|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Koleś jest zwykłym BAMBREM ze wsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Jak taki gość zdobędzie przynajmniej 10% głosów, to przestaje wierzyć w polską demokrację. Chociaż to ściana wschodnia, to wszystko możliwe. Pędź buraku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
A nikt z was nie wpadł na to że koleś może być poprostu chory ? To niech się leczy, a nie kandyduje na prezydenta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
A nikt z was nie wpadł na to że koleś może być poprostu chory ?
Jak się kurwa można tak nabijać z niepełnosprawnych, no już bezczelność i nie piszcie mi tutaj, że to jest poprostu prosty człowiek, bo widać na kilometr, że ma problemy natury zdrowia psychicznego, a to wcale nie jest śmieszne.
SLAV czy ja wiem czy on chory?? raczej brak mu obycia i "orientacji medialnej" (nie wiem jak to nazwac ale wiecie o co chodzi), ktos gdzies znalazl go i naopowiadal ze moze kandydowac na prezydenta Białegostoku, chlop dostal pewnie jakis hajs, a ten, ktory to zorganizował poza kupą śmiechu ma jeszcze darmową reklamę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Zauważcie, że wcale nie ma najmnieszego poparcia. Mniejsze ma jeszce dwóch. A jestem prawie pewny, że ileś osób odda na niego głos "dla jaj" i wtedy może być różnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja oddam a w wyborach do sejmiku na KPEiR
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
On mi wyglada na uposledzonego umyslowo i kropka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Zauważcie, że wcale nie ma najmnieszego poparcia. Mniejsze ma jeszce dwóch. A jestem prawie pewny, że ileś osób odda na niego głos "dla jaj" i wtedy może być różnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja oddam hmm, to ja Ci zadam pytanie dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Zauważcie, że wcale nie ma najmnieszego poparcia. Mniejsze ma jeszce dwóch. A jestem prawie pewny, że ileś osób odda na niego głos "dla jaj" i wtedy może być różnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja oddam hmm, to ja Ci zadam pytanie dlaczego? "dla jaj" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
Jak taki gość zdobędzie przynajmniej 10% głosów, to przestaje wierzyć w polską demokrację. Chociaż to ściana wschodnia, to wszystko możliwe. Pędź buraku. Przyłączam się!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844 |
Jak bym mógł juz dawno bym się popędził. Babrajcie sie tam na wschodzie w przeszlosci ze swoim PiSem, SO i LPR, ale zachodowi tzn Wrocławowi, Poznaniowi dajcie spokoj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Jak bym mógł juz dawno bym się popędził. Babrajcie sie tam na wschodzie w przeszlosci ze swoim PiSem, SO i LPR, ale zachodowi tzn Wrocławowi, Poznaniowi dajcie spokoj. "o czym Ty do mnie rozmawiasz? a głowa Cie nie boli?" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
[color:"red"] Zamykam temat. Glupich dyskusji dosc, czlowiek ma prawo kandydowac jesli tylko zechce, inna sprawa ze przekonamy sie w niedziele jakie mamy spoleczenstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|