Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 120 1 2 38 39 40 41 42 119 120
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by VVega
Originally Posted by haczyk

Komentator roku

Może mu się pojebało, że to na mamuciej skoczni coś było.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by burbon
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Kura

Nikt już tego Kura nie ogląda. Chyba, że ci sami co za dwa zeta kupują rano fakt.
a skąd kurwa wiesz mad

Bo tam same kurwy nie dziennikarze. TW Stoktotka czy tam Bławatka to brakuje, żeby jeszcze gościom oczu nie wykłuwała.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Kłinc wbijacie się z Pacyfem po mundialu w coś takiego ?
[Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from d-mf.ppstatic.pl]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
To co przodem stoi?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Biczu czy mógłbyś się wypowiedzieć ?
Dziś mu wmawiano, że Merc, BMW i Audi to jedna półka.
Muszę mieć to na "papierze"

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
wolałbyś takiego z 2018 niż klasyka z 1990 ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by VVega
Biczu czy mógłbyś się wypowiedzieć ?
Dziś mu wmawiano, że Merc, BMW i Audi to jedna półka.
Muszę mieć to na "papierze"
Kałdi to półka VW i Seata

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from cdn.drivemag.net]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Warren
wolałbyś takiego z 2018 niż klasyka z 1990 ?

Wolałbym klasyka igłę. Po dziadku z wehrmahtu.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Szanuje toast

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Warren
Originally Posted by VVega
Biczu czy mógłbyś się wypowiedzieć ?
Dziś mu wmawiano, że Merc, BMW i Audi to jedna półka.
Muszę mieć to na "papierze"
Kałdi to półka VW i Seata

Taki jeden gagatek znalazł sobie A5 za prawie 100k robione na RS5 i go nie przegadasz.
Poprzednie A5 w jednym roku zżarło mu 14k na naprawy, ale idiota jest wierny marce, bo jeszcze "nie widział żeby z autem do mechanika się nie jeździło"

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Kozojeb lubi pokazywać kartki? Bo chyba się będziemy trochę jutro kopać z negatywami.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Jeżeli można jeszcze to podaje wyjściowy skład i wynik wink
Szczęsny - Piszczek - Bednarek - Pazdan - Rybus - Błaszczykowski - Góralski - Krychowiak - Grosicki - Zieliński - Lewandowski

Polska - Senegal 1-1

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
DO PÓŁNOCY PODAWAĆ SKŁAD - JAK KTOŚ JESZCZE MA OCHOTĘ

Kretol

Szczęsny
Piszczek Pazdan Bednarek Rybus
Błaszczykowski Krychowiak Góralski Grosicki Zieliński
Lewandowski

2:1 dla Polski

Mafia

Szczesny - Pazdan, Bednarek, Piszczek, Rybus, Krychowiak, Linetty, Blaszczykowski, Grosicki, Zielinski, Lewandowski

Polska-Senegal 2:1


Pacyfek

Szczesny
Bednarek
Piszczek
Pazdan
Rybus
Grosicki
Linetty
Blaszczykowski
Lewandowski
Zielinski
Krychowiak

Polska-Senegal 1-0

TEO

Szczęsny
Piszczek
Glik
Pazdan
Rybus
Błaszczykowski
Linetty
Krychowiak
Grosicki
Zieliński
Lewandowski
Wynik 1-1


Kura

Szczęsny
Piszczek
Glik
Pazdan
Rybus
Błaszczykowski
Linetty
Krychowiak
Grosicki
Zieliński
Lewandowski
Wynik Polska-Senegal 0:1

Warren

Szczęsny
Piszczek
Bednarek
Pazdan
Rybus
Błaszczykowski
Linetty
Krychowiak
Grosicki
Zieliński
Lewandowski
Wynik Polska-Senegal 2-2

Fechu
Szczęsny
Piszczek
Glik
Pazdan
Rybus
Błaszczykowski
Linetty
Krychowiak
Grosicki
Zieliński
Lewandowski

Wynik 2-1 (dla naszych)

Quincy
Szczęsny
Piszczek - Bendarek - Pazdan - Rybus
Krychowiak - Linetty
Błaszczykowski - Zieliński - Grosicki
Lewandowski

Wynik: 0:0

Forty
Szczęsny
Piszczek
Bednarek
Pazdan
Rybus
Błaszczykowski
Linetty
Krychowiak
Grosicki
Zieliński
Lewandowski
Wynik Polska-Senegal 2-3

Akhu
Szczęsny
Piszczek
Cionek
Bednarek
Rybus
Błaszczykowski
Grosicki
Zieliński
Linetty
Krychowiak
Lewandowski

2-1 dla nas

Haczyk
Szczęsny
Piszczek
Bednarek
Pazdan
Błaszczykowski
Linetty
Krychowiak
Rybus
Zieliński
Grosicki
Lewandowski

Polska 1:2

Cigar
Szczęsny
Piszczek
Bednarek
Pazdan
Góralski
Błaszczykowski
Linetty
Krychowiak
Grosicki
Zieliński
Lewandowski

Polska - Senegal 2:0

ANZELMO
Fabiański
Piszczek - Bendarek - Pazdan - Bereszyński

Krychowiak

Grosicki- Zieliński - Rybus

Lewandowski-Milik

Wynik: 0:2 dla czarnych

Qwestefan
Szczęsny
Piszczek
Bednarek
Pazdan
Rybus
Błaszczykowski
Góralski
Krychowiak
Grosicki
Zieliński
Lewandowski
Wynik 0-0
Szczęsny
Piszczek
Bednarek
Pazdan
Rybus
Błaszczykowski
Linetty
Krychowiak
Grosicki
Zieliński
Lewandowski

Polska - Senegal 3-1

Izajasza53
Szczęsny
Piszczek
Bednarek
Pazdan
Rybus
Błaszczykowski
Linetty
Krychowiak
Grosicki
Zieliński
Lewandowski

Polska - Senegal 3-1


Vvega
Szczęsny
Piszczek,Bednarek,Pazdan,Bereszyński
Błaszczykowski, Krychowiak Góralski Grosicki
Zieliński Lewandowski

2-2

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Irek
Jeżeli można jeszcze to podaje wyjściowy skład i wynik wink
Szczęsny - Piszczek - Bednarek - Pazdan - Rybus - Błaszczykowski - Góralski - Krychowiak - Grosicki - Zieliński - Lewandowski

Polska - Senegal 1-1

Zapisane

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
haczyk zatypował, że Polska w dupe 1-2?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by fechu
haczyk zatypował, że Polska w dupe 1-2?

Raz wpisywałem takich typerów na czerwono

Strona 40 z 120 1 2 38 39 40 41 42 119 120

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, forty, latajaca_holenderka, poozon), 2,910 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1