Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 82 z 129 1 2 80 81 82 83 84 128 129
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Rozpisaliśmy się o fantasy Mundial, ale tak po prawdzie emocje opadną lada moment. To wyłącznie takie zaklinanie rzeczywistości obdartej z FPL. Jestem wam jeszcze winien parę porad i nazwisk pod skład a potem kanapa, urlop, mecze i dalszy odpoczynek od koszmarów minionego sezonu.

Jak grać? To nie FPL skład mundialowego fantasy układamy na dwie rundy, bowiem w trzeciej, najprawdopodobniej odpalicie WC. Teoretycznie dzikiej karty nie ma sensu trzymać dłużej, po eliminacjach jest druga (obowiązkowa), potem liczba transferów rośnie i skład da się ogarnąć. Trzecia runda to tylko problemy: drugi garnitur pewnych awansu drużyn, zdeterminowane jedenastki walczące o wszystko oraz te przegrane grające o honor młodzieżą.

Mając skład na dwie rundy trzeba pamiętać o możliwości zmiany opaski i jakiegokolwiek zawodnika na zmiennika z ławki. Stąd niezbędna jest grająca 15, w tym budżetowe mięso armatnie. Idealnie byłoby gdyby ci najtańsi zawodnicy pochodzili z np trzech pierwszych grup (np Rosja lub Maroko) a gwiazdy z dalszych. Pozwala to zacząć tanimi obrońcami/pomocnikami licząc na CS lub punkty z przodu, a później zastąpić ich właściwymi premium zawodnikami. Przez kalendarz powinno się w zasadzie unikać potrajania piłkarzy z jednej reprezentacji i również przez kalendarz, trzeba z góry ułożyć kolejność wędrowania opaski. Przykładowo Cavani, później Griezmann, Neymar lub Harry Kane, Z tego samego powodu lepiej nie mieć w składzie np napastnika Francji i Argentyny. Warto też z góry założyć sobie ile punktów znaczy dość. Tak aby nie przechytrzyć i nie zdjąć C z zawodnika, który da gola i asystę.

Rundy:

Runda 1 Czwartek 14 czerwca 17:00
Runda 2 Wtorek 19 czerwca
Runda Poniedziałek 25 czerwca
1/8 Sobota 30 czerwca
1/4 Piątek 6 czerwca
1/2 Wtorek 10 czerwca
Finał Sobota 14 czerwca

Teraz chipy. Z Bench Boostem czekamy na koniec rozgrywek grupowych tak aby mieć pewność wystawienia w następnej fazie, przez selekcjonerów, najsilniejszych składów. Inaczej to wygląda z max C tutaj warto znaleźć kolejkę, w której nasi premium, min dwóch, zagrają z ogórkami jak Panama, Iran czy Meksyk. Oczywiście to wszystko teoria. Wygląda na to, że można zagrać w jednej rundzie WC i chipa ; uwaga, nie można, jak w FPL, cofnąć odpalonego chipsa.

Ceny są wysokie. Wkurza też zaliczenie do napastników Hazarda, Silvy czy Sterlinga. Do daje jednak szanse, aby uniknąć szablonu i kombinować. Jak na razie nie ma takich samych składów.

Kim grać? Przede wszystkim gwiazdy vs outsiderzy i ostatnie budżetowe sloty. Tanie opcje to GK Tunezji Hassen 4.0, Caballero 5.0, DF Sakai 4.0, Bednarek 4.5, Hegazi 4.5, Kudriashov 4.5, Koulibaly 5.0, Otayf 5.0, Amrabat 5.0 a okazje Mendy 5.5, Godin 5.5, Gimenez 5.5, Kostic 6.0, Milinkovic Savic 7.0, Oop Mueller 9.5, Asensio 6.0, Moses 7.0, Jao Miranda 5.5, B Silva 8.0.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758
Likes: 10
szedłem alejką i oto...moim oczom ukazała się przepiękna pręga..
pręga wołowa..
cóż, szybkie sruu do koszyka i biegiem na drób po ślicznego kurczaka z tzw wolnego chowu - niby kurwa szczęśliwa kurka...
potem 5 pietruszek, porządny seler i naciowy też, grubiutki por i dwie marchewki..
cóż kurwa..miłość to nie jest bajka - gotuję znów, niby zupę, ale to grzech jest tak nazywać ten wspaniały wywar..
zdrówko

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Że też Ci się chce. smile

Człowiek nie żyje po to żeby jeść, ale je po to aby żyć.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Mysle ze rosol Burbona jest w top 10 rosolow w Polsce

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Osobiście bardziej mi smakuje wołowy rosół niż drobiowy

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Zdecydowanie

Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
najlepszy jest z kury, albo zmiksowany wolowina+drob

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Akagi nie się co to rosół on je krem z borowików ze szeratona smile jak Mieczysław

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Wie zamiast się

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758
Likes: 10
Originally Posted by akagi
Że też Ci się chce. smile

Człowiek nie żyje po to żeby jeść, ale je po to aby żyć.

ja jetem po to by jeść smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758
Likes: 10
Originally Posted by jaga1920
Osobiście bardziej mi smakuje wołowy rosół niż drobiowy

Jagu..z samej wołowiny to bulion perfecto, ale domieszka drobiu dobrze mu robi..rosołowi

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by jaga1920
Osobiście bardziej mi smakuje wołowy rosół niż drobiowy
w rosole musi być i wołowe i kurczak i indyk
i cebula zjarana i czosnek i dużo ziółek!

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Ja znam się na gotowaniu panowie man wykształcenie gastronomiczne wiem jak się gotuje

Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Burbix, a co powiesz o rosole z samej starej kury?? moim zdaniem najlepszy

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
smile tłumaczycie jak dla sąsiada biczyka smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758
Likes: 10
Originally Posted by Warren
Originally Posted by jaga1920
Osobiście bardziej mi smakuje wołowy rosół niż drobiowy
w rosole musi być i wołowe i kurczak i indyk
i cebula zjarana i czosnek i dużo ziółek!
czosnek delikatnie ...lubczyk za to kurwa..na pół ogródka mi się rozrósł..aż mnie żona skrzyczała, że róże coś tam kurwa coś tam

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758
Likes: 10
Originally Posted by jaga1920
Ja znam się na gotowaniu panowie man wykształcenie gastronomiczne wiem jak się gotuje

jakie doświadczenie ?? nawijaj ..

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Kiedy wy kierwa macie czas lubczyk podlewać w ogórdku i kupować te pręgi wołowe.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758
Likes: 10
Originally Posted by rymoholik
Burbix, a co powiesz o rosole z samej starej kury?? moim zdaniem najlepszy

czy najlepszy..cóż każdy ma swój smak...
ileż takich kur gotowałem, kurwa..5 godzin i jak psu rzuciłem przez okno, to łapę mu złamałem..ale smak wywaru spoko

Strona 82 z 129 1 2 80 81 82 83 84 128 129

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, forty, Akhu, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, latajaca_holenderka, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,797 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1