|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Rozpisaliśmy się o fantasy Mundial, ale tak po prawdzie emocje opadną lada moment. To wyłącznie takie zaklinanie rzeczywistości obdartej z FPL. Jestem wam jeszcze winien parę porad i nazwisk pod skład a potem kanapa, urlop, mecze i dalszy odpoczynek od koszmarów minionego sezonu.
Jak grać? To nie FPL skład mundialowego fantasy układamy na dwie rundy, bowiem w trzeciej, najprawdopodobniej odpalicie WC. Teoretycznie dzikiej karty nie ma sensu trzymać dłużej, po eliminacjach jest druga (obowiązkowa), potem liczba transferów rośnie i skład da się ogarnąć. Trzecia runda to tylko problemy: drugi garnitur pewnych awansu drużyn, zdeterminowane jedenastki walczące o wszystko oraz te przegrane grające o honor młodzieżą.
Mając skład na dwie rundy trzeba pamiętać o możliwości zmiany opaski i jakiegokolwiek zawodnika na zmiennika z ławki. Stąd niezbędna jest grająca 15, w tym budżetowe mięso armatnie. Idealnie byłoby gdyby ci najtańsi zawodnicy pochodzili z np trzech pierwszych grup (np Rosja lub Maroko) a gwiazdy z dalszych. Pozwala to zacząć tanimi obrońcami/pomocnikami licząc na CS lub punkty z przodu, a później zastąpić ich właściwymi premium zawodnikami. Przez kalendarz powinno się w zasadzie unikać potrajania piłkarzy z jednej reprezentacji i również przez kalendarz, trzeba z góry ułożyć kolejność wędrowania opaski. Przykładowo Cavani, później Griezmann, Neymar lub Harry Kane, Z tego samego powodu lepiej nie mieć w składzie np napastnika Francji i Argentyny. Warto też z góry założyć sobie ile punktów znaczy dość. Tak aby nie przechytrzyć i nie zdjąć C z zawodnika, który da gola i asystę.
Rundy:
Runda 1 Czwartek 14 czerwca 17:00 Runda 2 Wtorek 19 czerwca Runda Poniedziałek 25 czerwca 1/8 Sobota 30 czerwca 1/4 Piątek 6 czerwca 1/2 Wtorek 10 czerwca Finał Sobota 14 czerwca
Teraz chipy. Z Bench Boostem czekamy na koniec rozgrywek grupowych tak aby mieć pewność wystawienia w następnej fazie, przez selekcjonerów, najsilniejszych składów. Inaczej to wygląda z max C tutaj warto znaleźć kolejkę, w której nasi premium, min dwóch, zagrają z ogórkami jak Panama, Iran czy Meksyk. Oczywiście to wszystko teoria. Wygląda na to, że można zagrać w jednej rundzie WC i chipa ; uwaga, nie można, jak w FPL, cofnąć odpalonego chipsa.
Ceny są wysokie. Wkurza też zaliczenie do napastników Hazarda, Silvy czy Sterlinga. Do daje jednak szanse, aby uniknąć szablonu i kombinować. Jak na razie nie ma takich samych składów.
Kim grać? Przede wszystkim gwiazdy vs outsiderzy i ostatnie budżetowe sloty. Tanie opcje to GK Tunezji Hassen 4.0, Caballero 5.0, DF Sakai 4.0, Bednarek 4.5, Hegazi 4.5, Kudriashov 4.5, Koulibaly 5.0, Otayf 5.0, Amrabat 5.0 a okazje Mendy 5.5, Godin 5.5, Gimenez 5.5, Kostic 6.0, Milinkovic Savic 7.0, Oop Mueller 9.5, Asensio 6.0, Moses 7.0, Jao Miranda 5.5, B Silva 8.0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
szedłem alejką i oto...moim oczom ukazała się przepiękna pręga.. pręga wołowa.. cóż, szybkie sruu do koszyka i biegiem na drób po ślicznego kurczaka z tzw wolnego chowu - niby kurwa szczęśliwa kurka... potem 5 pietruszek, porządny seler i naciowy też, grubiutki por i dwie marchewki.. cóż kurwa..miłość to nie jest bajka - gotuję znów, niby zupę, ale to grzech jest tak nazywać ten wspaniały wywar.. zdrówko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Że też Ci się chce. Człowiek nie żyje po to żeby jeść, ale je po to aby żyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Mysle ze rosol Burbona jest w top 10 rosolow w Polsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Osobiście bardziej mi smakuje wołowy rosół niż drobiowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
najlepszy jest z kury, albo zmiksowany wolowina+drob
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Akagi nie się co to rosół on je krem z borowików ze szeratona  jak Mieczysław
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
Że też Ci się chce. Człowiek nie żyje po to żeby jeść, ale je po to aby żyć. ja jetem po to by jeść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
Osobiście bardziej mi smakuje wołowy rosół niż drobiowy Jagu..z samej wołowiny to bulion perfecto, ale domieszka drobiu dobrze mu robi..rosołowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Osobiście bardziej mi smakuje wołowy rosół niż drobiowy w rosole musi być i wołowe i kurczak i indyk i cebula zjarana i czosnek i dużo ziółek!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Ja znam się na gotowaniu panowie man wykształcenie gastronomiczne wiem jak się gotuje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Burbix, a co powiesz o rosole z samej starej kury?? moim zdaniem najlepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
 tłumaczycie jak dla sąsiada biczyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
Osobiście bardziej mi smakuje wołowy rosół niż drobiowy w rosole musi być i wołowe i kurczak i indyk i cebula zjarana i czosnek i dużo ziółek! czosnek delikatnie ...lubczyk za to kurwa..na pół ogródka mi się rozrósł..aż mnie żona skrzyczała, że róże coś tam kurwa coś tam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
Ja znam się na gotowaniu panowie man wykształcenie gastronomiczne wiem jak się gotuje jakie doświadczenie ?? nawijaj ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Kiedy wy kierwa macie czas lubczyk podlewać w ogórdku i kupować te pręgi wołowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
Burbix, a co powiesz o rosole z samej starej kury?? moim zdaniem najlepszy czy najlepszy..cóż każdy ma swój smak... ileż takich kur gotowałem, kurwa..5 godzin i jak psu rzuciłem przez okno, to łapę mu złamałem..ale smak wywaru spoko
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|