|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
kurwa nalałem wódki i zapomniałem dolać coli i zrobiłem łyka Ciekawe co sobie burbon pomyślał jak to przeczytał jak można wódkę popijać colą  tylko woda z lodem i cytryną !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
kurwa nalałem wódki i zapomniałem dolać coli i zrobiłem łyka ja wczoraj też waliłem czystą bez popity zgredki ode mnie z magazynu jak im wziąłem whiskey souer to się śmieli że damskie drinki no to pan Marcin pokazał że czysta nie jest mu obca  I tak się zdobywa szacunek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Beto pograne już coś na mundial czy tak jak pacyfek na spontanie 5 minut przed? na początek, chyba zagram januszowego kombosa, bra, belg, fran i jeszcze 2(sprawdzę później) Paweł Wafel ma ponoć pewne typy na mundial
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
chyba ja smyra po clitorisie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,478 |
Beto pograne już coś na mundial czy tak jak pacyfek na spontanie 5 minut przed? na początek, chyba zagram januszowego kombosa, bra, belg, fran i jeszcze 2(sprawdzę później) Paweł Wafel ma ponoć pewne typy na mundial wzialbym pewkę od zawodnika biegającego w trakcie meczu po murawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2018
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2018
Posty: 9 |
fujjjjjjj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
kurwa nalałem wódki i zapomniałem dolać coli i zrobiłem łyka Ciekawe co sobie burbon pomyślał jak to przeczytał jak można wódkę popijać colą  tylko woda z lodem i cytryną ! kurwa... jak może wyglądać lodówka kawalera  brakło coli to poszedłem na stację bo nie miałem ani coli ani lodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,478 |
chyba ja smyra po clitorisie https://streamable.com/y8oua
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
Beto pograne już coś na mundial czy tak jak pacyfek na spontanie 5 minut przed? na początek, chyba zagram januszowego kombosa, bra, belg, fran i jeszcze 2(sprawdzę później) Ruskich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
kurwa nalałem wódki i zapomniałem dolać coli i zrobiłem łyka ja wczoraj też waliłem czystą bez popity zgredki ode mnie z magazynu jak im wziąłem whiskey souer to się śmieli że damskie drinki no to pan Marcin pokazał że czysta nie jest mu obca  dzisiaj w knajpie whisky souer właśnie próbowałem, liga
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
typy na mistrza były
a kto królem strzelców ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
kurwa nalałem wódki i zapomniałem dolać coli i zrobiłem łyka Ciekawe co sobie burbon pomyślał jak to przeczytał jak można wódkę popijać colą  tylko woda z lodem i cytryną ! krótko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
kurwa nalałem wódki i zapomniałem dolać coli i zrobiłem łyka Ciekawe co sobie burbon pomyślał jak to przeczytał jak można wódkę popijać colą  tylko woda z lodem i cytryną ! kurwa... jak może wyglądać lodówka kawalera  brakło coli to poszedłem na stację bo nie miałem ani coli ani lodu  w lodówce nie mieć lodu  to chyba wyłączona stoi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
kurwa nalałem wódki i zapomniałem dolać coli i zrobiłem łyka ja wczoraj też waliłem czystą bez popity zgredki ode mnie z magazynu jak im wziąłem whiskey souer to się śmieli że damskie drinki no to pan Marcin pokazał że czysta nie jest mu obca  dzisiaj w knajpie whisky souer właśnie próbowałem, liga Dobrze, że Widzewiak śpi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,478 |
Beto pograne już coś na mundial czy tak jak pacyfek na spontanie 5 minut przed? na początek, chyba zagram januszowego kombosa, bra, belg, fran i jeszcze 2(sprawdzę później) Ruskich nieeeeee
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
typy na mistrza były
a kto królem strzelców ? Ney/Jesus
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
typy na mistrza były
a kto królem strzelców ? Werner
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
nie no taka starego typu muszę woreczki zalewać albo foremki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10 |
kurwa nalałem wódki i zapomniałem dolać coli i zrobiłem łyka Udam że tego nie przeczytałem ..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|