|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Panie, bedziesz jeszcze przepraszal i klanial sie w pas. Zobaczysz  A tak na powaznie to final raczej Francja lub Brazylia vs Niemcy. Ale ja nie chce takiego finalu. Argentyna ma takie same szanse na finał JAK BELGIA czyli żadne Niemce/Francja/Hiszpania/Brazylia nikt inny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Panie, bedziesz jeszcze przepraszal i klanial sie w pas. Zobaczysz  A tak na powaznie to final raczej Francja lub Brazylia vs Niemcy. Ale ja nie chce takiego finalu. Argentyna ma takie same szanse na finał czyli żadne Niemce/Francja/Hiszpania/Brazylia nikt inny + jakiś klub z Afryki jako czarny koń , coś się musi dziać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
oczyciwscie ranking to ranking i historia to historia bla bla bla ale ciezko znalezc teraz kursy jakie byly na wyjscie z grupy w 2014 a ten ranking mniej wiecej pokazuje to, a po tym zestawieniu kazdy z forum wygra dobry hajs w 4 grupach na 1 miejscu był 1 w rankingu w 1 grupie na 1 miejscu byl 1 i 2 w rankingu w 2 grupach z grupy wyszły zespoły 1 i 2 w rankinguw 6 grupach na ost miejscu byl ost w rankingu 4 zespoly ktore byly 3 w rankingu wyszly z grupy plus 2 zespoly ktore byly 4 w rankingu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Polska 18-1 babska siatka  Dramat dlatego rzadko oglądam babską siatkę  Jak grają naprawdę mocne drużyny to jest co oglądać, a takie kosmiczne runy to w ogóle patologia całego babskiego sportu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Niemcow nie chce nawet w polfinale. Choc zapewne dojda chujki daleko.
Hiszpani nie ufam. Bede gral przeciwko nim. Tak jak przeciwko Rosji, Serbii, czarnuchom z Nigerii i Senegalu.
Na celowniku mam jeszcze Dunczykow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Rosja nie wychodzi z grupy to po pierwsze u siebie w kraju ? niemożliwe sensi ![[Linked Image from i.gifer.com]](https://i.gifer.com/9bXL.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10 |
nie Biczu.. Gjermańce nie obronią ..nie w Rosijjj Ja Niemcy w Finale Ty typuj swoją drużynę Stawka Liter Jacka jak żadna z naszych drużyn nie wejdzie do finału to no bet Pasi ? Si Si... tylko ja nie mam faworyta, przemyśleć bym musiał.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Niemcow nie chce nawet w polfinale. Choc zapewne dojda chujki daleko.
Hiszpani nie ufam. Bede gral przeciwko nim. Tak jak przeciwko Rosji, Serbii, czarnuchom z Nigerii i Senegalu.
Na celowniku mam jeszcze Dunczykow. A Szwecja? Przecież oni też szału nie zrobią
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Biczu ja moge wejsc w zaklad taki.
Typuje Brazylie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
a ja obstawiam że Niemcy beą mieli swój Staliningrad 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu ja moge wejsc w zaklad taki.
Typuje Brazylie. Litrowy jacek ? Przecinajcie zaraz Ci wysyłam potwierdzenie zakładu na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Biczu ja moge wejsc w zaklad taki.
Typuje Brazylie. Litrowy jacek ? Przecinajcie zaraz Ci wysyłam potwierdzenie zakładu na PW Przecięte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Biczu ja moge wejsc w zaklad taki.
Typuje Brazylie. Litrowy jacek ? Przecinajcie zaraz Ci wysyłam potwierdzenie zakładu na PW Przecinam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Biczu ja moge wejsc w zaklad taki.
Typuje Brazylie. Litrowy jacek ? Przecinajcie zaraz Ci wysyłam potwierdzenie zakładu na PW Przecięte. Biczu ja moge wejsc w zaklad taki.
Typuje Brazylie. Litrowy jacek ? Przecinajcie zaraz Ci wysyłam potwierdzenie zakładu na PW Przecinam Potwierdzone
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Biczu ja moge wejsc w zaklad taki.
Typuje Brazylie. Litrowy jacek ? Przecinajcie zaraz Ci wysyłam potwierdzenie zakładu na PW O litra moze byc lub zamiennie kasa jakby mi sie nie chcialo wysylac towaru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu ja moge wejsc w zaklad taki.
Typuje Brazylie. Litrowy jacek ? Przecinajcie zaraz Ci wysyłam potwierdzenie zakładu na PW O litra moze byc lub zamiennie kasa jakby mi sie nie chcialo wysylac towaru. Litrowy Jacek albo 140 PLN pasuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
a ja obstawiam że Niemcy beą mieli swój Staliningrad  To już raczej Wołgograd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
se lepiej wymyślaj jakiś wcześniaków na finał bo założyć się musimy inaczej Radom baj najt !
|
|
|
Link skopiowany do schowka