Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#716964 11/11/2006 04:15
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293

Bonus: Unibet
#716965 11/11/2006 08:39
Dołączył: Nov 2006
Posty: 5
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 5
podbudowany wczorajszym trafieniem handi na Knicksów ... obstawiam ich dalej ...


San Antonio Spurs - New York Knicks(+13.5) --> 2 1.91

... znowu gram na Nowy York ... wczoraj przegrali 9 punktami, dziś myślę że mogą nawet wygrać ... w końcu kiedyś muszą przełamać złą serię z San Antonio ... expekt ustalił zbyt wysoki moim zdaniem handicap na Knicksów, skazując ich na sromotną porażkę ... jeśli przegrają to raczej niewiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#716966 11/11/2006 12:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Hej!.

Suns - Memphis

Gospodarze początek sezonu maja bardzo słaby na 6 meczy tylko 1 zwyciestwo, powodow jest wiele, chociażby średnia postawa nash'a od którego gra słoneczek dużo zalezy (ostatni mecz aż 10strat). D'antoni powoli wprowadza do pierwszej 5tki wielkiego nieobecnego w poprzednim sezonie Amare który na razie radzi sobie słabiutko, (za bardzo chce) dużo siły bez pomysłu na efektywne zdobywanie punktów (potrzeba czasu).
Kolejny mankament to koncówki 4 kwarty!! ile razy w tym sezonie Phoenix zaprzepaścili zdobytą przewagę w ostatnich minutach? Szkoda mówić.

Sam trener po ostatnim meczu powiedział 'Koniec z obijaniem się, od dzisiaj na parkiecie będą tylko zawodnicy, którym zależy' ( Czyżby Amare powrócił na laweczke?)

Reasumujac widze to tak: Suns dysponuje dobrym składem, nie boje się tego nazwac 'nadmiar bogactwa&' ale jak na razie gra słoneczek nie jest poukładana nakłada się na to średnia forma niektórych zawodników mimo to jest to zespół nadal silny który potrafi w pare minut zabić rywala atakiem. Pięć przegranych meczy praktycznie w końcówkach 4-8 punktami napawa optymizmem.

Pisząc te słowa nie znałem handi na suns i lekko się zdołowałem jak zobaczyłem !! spodziewałem się troszkę mniejszego, mimo to upieram się przy swoim -9,5 SUNS.

Pozdr.

#716967 11/11/2006 14:44
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dziś tylko jeden typ:

Memphis Grizzlies / Phoenix Suns over 204 @ 2.050

Phoenix ma jakąś obronę w ogóle? Średnio tracą 111 punktów w tym sezonie i póki co, to żaden z ich przeciwników nie zdobył mniej niż 100 punktów. Patrząc na historię pojedynków, w ostatnich dwóch latach, bodaj tylko raz gdy mecz był rozgrywany w Phoenix, obie drużyny nie przekroczyły 200 punktów.

Bilans: 10-6 (+3,408 j.)

#716968 11/11/2006 16:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

MEM Grizzlies v PHX Suns 2(-10) 1.90

Suns fatlny jak na potencjał tej ekipy bilans z początku sezony 1-5. Diaw, Marion i Bell w słąbiutkiej formie. Gra Amare po powrocie też wyglada mizernie. Kilka "starych" mankamentów w grze Suns po tych kilku meczach widać jak na dłoni: 1. brak obrony choć do tego wszyscy już zdążyliśmy się przyzwyczaić. 2. mimo powrotu Amare, brak deski. 3. i brak zawodnika który by wygrywał mecze dla Suns w końcówkach, bo Suns albo wygrywają wysoko albo dostają kilkoma punktami. Ale jak już pisałem to wszystko to ... nic nowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Suns mieli naprawde ciężki kalendarz: LA lakers,2x LA clipps,Spurs,Jazz i Dallas) bilans 1-5 jest fatalny a mecz z miśkami jest bardzo dobrą okazją do poprawienia go, a jak już pisałem Phoenix niskimi wygranymi się nie zadowalało nigdy. Jeszcz troche o ich potencjale bo z porzodu wyglądo to naprawde imponująco. Kiche gra Marion, podobnie jak Bell ale tylko czekać aż któryś złapie wiatr w żagle. Amare nie jest chyba w pełni przygotowany do sezonu ale pewnie z meczu na mecz będzie się rozkręcał. Diaw też słabiej gra nież w poprzednim sezonie, na usprawiedliwienie jego można dodać że ma mega konkurencje i gra mniej niż w poprzednim sezonie. Nash jak narazie bez fajerwerków ale gra cały czas swoje, myślałem że trzeci sezon w takim tempie będzie w jego wykonaniu dużo gorszy a on cały czas się "daje rade". Uzupełniają składgrący w tym sezonie na dobrym poziomie Barbosa i Thomas. No i nowe nabytki: mmłody Banks i Jalen Rose. Jest kim postraszyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Można mi zarzucić że skupiłem się tylko na Suns w tej analizie ale myśle że to oni będą w znacznym stopniu decydowali o obliczu tego meczu, a nie wierze by przy takim bilansie nie mieli motywacji do "przejechania sie" po Memphis osłabionych brakiem Gasola.

I na koniec, tak jak koledzy pisali warto zagrać overka w tym spotkaniu, linia 204 do przeskoczenia.

