|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Może mu się pojebało, że to na mamuciej skoczni coś było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nikt już tego Kura nie ogląda. Chyba, że ci sami co za dwa zeta kupują rano fakt. a skąd kurwa wiesz  Bo tam same kurwy nie dziennikarze. TW Stoktotka czy tam Bławatka to brakuje, żeby jeszcze gościom oczu nie wykłuwała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kłinc wbijacie się z Pacyfem po mundialu w coś takiego ? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Biczu czy mógłbyś się wypowiedzieć ? Dziś mu wmawiano, że Merc, BMW i Audi to jedna półka. Muszę mieć to na "papierze"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wolałbyś takiego z 2018 niż klasyka z 1990 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu czy mógłbyś się wypowiedzieć ? Dziś mu wmawiano, że Merc, BMW i Audi to jedna półka. Muszę mieć to na "papierze" Kałdi to półka VW i Seata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
wolałbyś takiego z 2018 niż klasyka z 1990 ? Wolałbym klasyka igłę. Po dziadku z wehrmahtu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Szanuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Biczu czy mógłbyś się wypowiedzieć ? Dziś mu wmawiano, że Merc, BMW i Audi to jedna półka. Muszę mieć to na "papierze" Kałdi to półka VW i Seata Taki jeden gagatek znalazł sobie A5 za prawie 100k robione na RS5 i go nie przegadasz. Poprzednie A5 w jednym roku zżarło mu 14k na naprawy, ale idiota jest wierny marce, bo jeszcze "nie widział żeby z autem do mechanika się nie jeździło"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Kozojeb lubi pokazywać kartki? Bo chyba się będziemy trochę jutro kopać z negatywami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Jeżeli można jeszcze to podaje wyjściowy skład i wynik  Szczęsny - Piszczek - Bednarek - Pazdan - Rybus - Błaszczykowski - Góralski - Krychowiak - Grosicki - Zieliński - Lewandowski Polska - Senegal 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
DO PÓŁNOCY PODAWAĆ SKŁAD - JAK KTOŚ JESZCZE MA OCHOTĘ
Kretol
Szczęsny Piszczek Pazdan Bednarek Rybus Błaszczykowski Krychowiak Góralski Grosicki Zieliński Lewandowski
2:1 dla Polski
Mafia
Szczesny - Pazdan, Bednarek, Piszczek, Rybus, Krychowiak, Linetty, Blaszczykowski, Grosicki, Zielinski, Lewandowski
Polska-Senegal 2:1
Pacyfek
Szczesny Bednarek Piszczek Pazdan Rybus Grosicki Linetty Blaszczykowski Lewandowski Zielinski Krychowiak
Polska-Senegal 1-0
TEO
Szczęsny Piszczek Glik Pazdan Rybus Błaszczykowski Linetty Krychowiak Grosicki Zieliński Lewandowski Wynik 1-1
Kura
Szczęsny Piszczek Glik Pazdan Rybus Błaszczykowski Linetty Krychowiak Grosicki Zieliński Lewandowski Wynik Polska-Senegal 0:1
Warren
Szczęsny Piszczek Bednarek Pazdan Rybus Błaszczykowski Linetty Krychowiak Grosicki Zieliński Lewandowski Wynik Polska-Senegal 2-2
Fechu Szczęsny Piszczek Glik Pazdan Rybus Błaszczykowski Linetty Krychowiak Grosicki Zieliński Lewandowski
Wynik 2-1 (dla naszych)
Quincy Szczęsny Piszczek - Bendarek - Pazdan - Rybus Krychowiak - Linetty Błaszczykowski - Zieliński - Grosicki Lewandowski
Wynik: 0:0
Forty Szczęsny Piszczek Bednarek Pazdan Rybus Błaszczykowski Linetty Krychowiak Grosicki Zieliński Lewandowski Wynik Polska-Senegal 2-3
Akhu Szczęsny Piszczek Cionek Bednarek Rybus Błaszczykowski Grosicki Zieliński Linetty Krychowiak Lewandowski
2-1 dla nas
Haczyk Szczęsny Piszczek Bednarek Pazdan Błaszczykowski Linetty Krychowiak Rybus Zieliński Grosicki Lewandowski
Polska 1:2
Cigar Szczęsny Piszczek Bednarek Pazdan Góralski Błaszczykowski Linetty Krychowiak Grosicki Zieliński Lewandowski
Polska - Senegal 2:0
ANZELMO Fabiański Piszczek - Bendarek - Pazdan - Bereszyński
Krychowiak
Grosicki- Zieliński - Rybus
Lewandowski-Milik
Wynik: 0:2 dla czarnych
Qwestefan Szczęsny Piszczek Bednarek Pazdan Rybus Błaszczykowski Góralski Krychowiak Grosicki Zieliński Lewandowski Wynik 0-0 Szczęsny Piszczek Bednarek Pazdan Rybus Błaszczykowski Linetty Krychowiak Grosicki Zieliński Lewandowski
Polska - Senegal 3-1
Izajasza53 Szczęsny Piszczek Bednarek Pazdan Rybus Błaszczykowski Linetty Krychowiak Grosicki Zieliński Lewandowski
Polska - Senegal 3-1
Vvega Szczęsny Piszczek,Bednarek,Pazdan,Bereszyński Błaszczykowski, Krychowiak Góralski Grosicki Zieliński Lewandowski
2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jeżeli można jeszcze to podaje wyjściowy skład i wynik  Szczęsny - Piszczek - Bednarek - Pazdan - Rybus - Błaszczykowski - Góralski - Krychowiak - Grosicki - Zieliński - Lewandowski Polska - Senegal 1-1 Zapisane
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
haczyk zatypował, że Polska w dupe 1-2?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
haczyk zatypował, że Polska w dupe 1-2? Raz wpisywałem takich typerów na czerwono
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|