Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 70 z 82 1 2 68 69 70 71 72 81 82
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Vincent, Legia i Lech licytują w sprawie Carlitosa.

Podobno wysokość indywidualnego kontraktu zaakceptował, została jeszcze sprawa dogadania się klubów.

Problemem może być tylko brak jedności osób odpowiedzialnych za transfery, co do tego zakupu.

Zobaczymy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by VVega
Originally Posted by kamasutra
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Warren
stało się to co od 20 lat się dzieję
jesteśmy kurwa ciency ! smile
za ciency na MUNDIAL

Za młodzi na sen za starzy na grzech
Wypijmy przy stole za błędy na dole by ich było mniej smile

Jaka grupa eliminacyjna , taki występ na mundialu...Dwa zespoły out po fazie grupowej mistrzostw....A ktoś mówił rok temu ze mieliśmy silną grupę eliminacyjną bo z mistrzami świata ( Nawałaka)..... grin

Duńczycy grają dalej . Halo !


Fakt..., wczorajszy jestem i elim. pomieszałem.... laugh
Dzień dobry toast

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Belgowie będa miec Brazylie, ale w 1/8 wolny los, Angole ciężki mecz z Kolumbią, a wygrany z pary Szwecja/Szwajcaria może być także niełatwy.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
A Brazylia to me lajcie ogolimy meksyk smile
wątpie

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
A Brazylia to na lajcie ogoli meksyk smile
Wątpie żeby tak było

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Dramat tronka.

Belgia ma wolny los w 1/8 ale potem ewentualnie Brazylia a w polfinale Francja/Argentyna/Portugalia/Urugwaj

Anglia ma w 1/8 Kolumbie - jasne silniejsza ekipa niz Japonce ale nie jest to ekipa ktorej nie da sie ograc bo potega to oni nie sa.

Za to potem trafisz w QF na Szwecje lub Szwajcarie a w polfinale Hiszpania lub Chorwacja.

Widac ewidentnie, ze dolna drabinka z Kolumbia lepsza pomimo silniejszego przeciwnika w 1/8. Albo z nim przegrasz i chuj tam co za roznica czy odpadasz w 1/8 czy w QF ale za to jak go pykniesz to masz duzo latwiejsza drge do ewentualnego finalu.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Francja/Argentyna/Portugalia/Urugwaj -albo Hiszpania lub Chorwacja

no nie wiem,nie wiem.Patrząc tylko na to co tu grano to nie chciałbym Chorwatów

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
A Jagiellonia juz na czele


[Linked Image]

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
A pro po...Wybiera sie ktoś z Was na Okęcie witać pikarzy?.... aplauz hura

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
Originally Posted by akagi
A Ty masz pole manewru...

Pij burbi pij, weekend za pasem, pogoda znowu upalna, nic innego nie pozostaje.
Dodam że nic sensownego. smile
Coś sensownego też się znajdzie..np kociołek na ognisko myśliwski..ale generalnie to
Za wcześnie... mimo że nie w miejscu pracy to jednak w pracy..
A o 16 jeszcze jakiś Gród nad Wartą muszę odwiedzić.. tak że dopiero przy meczu jutro pewnie...

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
Originally Posted by kamasutra
A pro po...Wybiera sie ktoś z Was na Okęcie witać pikarzy?.... aplauz hura

O patrz akagi... już jest coś sensownego do zrobienia smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by burbon
Originally Posted by kamasutra
A pro po...Wybiera sie ktoś z Was na Okęcie witać pikarzy?.... aplauz hura

O patrz akagi... już jest coś sensownego do zrobienia smile
ogarnij się burbon!!!
tronkowi robotę i przyjemność z powitania bohaterów odbierasz!!!


wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak patrzę jak to było w 2014 w fazie PO.

Oczywiście teraz może być zupełnie inaczej, ale...

W Brazylii, nie licząc meczu o 3 miejsce, w 8 na 15 meczów rozstrzygnięcie następowało po regulaminowych 90 min. gry.

Faworyci, a do takich zaliczam gdy kurs jest mniejszy lub równy 2.0, wygrali wtedy tylko w trzech meczach, a w pięciu awansowali po dogrywce lub karnych.

