|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
tak jest lepiej przy remisie w meczu JAP - SEN walczyc na smkierc i zycie, wykartkowac sie, tracic wiecej sil, walczac na calego jak mecz o awans i tak bedzie w czwartek w 3 meczu, ryzykowac ze moze akurat przeciwnik bedzie jutro lepszy i befdzi komniec mundialu, umiesz liczyc to sobie podlicz co daje zrobienie wiekszego remisu COL i POL niz w meczu JAP - SEN, to daje ze kazda wygrana, nawet minimalna daje awans POL i COL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
tak Kolumbia się ustawi na remis z nami żeby potem zagrać z nożem na gardle i liczyć na 3 punkty z Senegalem Stefek jest niemożliwy ![[Linked Image from i.wpimg.pl]](https://i.wpimg.pl/O/414x600/i.wp.pl/a/f/film/033/59/29/0272959.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
james zna lewego i dlatego i jeden i drugi przekona całą drużynę i sztab żeby grac na remis dawać karetkę to by było nie głupie, można zyskać kilka dni odbudować sie psychicznie no i powiedzmy sobie szczerze Japonie to MY wciągamy nosem! To proponuje nie przemeczac kopaczy zeby byli gotowi na 1/8 i z Japonia niech gra Peszko, Jedza, Milik, Cionek, Blaszczu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,380 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,380 Likes: 2 |
tak Kolumbia się ustawi na remis z nami żeby potem zagrać z nożem na gardle i liczyć na 3 punkty z Senegalem W przypadku remisu Jap-Sen to i tak muszą wygrać z Senegalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
dobra chlopie nigdzie nie kalkuluja, nigdzie nie ma ustawek, wszedzie jest czysty sport, amen
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
17Boateng J. 6Augustinsson L. 7Draxler J. 9Berg M. 3Hector J. 17Claesson V. 18Kimmich J. 8Ekdal A. 8Kroos T. 10Forsberg E. 13Muller T. 4Granqvist A. (C) 1Neuer M. (B) (C) 7Larsson S. 11Reus M. 3Lindelof V. 16Rudiger A. 2Lustig M. 19Rudy S. 1Olsen R. (B) 9Werner T. 20Toivonen O.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
no pewnie ze musza wygrac 3 mecz nawet jak znami wygraja, ale ktos nie umie liczyc i gada
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Wracam ze szpitala i patrzę a zdechłe żółtki mi csa zjebały w konkursie żona na porodówce? Nie. Młody się zjebał ze ścianki wspinaczkowej na skateparku. Stłuczona nerka z krwiakiem i pęknięciem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,380 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,380 Likes: 2 |
Stefek dobrze pisze. Nawet bardzo dobrze. Tylko najpierw musi paść remis Sen-Jap i wtedy będziemy gadać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dużo zdrowia dla młodego Teo !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dużo zdrowia dla młodego Teo ! Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Kolumbii będzie łatwiej nas rozjebać niż z nami się dogadać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2 |
Dużo zdrowia dla młodego Teo ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
jesli w meczu JAP - SEN padnie remis to jak obie ekipy maja odrobinke oleju w glowie to zrobią wiekszy remis niz w meczu JAP - SEN bo to jest kluczowe bo bramki sie licza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Panowie bo skład na jutro wywołuje spore emocje.
Kładę 100 zł dla autora trafnego składu i dokładnego wyniku. Wypłata 1.07. (wtedy też przelewam obiecane po 100 na fantasy i typera) Decyduje kolejność - kasa dla pierwszego z trafionymi obiemia opcjami. Jeśli takiego nie będzie 200 na Japonię. SKŁADY DZIŚ DO PÓŁNOCY
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kolumbii będzie łatwiej nas rozjebać niż z nami się dogadać  Kłe ma swoją wersję zdarzeń Ma do tego prawo tylko najgorsze w nim jest to że próbuje wszystkich przekonać że tak musi być bo się wolą dogadać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Panowie bo skład na jutro wywołuje spore emocje.
Kładę 100 zł dla autora trafnego składu i dokładnego wyniku. Wypłata 1.07. (wtedy też przelewam obiecane po 100 na fantasy i typera) Decyduje kolejność - kasa dla pierwszego z trafionymi obiemia opcjami. Jeśli takiego nie będzie 200 na Japonię. SKŁADY DZIŚ DO PÓŁNOCY BICZU Szczęsny - Piszczek, Bednarek, Pazdan - Bereszyński, Krychowiak, Zieliński, Góralski, Rybus - Kownacki, Lewandowski.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wynik Biczu - za proste . Ostatnio też było proste i nikt nie trafił.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|