Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 124 1 2 3 123 124
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,292
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,292
Pierwszy

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Glik: mamy wiele silnych osobowości w drużynie laugh niezły jajcarz

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Myślał o Peszce

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Ja już znam taktykę na Kolumbię 4-5-1 murarka od początku może coś się uda z kontry

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Ten kurs na Portugalię jakiś wysoki chyba

Beto CR7 załatwi sprawę ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Jeszcze spirometria i ciśnienie i do domu

Lepiej jak sychta

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Faken: jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne mecz był wyrównany laugh ja pierdolę jaki on jest bezczelny

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,292
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,292
Originally Posted by Kretol
Jeszcze spirometria i ciśnienie i do domu

Lepiej jak sychta

jeszcze kolonoskopia i do domu wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,292
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,292
Originally Posted by jaga1920
Faken: jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne mecz był wyrównany laugh ja pierdolę jaki on jest bezczelny

Nawałka: Statystycznie byliśmy lepsi smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Nawalka na listę pacyfka z nr 1

Vitolo w ten smutny dzień po

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wczoraj pisalem ze gramy z murzynkami to moze cos odwala w obronie i sie sprawdzilo

szkoda tylko ze to nasi byli tymi murzynkami smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
151/93 ciśnienie

Poprzednio czyli 15kg temu 137/87

Kurwa chyba trzeba schudnąć

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Nawalka na listę pacyfka z nr 1

Vitolo w ten smutny dzień po

Marka nie bylo tuz przed..a zawsze był frown

serdecznie witam

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Witam

"Ale jest przynajmniej jedno, co nie daje mi spokoju, jest najbardziej zastanawiające i martwiące przed Kolumbią. Nawałka ustawia ultra ofensywny skład. Jakby mógł, zagrałby lotnym bramkarzem. A po meczu Lewy mówi, że brakło wiary, że można odważnie zaatakować.

Widzicie ten potężny zgrzyt?"

http://weszlo.com/2018/06/20/jaka-brzydka-katastrofa-7/

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Ekspert teraz w studiu strata 2 gola to nie jest wina ani Bednarka ani Krychy ani Szczęsnego tylko PZPNu laugh monthy python

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by aker
Originally Posted by jaga1920
Faken: jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne mecz był wyrównany laugh ja pierdolę jaki on jest bezczelny

Nawałka: Statystycznie byliśmy lepsi smile


Grubo wczoraj po meczu jechano po praktycznie calej kadrze i Nawalce.

Kowal, Iwan, Szamotulski, Hajto - wszyscy stwierdzili, ze problemem numer 1 jest przygotowanie fizyczne. Cos poszlo nie tak bo w meczu widac bylo, ze nasi nie ogrniaja kondycyjnie.

Numer 2 powolania - NAwalka nawet jakby chcial cos zmienic to nie ma kim bo przeciez Peszki czy Jedrzejczyka to nie wpusci na boisko.

A potem juz jechano po kazdym zawodniku indywidualnie. Najgorzej ocenieni zostali Zielu i Milik - duet Napoli.

Dla Zielinskiego byli bezlitosni. Wyliczono mu 80% celnych podan a tak faktycznie to jedno dobre do przodu a reszta do tylu i w bok.

Jedyne w miare pozytywne oceny dostali tylko Rybus, Pazdan, Grosik.

Dodajmy do tego wybranie Soczi...

No coz widac, ze mundiale nam nie sluza. Sztaby popelniaja ciagle te same bledy.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by jaga1920
Ekspert teraz w studiu strata 2 gola to nie jest wina ani Bednarka ani Krychy ani Szczęsnego tylko PZPNu laugh monthy python
Dodaj, że tym ekspertem jest sędzia Rostkowski, wyjebany w marcu własnie przez pzpn.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
Przygotowanie fizyczne ok rozumiem jak najbardziej tylko co ono ma do gry np w pierwszych 20,30 minutach gry gdzie kompletnie nic nie grali. Zachowywali sie jak 4 -5 ligowy zespół . Kompletnie niezrozumiałe bo ostatnio własnie pierwsze polowy mielismy bardzo dobre

Przed meczem kurwa juz byli zmeczeni confused

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Tez myslalem na poczatku ze cos jest nie tak z przygotowaniem fizycznym jak ogladlem 1 polowe ale to co widzialem w drugiej zmienilo moje zdanie. Zabraklo jaj, szczegolnie w 1 polowie. Grali by nie stracic, a nie zeby strzelic.


Strona 1 z 124 1 2 3 123 124

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, betowiec, Sensei), 2,613 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,313
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1