|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Podaję taki sam jak Biczu, wynik 1:1. Wrzuć całego posta łatwiej mi później znaleźć, nie będę osobnego tematu zakładał. ok, to podam pozniej, bo siedzę na Nokii 3310
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Panowie bo skład na jutro wywołuje spore emocje.
Kładę 100 zł dla autora trafnego składu i dokładnego wyniku. Wypłata 1.07. (wtedy też przelewam obiecane po 100 na fantasy i typera) Decyduje kolejność - kasa dla pierwszego z trafionymi obiemia opcjami. Jeśli takiego nie będzie 200 na Japonię. SKŁADY DZIŚ DO PÓŁNOCY Fabiański - Piszczek, Bednarek, Pazdan, Glik - Grosicki, Krychowiak, Zieliński, Błaszczykowski - Kownacki, Lewandowski
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Szczęsny Piszczek Glik Pazdan Bereszyński Góralski Krychowiak Zieliński Rybus Kownacki Lewandowski
3-1 Polska wygrywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
jak jest 0-0 w meczu JAP - SEN myslisz ze sa az tak mocni i pewni ze graja o wygrana z nami ? a co sie okaze jak jednak my wygramy, w niedziele pojada do domu, i sobie moga remisowac z senegalem na koniec, nikt nie pojedzie do domu jutro jak bedzie remis w meczu JAP - SEN
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
No chyba, że my w meczu o nic opierdolimy Japan, ale tak czy siak wtedy awans Kolumbii będzie zależny od meczu Polska-Japonia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
podaj jeden powod dlaczego maja grac na smierc i zycie jutro z POL jak i tak musza wygrac w czwartek w przypadku remisu JAP - SEN jak jutro wygrają znami 2 golami ,a senegal remis 0-0 to w ost meczu kolumbi wystarczy remis do awansu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Panowie bo skład na jutro wywołuje spore emocje.
Kładę 100 zł dla autora trafnego składu i dokładnego wyniku. Wypłata 1.07. (wtedy też przelewam obiecane po 100 na fantasy i typera) Decyduje kolejność - kasa dla pierwszego z trafionymi obiemia opcjami. Jeśli takiego nie będzie 200 na Japonię. SKŁADY DZIŚ DO PÓŁNOCY
BICZU
Szczęsny - Piszczek, Bednarek, Pazdan - Bereszyński, Krychowiak, Zieliński, Góralski, Rybus - Kownacki, Lewandowski.
Kolumbia 2-1
Haczyk
Szczęsny - Piszczek, Bednarek, Pazdan - Bereszyński, Krychowiak, Zieliński, Góralski, Rybus - Kownacki, Lewandowski
1-1
Teo Szczęsny Piszczek Glik Pazdan Bereszyński Góralski Krychowiak Zieliński Rybus Kownacki Lewandowski
patriotycznie Polska 2-1
Izajasza53 Fabiański - Piszczek, Bednarek, Pazdan, Bereszyński, Krychowiak, Zieliński, Góralski, Rybus, Kownacki, Lewandowski.
POL - COL 1-2
Kera Fabiański - Piszczek, Bednarek, Pazdan, Glik - Grosicki, Krychowiak, Zieliński, Błaszczykowski - Kownacki, Lewandowski
Wynik ?
Fechu
Szczęsny Piszczek Glik Pazdan Bereszyński Góralski Krychowiak Zieliński Rybus Kownacki Lewandowski
3-1 Polska wygrywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
sorry myślałem że jest po 22
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
haczyk jest wpisane Kera dawaj wynik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Szczęsny - Piszczek, Bednarek, Pazdan - Bereszyński, Krychowiak, Zieliński, Góralski, Rybus - Kownacki, Lewandowski.
Wynik 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Na Nokii faktycznie ciężko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
Wszystkie pieniążki wrzucamy na przyjaciół Niemiaszków i dzięki nim możemy sobie kupić tv, smartfona czy rower.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415 Likes: 2 |
Panowie bo skład na jutro wywołuje spore emocje.
Kładę 100 zł dla autora trafnego składu i dokładnego wyniku. Wypłata 1.07. (wtedy też przelewam obiecane po 100 na fantasy i typera) Decyduje kolejność - kasa dla pierwszego z trafionymi obiemia opcjami. Jeśli takiego nie będzie 200 na Japonię. SKŁADY DZIŚ DO PÓŁNOCY Szczęsny - Jedrzejczyk, Bednarek, Pazdan - Bereszyński, Krychowiak, Zieliński, Góralski, Rybus - Kownacki, Lewandowski. wynik 0-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Kery skład to mistrzostwo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415 Likes: 2 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|