strzelił nawet bramki. Świetny sezon klubowy, ale w kadrze cień samego siebie i odstaje strasznie od Müllera, Reusa czy Draxlera. burbon w private picks też trafił tylko jeden typ na 12 podanych, ale nikt go z tego powodu nie wypierdolil stamtąd bo to klasowy typer. ale kurwa...śmieszne, ho ho 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zaraz Ci burbi z poniedziałku przyjebie fechu, a do Radomia masz kawałek drogi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Hitler austriak Stalin gruzin
a ci sie niemiaszkow i kacapow uczepili K.O. fortego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Frankowski ma oferty z Turcji, USA, ale podobno najbliżej mu do Legii. Problem w tym, że Jaga oczekuje za swojego pomocnika 2,5 mln euro... jednak możliwe, że Legia dogada się z Kuleszą wpisując wysoki procent od następnego transferu Kulesza na bank będzie chciał procent. Bo teraz to chyba mu skapnie raptem 50 po podziale. Inna sprawa że 2,5 miliona za niego to cena z kosmosu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Zaraz Ci burbi z poniedziałku przyjebie fechu, a do Radomia masz kawałek drogi.  Fakt, trochę nie przemyślałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Legia dawała już ponoć 1,5  - niech dadzą 2 i jakiś procent i może jechać podbijać stolicę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Za 2 to Kulsza powinien wynająć odrzutowiec i go dostarczyć pod same drzwi Miodulskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Legia dawała już ponoć 1,5  - niech dadzą 2 i jakiś procent i może jechać podbijać stolicę Nie wierzę że dawali 1.5 a co dopiero dwie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Legia dawała już ponoć 1,5  - niech dadzą 2 i jakiś procent i może jechać podbijać stolicę Nie wierzę że dawali 1.5 a co dopiero dwie. niestety też mi to za pięknie wygląda żeby było prawdziwe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
Hitler austriak Stalin gruzin
a ci sie niemiaszkow i kacapow uczepili K.O. fortego. @ssaczu, u Josepha Goebbelsa miałbyś robotę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Niech go goni jak najszybciej nawet do Legii to jest paralityk co już osiagnął maxa I lepszy nie będzie następnego transferu za Hajs może już nie być więc o jakich procentach mowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Hitler austriak Stalin gruzin
a ci sie niemiaszkow i kacapow uczepili K.O. fortego. jak większość tych co noszą patriotyczną odzież a byś spytał o trochę historii to leżą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
@LukaszOlkowicz
Kamil Glik uszkodził bark na trening. Sytuacja poważna, pojechał na badania do szpitala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Na mundial pojedzie na taras widokowy pomachać tum co odlatują z okęcia  co pisałem już zimą
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|