|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Klopy w przyszłym sezonie TOP3. Romki TOP8.
Dobranoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Klopy w przyszłym sezonie TOP3. Romki TOP8.
Dobranoc. Kłinc mądre poważane zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Klopy w przyszłym sezonie TOP3. Romki TOP8.
Dobranoc. Nawrzucał Biczykowi i spierdala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
pożyjemy zobaczymy lfc ma lm cfc poważnie podejdzie tylko do ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Klopy w przyszłym sezonie TOP3. Romki TOP8.
Dobranoc. Przypomnij sobie sezon jak Chelsea nie grała w LM  Wygrali ligę w cuglach grając jednym składem cały sezon. Składem bardzo podobnym do tego z sezonu 2017/2018  Inni będą się tłuc po LM, a Chelsea na spokoju rezerwy w LE, a na ligę świeżynki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Trzeba zatrzymać top3 playa, pozbyc się kogo trzeba + wzmocnienia i Biczyk wysyła Jacka/kaske.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ty się Biczyk martw żeby CFC tam cos zawojowało  zakład o litrowego jacka kto wyżej w lidze w sezonie 2018/19 ? Przed startem PL dam znac  ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/6XA99Q0nPSXyU/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Tronku nic nie wysyłam bo nie chciałeś się założyć  chcesz czekać do sezonu a Tu po Mundialu Klop z Salahem do realu zostaje karius z minioletem i walczycie o top 8
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Tronku grasz w fantasy mundial? Czy jaką wymówkę wymyślisz? "Nie mam czasu", "nie jarają mnie takie gry"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,533 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,533 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
haczyk, dzwoniłem do Ciebie dzisiaj. Nieładnie, że tel. wyłączyłeś  Przyjechałeś w końcu do Szczecina?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Sensiej nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kurwa jakie dnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo jebane tranzystory
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Widzialem, ladna melodia, ladne panie super super 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Chce znac składy, to nie jest tchórzostwo, nie jestem wykolejncem jak wiecie, róznie może być z Kloppem, Salahem itp Na te chwile LFC wg mnie wyżej, ale do startu sezonu sie moze wiele zmienic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Tronku grasz w fantasy mundial? Czy jaką wymówkę wymyślisz? "Nie mam czasu", "nie jarają mnie takie gry"? Raczej Fechu brak czasu po prostu, przepraszam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
to właśnie o to chodzi żeby nie znać składów ja nawet nie wiem kto będzie trenerem i czy hazard zostanie... ale spoko do niczego nie zmuszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
haczyk, dzwoniłem do Ciebie dzisiaj. Nieładnie, że tel. wyłączyłeś  Przyjechałeś w końcu do Szczecina? ciężki temat, zwinęli mi telefon w weekend, tymczasowo mam nowy nr, zmieniłem Szczecin na Poznań, w przyszłym tygodniu najprawdoodbniej zajrzę w Twoje rejony zaraz ktoś się dopierdoli, że niezła bajka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
no i islandia pjardła z kleksem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
haczyk, dzwoniłem do Ciebie dzisiaj. Nieładnie, że tel. wyłączyłeś  Przyjechałeś w końcu do Szczecina? ciężki temat, zwinęli mi telefon w weekend, tymczasowo mam nowy nr, zmieniłem Szczecin na Poznań, w przyszłym tygodniu najprawdoodbniej zajrzę w Twoje rejony zaraz ktoś się dopierdoli, że niezła bajka zawinęli  systemem Kretola pewno poszedłeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
haczyk, dzwoniłem do Ciebie dzisiaj. Nieładnie, że tel. wyłączyłeś  Przyjechałeś w końcu do Szczecina? ciężki temat, zwinęli mi telefon w weekend, tymczasowo mam nowy nr, zmieniłem Szczecin na Poznań, w przyszłym tygodniu najprawdoodbniej zajrzę w Twoje rejony zaraz ktoś się dopierdoli, że niezła bajka Niezła bajka...  Spoko, w tym tyg byłem na miejscu akurat to się odezwałem, nie wiem jak w przyszłym będzie. Jak się uda to się uda 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|