|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Vincent, Legia i Lech licytują w sprawie Carlitosa.
Podobno wysokość indywidualnego kontraktu zaakceptował, została jeszcze sprawa dogadania się klubów.
Problemem może być tylko brak jedności osób odpowiedzialnych za transfery, co do tego zakupu.
Zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
stało się to co od 20 lat się dzieję jesteśmy kurwa ciency !  za ciency na MUNDIAL Za młodzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole za błędy na dole by ich było mniej  Jaka grupa eliminacyjna , taki występ na mundialu...Dwa zespoły out po fazie grupowej mistrzostw....A ktoś mówił rok temu ze mieliśmy silną grupę eliminacyjną bo z mistrzami świata ( Nawałaka).....  Duńczycy grają dalej . Halo ! Fakt..., wczorajszy jestem i elim. pomieszałem.... Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Belgowie będa miec Brazylie, ale w 1/8 wolny los, Angole ciężki mecz z Kolumbią, a wygrany z pary Szwecja/Szwajcaria może być także niełatwy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
A Brazylia to me lajcie ogolimy meksyk wątpie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
A Brazylia to na lajcie ogoli meksyk  Wątpie żeby tak było
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Dramat tronka.
Belgia ma wolny los w 1/8 ale potem ewentualnie Brazylia a w polfinale Francja/Argentyna/Portugalia/Urugwaj
Anglia ma w 1/8 Kolumbie - jasne silniejsza ekipa niz Japonce ale nie jest to ekipa ktorej nie da sie ograc bo potega to oni nie sa.
Za to potem trafisz w QF na Szwecje lub Szwajcarie a w polfinale Hiszpania lub Chorwacja.
Widac ewidentnie, ze dolna drabinka z Kolumbia lepsza pomimo silniejszego przeciwnika w 1/8. Albo z nim przegrasz i chuj tam co za roznica czy odpadasz w 1/8 czy w QF ale za to jak go pykniesz to masz duzo latwiejsza drge do ewentualnego finalu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
Francja/Argentyna/Portugalia/Urugwaj -albo Hiszpania lub Chorwacja
no nie wiem,nie wiem.Patrząc tylko na to co tu grano to nie chciałbym Chorwatów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
A Jagiellonia juz na czele [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
A pro po...Wybiera sie ktoś z Was na Okęcie witać pikarzy?.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
A Ty masz pole manewru... Pij burbi pij, weekend za pasem, pogoda znowu upalna, nic innego nie pozostaje. Dodam że nic sensownego.  Coś sensownego też się znajdzie..np kociołek na ognisko myśliwski..ale generalnie to Za wcześnie... mimo że nie w miejscu pracy to jednak w pracy.. A o 16 jeszcze jakiś Gród nad Wartą muszę odwiedzić.. tak że dopiero przy meczu jutro pewnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
A pro po...Wybiera sie ktoś z Was na Okęcie witać pikarzy?....  O patrz akagi... już jest coś sensownego do zrobienia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
A pro po...Wybiera sie ktoś z Was na Okęcie witać pikarzy?....  O patrz akagi... już jest coś sensownego do zrobienia  ogarnij się burbon!!! tronkowi robotę i przyjemność z powitania bohaterów odbierasz!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak patrzę jak to było w 2014 w fazie PO. Oczywiście teraz może być zupełnie inaczej, ale... W Brazylii, nie licząc meczu o 3 miejsce, w 8 na 15 meczów rozstrzygnięcie następowało po regulaminowych 90 min. gry. Faworyci, a do takich zaliczam gdy kurs jest mniejszy lub równy 2.0, wygrali wtedy tylko w trzech meczach, a w pięciu awansowali po dogrywce lub karnych. A piszę to po to, aby pomyśleć przed obstawieniem czy stawiać 1X2, czy lepiej się zabezpieczyć jakimś DNB czy ZW. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent, Legia i Lech licytują w sprawie Carlitosa.
Podobno wysokość indywidualnego kontraktu zaakceptował, została jeszcze sprawa dogadania się klubów.
Problemem może być tylko brak jedności osób odpowiedzialnych za transfery, co do tego zakupu.
Zobaczymy. Trąbią o tym na Twiterze, zarząd Wisły nic się nie odzywa były trzy oferty zagraniczne. A Carlitos uśmiechnięty na instagramie, a Imaz się ożenił, Basha i Velez dźwigają ciężary na siłowni. Była akcja promocyjna z rozdawaniem biletów na sparing z Monaco to gdyby nie bluzy Wisły to 99% ludzi by nie wiedziało że to z piłkarzami rozmawiają : Kostal i Grabowski to byli. Prawie wszyscy obcokrajowcy nie grają w sparingach. Pozostaje walka z Górnikiem o kasę z systemu juniorskiego. Jakbym zniknął z forum tzn że Sharksy mnie dojechały po IP bo monitorują internet po hasłach "Wisła" "zarząd" "o co chodzi" "Hiszpanie" "czemu nie grają".
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
Vincent, Legia i Lech licytują w sprawie Carlitosa.
Podobno wysokość indywidualnego kontraktu zaakceptował, została jeszcze sprawa dogadania się klubów.
Problemem może być tylko brak jedności osób odpowiedzialnych za transfery, co do tego zakupu.
Zobaczymy. Jakbym zniknął z forum tzn że Sharksy mnie dojechały po IP bo monitorują internet po hasłach "Wisła" "zarząd" "o co chodzi" "Hiszpanie" "czemu nie grają".
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Co do tego ostatniego zdania to...
Kurwa, nie wiadomo co napisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent, Legia i Lech licytują w sprawie Carlitosa.
Podobno wysokość indywidualnego kontraktu zaakceptował, została jeszcze sprawa dogadania się klubów.
Problemem może być tylko brak jedności osób odpowiedzialnych za transfery, co do tego zakupu.
Zobaczymy. Jakbym zniknął z forum tzn że Sharksy mnie dojechały po IP bo monitorują internet po hasłach "Wisła" "zarząd" "o co chodzi" "Hiszpanie" "czemu nie grają".  Nie no @Forty to zdanie to raczej opis sytuacji w Wiśle, spróbuj na forum Wisły napisać, że zarząd podjął złą decyzję, albo zapytać gdzie jest Bragiel (potencjalny inwestor w USA). Rozwiązano umowę ze skrzydłowym Suljiciem zanim weszła w życie. Kwota kontraktu wg wieści z internetu to 75k miesięcznie, to było tak źle, czy jest ? Wg mnie nie mało a umowę w lutym podpisywali, czyli decyzje zarządu były o dupę rozbić bo przy zaciskaniu pasa , sami go poluzowywali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
A pro po...Wybiera sie ktoś z Was na Okęcie witać pikarzy?....  O patrz akagi... już jest coś sensownego do zrobienia  ogarnij się burbon!!! tronkowi robotę i przyjemność z powitania bohaterów odbierasz!!!  A to przepraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Nie no @Forty to zdanie to raczej opis sytuacji w Wiśle, spróbuj na forum Wisły napisać, że zarząd podjął złą decyzję, albo zapytać gdzie jest Bragiel (potencjalny inwestor w USA).
Powtórzę, bo zgubiłem wątek. Jak tak napiszesz to od razu jesteś posądzony o przynależność do drugiej strony Błoń.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Vvega a część szarakanów nie zawinięta niedawno z pf przez psy ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|