|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bo Ty Dziadzia nie zaprzatasz sobie głowy niepotrzebnymi danymi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
no to faktycznie o Petrescu można pomarzyć z drugiej strony żeby takiego trenerowi oferować taką kasę to lekka przesada no ale kto bogatemu zabroni Tego nie rozumiem Jeśli jest ktoś chętny tyle płacić to jaka to jest przesada? potrafisz czytać? dla mnie to gruba przesada dawać chłopowi z niewielkim warsztatem trenerskim takie siano ale to TYLKO MOJE ZDANIE Czyli gdyby to był pep albo Jose to już taka kasa się należy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10 |
no to faktycznie o Petrescu można pomarzyć z drugiej strony żeby takiego trenerowi oferować taką kasę to lekka przesada no ale kto bogatemu zabroni Tego nie rozumiem Jeśli jest ktoś chętny tyle płacić to jaka to jest przesada? potrafisz czytać? dla mnie to gruba przesada dawać chłopowi z niewielkim warsztatem trenerskim takie siano ale to TYLKO MOJE ZDANIE popcorn...więcej popcornu proszę !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Chińczycy dużą kasę wkładają w szkolenie i infrastrukturę piłkarską służącą temu celowi. Do każdego zagranicznego transferu klub musi dołożyć procentowo spory dodatek na szkolenie.
W tym celu zatrudniają trenerów o innym warsztacie, przy okazji szkoląc przy tym swoich.
Najludniejsze państwo świata i jego druga gospodarka, chce coś osiągnąć w piłce, a takie działania są dla nich drogą do celu.
To i tyle płacą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Przestań Burbi przecież kulturalna rozmowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
no ale ten De Biasi to jakiś ponury żart
połowa zawodników naszej kadry po ogłoszeniu tego nazwiska będzie odpalać wikipedie albo transfermarkt i sprawdzać kto to w ogóle jest Tak właśnie zrobiłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
Aker jutro wzywa cię szef do biura i mowi Zarabiasz 3 tysiące a od jutra zarabiasz 39 tysięcy? Cieszysz się czy mówisz szefie nie chce tyle zarabiać bo to przesada? porównanie z dupy wzięte i oczywista odpowiedź jeżeli dotyczy mojej osoby ja się nie pytam czy Petrescu ma wziąć takie pieniądze bo to jest oczywiste że każdy by wziął tylko się dziwię że chiński związek daje takie siano temu gościowi rozumiem że znowu chciałeś się dopierdzielić ale trochę Ci nie wyszło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nie Aker nie chciałem się dopierdzielic Tylko dziwi mnie twoje zmartwienie o hajs chińskiego związku Sam byś przyjął kasę ale dla Petrescu to już za dużo... O to mi chodziło...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10 |
Przestań Burbi przecież kulturalna rozmowa  jeszcze... z Akerem zawsze tak zaczynacie.. ma ktoś kurwa ten popcorn ?!?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449 Likes: 2 |
Bo Ty Dziadzia nie zaprzatasz sobie głowy niepotrzebnymi danymi od tego teraz internet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
no to faktycznie o Petrescu można pomarzyć z drugiej strony żeby takiego trenerowi oferować taką kasę to lekka przesada no ale kto bogatemu zabroni Tego nie rozumiem Jeśli jest ktoś chętny tyle płacić to jaka to jest przesada? potrafisz czytać? dla mnie to gruba przesada dawać chłopowi z niewielkim warsztatem trenerskim takie siano ale to TYLKO MOJE ZDANIE Czyli gdyby to był pep albo Jose to już taka kasa się należy? szczerze to te wszystkie zarobki są z dupy wzięte
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449 Likes: 2 |
Przestań Burbi przecież kulturalna rozmowa  jeszcze... z Akerem zawsze tak zaczynacie.. ma ktoś kurwa ten popcorn ?!? ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/oyQ5Qf9Ihu3ctAe4hw/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ruszam na obiad 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
Nie Aker nie chciałem się dopierdzielic Tylko dziwi mnie twoje zmartwienie o hajs chińskiego związku Sam byś przyjął kasę ale dla Petrescu to już za dużo... O to mi chodziło... ja się nie martwię tylko dziwię a to spora róznica ale jak pisałem wcześniej - kto bogatemu zabroni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
no to jest nas trzech  tzn raz czy dwa gdzieś ze słyszenia(pewnie na streamie z meczu Albanii) mi mignęło to nazwisko ale nic więcej hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Magiera  To dopiero byśmy byli przygotowani fizycznie. Jak Legia do sezonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
quincy położył na niego hajs to może nam przybliży sylwetkę tego gościa bo na wikipedii to strasznie poskąpili nam wiedzy: "włoski trener i były piłkarz występujący na pozycji pomocnika." 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10 |
wtorek, czyli znów darmowy bonus 20 pln za zakład live...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja tam też o nim za wiele nie wiem poza tym, że to jakiś przydupas Rudego i już raz byli po słowie. Tyle mnie styka. Z Nawałką Boniek był po słowie jeszcze jak nie był prezesem PZPN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja tam też o nim za wiele nie wiem poza tym, że to jakiś przydupas Rudego i już raz byli po słowie. Tyle mnie styka. Z Nawałką Boniek był po słowie jeszcze jak nie był prezesem PZPN. No i to, że nic nie robi więc praktycznie za tydzień może przejąć obowiązki po Nawałce.
|
|
|
Link skopiowany do schowka