|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Mój typ na Hiszpanie o Jacusia coraz bardziej ryzykowny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732 Likes: 10 |
WAŻNE WAŻNE !!!!!zakłady z najebanym Vincentem to czysta przyjemność !!! nie dość, że najebany szasta zakładami, to także najebanym będąc rozlicza... właśnie dotarło do mnie 12...słownie Dwanaście butelek starannie zapakowanego ziemniaka..  i nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że założyliśmy sie o 8  wiadomą osobę, proszę o oficjalne zaksięgowanie rozliczenia zakładu zdrowia Vinc dla taty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
2 dni picia burbon 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Pewnie te 4 flaszki to, a conto kolejnego zakładu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732 Likes: 10 |
WAŻNE WAŻNE !!!!!zakłady z najebanym Vincentem to czysta przyjemność !!! nie dość, że najebany szasta zakładami, to także najebanym będąc rozlicza... właśnie dotarło do mnie 12...słownie Dwanaście butelek starannie zapakowanego ziemniaka..  i nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że założyliśmy sie o 8  wiadomą osobę, proszę o oficjalne zaksięgowanie rozliczenia zakładu zdrowia Vinc dla taty  Fechu, daj no tego gifa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vincent to jest gość, nie ma co z kasą robić to dzieli się z innymi  haczyk rozliczyl Loche jakby co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732 Likes: 10 |
Fechu, dajno te kody co bym mógł podejrzeć składy w fantasy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu, dajno te kody co bym mógł podejrzeć składy w fantasy.. priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732 Likes: 10 |
Fechu, dajno te kody co bym mógł podejrzeć składy w fantasy.. priv dzięki. już działają  ło kurwaaaaa Biczyk co ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
WAŻNE WAŻNE !!!!!zakłady z najebanym Vincentem to czysta przyjemność !!! nie dość, że najebany szasta zakładami, to także najebanym będąc rozlicza... właśnie dotarło do mnie 12...słownie Dwanaście butelek starannie zapakowanego ziemniaka..  i nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że założyliśmy sie o 8  wiadomą osobę, proszę o oficjalne zaksięgowanie rozliczenia zakładu zdrowia Vinc dla taty   Wszystko się zgadza oprócz tego, że ja nie piję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dobry dzjeń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,293 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,293 Likes: 2 |
Mój typ na Hiszpanie o Jacusia coraz bardziej ryzykowny  Hiszpania i Niemcy to już od dawna wiadomo, że nic nie ugrają. TEO potwierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu, dajno te kody co bym mógł podejrzeć składy w fantasy.. priv dzięki. już działają  ło kurwaaaaa Biczyk co ma  No powiem Ci, że jak nie zmieni tego szrotu to chyba nawet Ty go wyprzedzisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Mój typ na Hiszpanie o Jacusia coraz bardziej ryzykowny  Hiszpania i Niemcy to już od dawna wiadomo, że nic nie ugrają. TEO potwierdzi Mają szczęście tylko że Fra i Bra z drugiej strony drabinki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Kretol będzie zazdrosny o popularność typera mafii  nie jestem zazdrosny to nie mój konkurs ja jedynie napisałem bo miałem post niech zazdroszczą Ci co nie grają bo to oni tracą najwięcej !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Mam nadzieję że Belgia pomyśli zajmie drugie miejsce w grupie i pozamiata tę część drabinki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
A Rafal nie chce z nami grać  Nie. Juz kiedys pisałem fechu pisał grać nikt nie karze wystarczy, że wpłacisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Kretol będzie zazdrosny o popularność typera mafii  nie jestem zazdrosny to nie mój konkurs ja jedynie napisałem post bo miałem czas niech zazdroszczą Ci co nie grają bo to oni tracą najwięcej !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Haczyk widziałeś jak nas Florentino wczoraj wyjebał bez mydła?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
![[Linked Image from img.joemonster.org]](https://img.joemonster.org/images/vad/img_38552/e5691e13b9f02513385a5613611f6db9.jpg) ![[Linked Image from img.joemonster.org]](https://img.joemonster.org/images/vad/img_38552/781b8df64489d5a51a48a11fa2364431.jpg) ![[Linked Image from img.joemonster.org]](https://img.joemonster.org/images/vad/img_38552/56dea4ffd0299ffc82eceeeedd504057.jpg) Witam ! Zapraszam do gry w Fantasy MŚ 2018 https://fantasy.fifa.com/en/homePo zalogowaniu należy ułożyć drużynę. Następnie wejść w ligi i dołączyć do ligi mecz.pl podając kod: SMACDI9A Nazwa drużyny - nick z forum Składka 50zł Zdecydowanych do gry proszę o kontakt z naszym skarbnikiem FECHU i on poda numer konta. Pierwszy mecz mistrzostw jest 14.06 o 17:00 Tak więc przelewy max do 13.06 i wieczorem FECHU sprawdzi konto potwierdzi kto gra. Zapraszam do zapisów i dyskusji smile 50zł nie majątek a zabawa przednia kto grał z nami w Euro bądź FPL na pewno potwierdzi ! Green potwierdzi, że LM też była zajebista ! W ramach dodatkowej nagrody Biczu dorzuca kartę na 100zł do Media Markt a quincy 1L Jacka smile Podsumowując: link do gry https://fantasy.fifa.com/en/homekod ligi mecz.pl SMACDI9A Wpisowe 50zł do FECHA Nagroda: to co uzbieramy z wpisowego + karta 100zł do MM + 1L Jacka od quincy ps. aaaa i są też grzyby od burbona !
nie nie to nie żadna choroba
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|