A piszę to po to, aby pomyśleć przed obstawieniem czy stawiać 1X2, czy lepiej się zabezpieczyć jakimś DNB czy ZW. smile

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by akagi
Vincent, Legia i Lech licytują w sprawie Carlitosa.

Podobno wysokość indywidualnego kontraktu zaakceptował, została jeszcze sprawa dogadania się klubów.

Problemem może być tylko brak jedności osób odpowiedzialnych za transfery, co do tego zakupu.

Zobaczymy.

Trąbią o tym na Twiterze, zarząd Wisły nic się nie odzywa były trzy oferty zagraniczne. A Carlitos uśmiechnięty na instagramie, a Imaz się ożenił, Basha i Velez dźwigają ciężary na siłowni.
Była akcja promocyjna z rozdawaniem biletów na sparing z Monaco to gdyby nie bluzy Wisły to 99% ludzi by nie wiedziało że to z piłkarzami rozmawiają : Kostal i Grabowski to byli.
Prawie wszyscy obcokrajowcy nie grają w sparingach. Pozostaje walka z Górnikiem o kasę z systemu juniorskiego.
Jakbym zniknął z forum tzn że Sharksy mnie dojechały po IP bo monitorują internet po hasłach "Wisła" "zarząd" "o co chodzi" "Hiszpanie" "czemu nie grają".

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by VVega
Originally Posted by akagi
Vincent, Legia i Lech licytują w sprawie Carlitosa.

Podobno wysokość indywidualnego kontraktu zaakceptował, została jeszcze sprawa dogadania się klubów.

Problemem może być tylko brak jedności osób odpowiedzialnych za transfery, co do tego zakupu.

Zobaczymy.



Jakbym zniknął z forum tzn że Sharksy mnie dojechały po IP bo monitorują internet po hasłach "Wisła" "zarząd" "o co chodzi" "Hiszpanie" "czemu nie grają".

kopara

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Co do tego ostatniego zdania to...

Kurwa, nie wiadomo co napisać.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by forty
Originally Posted by VVega
Originally Posted by akagi
Vincent, Legia i Lech licytują w sprawie Carlitosa.

Podobno wysokość indywidualnego kontraktu zaakceptował, została jeszcze sprawa dogadania się klubów.

Problemem może być tylko brak jedności osób odpowiedzialnych za transfery, co do tego zakupu.

Zobaczymy.



Jakbym zniknął z forum tzn że Sharksy mnie dojechały po IP bo monitorują internet po hasłach "Wisła" "zarząd" "o co chodzi" "Hiszpanie" "czemu nie grają".

kopara

Nie no @Forty to zdanie to raczej opis sytuacji w Wiśle, spróbuj na forum Wisły napisać, że zarząd podjął złą decyzję, albo zapytać gdzie jest Bragiel (potencjalny inwestor w USA).
Rozwiązano umowę ze skrzydłowym Suljiciem zanim weszła w życie. Kwota kontraktu wg wieści z internetu to 75k miesięcznie, to było tak źle, czy jest ? Wg mnie nie mało a umowę w lutym podpisywali, czyli decyzje zarządu były o dupę rozbić bo przy zaciskaniu pasa , sami go poluzowywali.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by burbon
Originally Posted by kamasutra
A pro po...Wybiera sie ktoś z Was na Okęcie witać pikarzy?.... aplauz hura

O patrz akagi... już jest coś sensownego do zrobienia smile
ogarnij się burbon!!!
tronkowi robotę i przyjemność z powitania bohaterów odbierasz!!!


wink

A to przepraszam

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Nie no @Forty to zdanie to raczej opis sytuacji w Wiśle, spróbuj na forum Wisły napisać, że zarząd podjął złą decyzję, albo zapytać gdzie jest Bragiel (potencjalny inwestor w USA).

Powtórzę, bo zgubiłem wątek.
Jak tak napiszesz to od razu jesteś posądzony o przynależność do drugiej strony Błoń.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Vvega a część szarakanów nie zawinięta niedawno z pf przez psy ?

Strona 70 z 82 1 2 68 69 70 71 72 81 82

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, 11kera11), 967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,155
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1