Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
#716534 10/11/2006 10:31
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Koleś jest zwykłym BAMBREM ze wsi

Bonus: Unibet
#716535 10/11/2006 10:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
Jak taki gość zdobędzie przynajmniej 10% głosów, to przestaje wierzyć w polską demokrację. Chociaż to ściana wschodnia, to wszystko możliwe.
Pędź buraku.

#716536 10/11/2006 10:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
A nikt z was nie wpadł na to że koleś może być poprostu chory ?

To niech się leczy, a nie kandyduje na prezydenta.

#716537 10/11/2006 10:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Quote
A nikt z was nie wpadł na to że koleś może być poprostu chory ?

Jak się kurwa można tak nabijać z niepełnosprawnych, no już bezczelność i nie piszcie mi tutaj, że to jest poprostu prosty człowiek, bo widać na kilometr, że ma problemy natury zdrowia psychicznego, a to wcale nie jest śmieszne.

SLAV

czy ja wiem czy on chory?? raczej brak mu obycia i "orientacji medialnej" (nie wiem jak to nazwac ale wiecie o co chodzi), ktos gdzies znalazl go i naopowiadal ze moze kandydowac na prezydenta Białegostoku, chlop dostal pewnie jakis hajs, a ten, ktory to zorganizował poza kupą śmiechu ma jeszcze darmową reklamę...

#716538 10/11/2006 10:55
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
Zauważcie, że wcale nie ma najmnieszego poparcia. Mniejsze ma jeszce dwóch. A jestem prawie pewny, że ileś osób odda na niego głos "dla jaj" i wtedy może być różnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ja oddam
a w wyborach do sejmiku na KPEiR

#716539 10/11/2006 10:56
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
On mi wyglada na uposledzonego umyslowo i kropka.

#716540 10/11/2006 10:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Quote
Zauważcie, że wcale nie ma najmnieszego poparcia. Mniejsze ma jeszce dwóch. A jestem prawie pewny, że ileś osób odda na niego głos "dla jaj" i wtedy może być różnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ja oddam

hmm, to ja Ci zadam pytanie dlaczego?

#716541 10/11/2006 11:04
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
Quote
Quote
Zauważcie, że wcale nie ma najmnieszego poparcia. Mniejsze ma jeszce dwóch. A jestem prawie pewny, że ileś osób odda na niego głos "dla jaj" i wtedy może być różnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ja oddam

hmm, to ja Ci zadam pytanie dlaczego?

"dla jaj"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#716542 10/11/2006 11:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20061030/BIALYSTOK/61029013


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#716543 10/11/2006 11:24
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Quote
Quote
Jak taki gość zdobędzie przynajmniej 10% głosów, to przestaje wierzyć w polską demokrację. Chociaż to ściana wschodnia, to wszystko możliwe.
Pędź buraku.

Przyłączam się!

#716544 10/11/2006 11:46
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
Jak bym mógł juz dawno bym się popędził. Babrajcie sie tam na wschodzie w przeszlosci ze swoim PiSem, SO i LPR, ale zachodowi tzn Wrocławowi, Poznaniowi dajcie spokoj.

#716545 10/11/2006 11:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Quote
Jak bym mógł juz dawno bym się popędził. Babrajcie sie tam na wschodzie w przeszlosci ze swoim PiSem, SO i LPR, ale zachodowi tzn Wrocławowi, Poznaniowi dajcie spokoj.

"o czym Ty do mnie rozmawiasz? a głowa Cie nie boli?" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#716546 10/11/2006 12:06
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
[color:"red"] Zamykam temat.
Glupich dyskusji dosc,
czlowiek ma prawo kandydowac jesli tylko zechce, inna sprawa ze przekonamy sie w niedziele jakie mamy spoleczenstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/color]

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rymoholik, JelineK, betowiec, burbon), 2,133 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1