#716969 11/11/2006 19:06
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
P
member
member
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
witam nie mam czasu dzis za bardzo rozpisywac sie...czas goni...
a wiec na dzis:
Phoenix Suns - Memphis Grizzlies over 203.5 @ 1.90

San Antonio Spurs - New York Knicks over 195 @ 1.90

Atlanta Hawks - Seattle SuperSonics over 201.5 @ 1.90

wszystkie grane po 1/10
wszystko co gralem dotychczas grane za plaska stawke 1/10
dotychczasowe statystyki:
10W/5L
+3.92
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

PS. być moze pojawia sie jeszcze jakies typy:)

#716970 11/11/2006 20:43
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
P
member
member
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
postanowiłem dorzucić na dzis jeszcze:
GSW-Detroit(+4) 2 @ 1.94

POZDRAWIAM<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#716971 11/11/2006 21:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
podbudowany wczorajszym trafieniem handi na Knicksów ... obstawiam ich dalej ...


San Antonio Spurs - New York Knicks(+13.5) --> 2 1.91

... znowu gram na Nowy York ... wczoraj przegrali 9 punktami, dziś myślę że mogą nawet wygrać ... w końcu kiedyś muszą przełamać złą serię z San Antonio ... expekt ustalił zbyt wysoki moim zdaniem handicap na Knicksów, skazując ich na sromotną porażkę ... jeśli przegrają to raczej niewiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

betgun 15,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#716972 11/11/2006 22:09
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
5/8 +17.5j

Ghost moge podawać typy bez analizy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Panowie to nie o to chodzi. Co mnie obchodzi co gra druga osoba, nawet najlepsza ? Chodzi o to żeby poznac jak mysli, czym sie sugeruje, moze wie czegos czego ja nie wiem ?

Pistons. To brzmi dumnie. Po dwoch kolejnych porazkach, wczoraj przelamanie passy i licze na drugi zwyciestwo z rzedu. Wczoraj tloki zmiażdzyły w pierwszych 3 kwartach na deskach Lakersów. Bodaj po dwóch kwartach statystyka zbiórek w ataku wynosila 9-1 na korzysc Det. W GSW szpital... w ostatnim spotkaniu ograli NOH... grając w ośmiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Pomimo braku Bena i kontuzji Hamiltona...Pistons nadal pozostaje klasowym zespolem, ktory w tym sezonie bedzie walczyl o mistrzostwo... zatem kurs 2.48 ze sredniakiem pokroju GS uwazam za nieporozumienie. Ciężar zdobywania punktów we wczorajszym spotkaniu spadl na Princea, mysle ze podobnie moze byc dzisiaj. Oba zespoly maja bilans 3-3... najwyzsza pora, zeby Pistons po raz pierwszy w tym sezonie wyszli na plus...

Pistons +4 @1.94 6/10

Pistons @2.48 5/10

Grubo...ale naprawde kurs niezwykly atrakcyjny. U ziemniaków było bodajze @1.8... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#716973 11/11/2006 22:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Dziś wypatrzyłem dwa mecze.

Po pierwsze primo mecz wcześniejszy czyli Seatlle... Czas na porażkę Atlanty, ich bilans czterech zwycięstw z rzędu robi na mnie wrażenie i czas na pierwszą porażkę u siebie! Liczę, że SEA odniosą drugi win z rzędu i będzie fajnie. 2,3


Secundo nie będę oryginalny... Detroit... czas na większą ilość zwycięstw... mam nadzieję, że wejdzie. Bo to głownie gram. 2,45


(w dublu 5,65 )

#716974 11/11/2006 22:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
4w 1p +19,31j +53,64%
chicago-indiana(+9) 2
1,62 bet365 9j
Ostatni wyjazd Indiany to blamaż, dzisiaj liczę na rehabilitację.

#716975 11/11/2006 23:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
minnesota-orlando(+3) 1
1,67 bet365 9j
Drużyny o podobnym potencjale, atut własnej hali.

#716976 12/11/2006 00:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
San Antonio Spurs - New York Knicks

Obie drużyny na początku sezonu rzucają bardzo dużo punktów co mnie troszkę dziwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dziś spodziewam się kolejnej wygranej SA ( nie jestem chyba sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) Ale kursy wystawione przez bukmacherów na wygraną Spurs są porażające. Wobec niskich kursów zdecydowałem się zagrać na under w tym meczu.
Powód : SA dysponuje bardzo dobrymi zawodnikami, którzy potrafią bronić. Do tego liczę,że zatrzymają Malika, który przeciwko byłym kolegom zawsze wznosi sie na wyżyny swoich możliwości. Stephen nie porządzi sobie na parkiecie i mecz zakończy się wynikiem w którym łączna suma punktów nie przekroczy 198 ptk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Typ : Under 198.5 @ 1,91

Memphis Grizzlies - Phoenix Suns

@Ghost - chyba jakąś obronę mają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i dziś liczę, że troszkę pobronią. Grizzlies od dłuzszego czasu słyną z dobrej obrony natomiast Phoenix z szaleńczych liczb w swoich wynikach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Początku sezonu żadna z drużyn nie może zaliczyć do udanego. Zarówno Mem i Pho wygrały tylko po jednym meczu. Dzis jedni i drudzy będą chcieli bardzo wygrać i spodziewam się wyrownanego meczu ze wskazaniem na Phoenix. Gdyby w tym meczu wystąpił Paul spokojny byłbym o mój typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kurs na Phoenix wynosi tylko 1,15 wobec czego nie biorę tego.

Typ : Under 204 @ 1,91

#716977 12/11/2006 09:12
Dołączył: Nov 2006
Posty: 5
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 5
Quote
[color:"green"]San Antonio Spurs - New York Knicks(+13.5) --> 2 1.91 [/color]


2/3 - 67 %

[color:"green"]+ 8.3 jednostki[/color]

#716978 12/11/2006 10:37
Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
mam małe pytanie - czy pamięta ktoś jaka była linia w meczu Detroit - GSW,
z góry dzięki za odpowiedź

pozdrawiam

#716979 12/11/2006 10:48
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ja miałem 197


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, forty, rymoholik), 1,962 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1