|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jaga 2x 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Też tak uważam bitek.
Jakim autorytetem może być dla Lewego Probierz. Probierz sam o tym wie dlatego się nie pali. Jakby Michaś im na tablicy napisał listę kar finansowych za pierdnięcie i beknięcie to przecież taki Krycha by go zabił śmiechem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Też tak uważam bitek.
Jakim autorytetem może być dla Lewego Probierz. Probierz sam o tym wie dlatego się nie pali. Jakby Michaś im na tablicy napisał listę kar finansowych za pierdnięcie i beknięcie to przecież taki Krycha by go zabił śmiechem. wątpliwe jest w takim wypadku powołanie"Krychy"do Kadry
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
z mimiki twarzy Probierza który wita się z Krychowiakiem w futrze, pewnie wyszłyby mistrzostwie memy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Nie chodzi o autorytet a o charakter i trzymanie wszystkich tych pederastów za ryj a nie piżamie ich po fiutach gra z orzełkiem to ma być zaszczyt a nie Kurwa pajacowanie i fochy i jeszcze wszystko zamiatają pod dywan i zakłamują rzeczywistość banda nażelowanych pedryli już dawno odfrunęła jak się nie podoba trening i dyscyplina to wypierdalać niech małolaty grają znajdą się chętni żeby jeździć na dupach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Chociaż Michaś lubi bardzo whisky więc niektórym by pasowało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Rudy bier Petrescu chłop na dorobku trenerskim zapewne nie będzie mega drogi a w kasze dmuchać sobie nie da
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Po tym co odjebali na Mistrzostwach wyjebałbym na pysk co najmniej połowę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Kupon pewniak: Dania - 1x Peru - 1x Islandia - 1x Nigeria - 1x AKO: ponad 10
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
aker, Petrescu to dobry kandydat ale można pomarzyć
ok dwa tygodnie temu zaczął pracę w Chinach, tutaj co nieco o zarobkach:
"W Chinach 50-latek będzie mógł liczyć na ogromne zarobki, które w razie powodzenia misji uczynią go jednym z dziesięciu najlepiej zarabiających trenerów na świecie. Sam to zresztą potwierdził: - Kiedy przyjechałem do Cluj, podpisałem umowę na dwa lata i poprosiłem o klauzulę umożliwiającą jej rozwiązanie w razie oferty, której nie można odmówić. Chciałem, żeby taka nie nadeszła, ale przyszła i nie sądzę, by normalny człowiek odrzucił taką ofertę. Ta propozycja da mi być może miejsce w dziesiątce najlepiej zarabiających trenerów świata. Pięć dni po zakończeniu ligi powiedziałem im, że chcę dwa razy więcej niż pierwotna oferta. Nie będę miał już w swoim życiu takiej oferty. Nie mogłem odmówić. Jeśli uratuję sezon, w kwestii wynagrodzenia mogę porównać się do Mourinho lub Guardioli."
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ucięło
"Nieoficjalnie mówi się, że pierwotnie Chińczycy oferowali trzy miliony euro podstawy. Potem wrócili z sześcioma milionami. Jednak w razie utrzymania Petrescu może liczyć na 15 milionów euro za sezon pracy."
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
o kurwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Petrescu odmówił reprezentacji Rumunii po Daumie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769 Likes: 10 |
jeszcze Kangury o1,5 żółtej @1,68 chyba dorzucę gdzieś..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
ucięło
"Nieoficjalnie mówi się, że pierwotnie Chińczycy oferowali trzy miliony euro podstawy. Potem wrócili z sześcioma milionami. Jednak w razie utrzymania Petrescu może liczyć na 15 milionów euro za sezon pracy." 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
no to faktycznie o Petrescu można pomarzyć z drugiej strony żeby takiego trenerowi oferować taką kasę to lekka przesada no ale kto bogatemu zabroni
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
nie dotykam sparingów, dla mnie to jest równoznaczne z wizytą w kasynie no ale co kto lubi  ja nie tykam typow typu ball possiesion, itp dla mnie rowniez kasyno... bez zlosliwosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
jacek magiera gotowy do 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
kwestia tego czy potrafisz przewidzieć jak będzie mniej więcej wyglądał mecz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|