|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
stało się to co od 20 lat się dzieję jesteśmy kurwa ciency !  za ciency na MUNDIAL Za młodzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole za błędy na dole by ich było mniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
stało się to co od 20 lat się dzieję jesteśmy kurwa ciency !  za ciency na MUNDIAL Za młodzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole za błędy na dole by ich było mniej  Jaka grupa eliminacyjna , taki występ na mundialu...Dwa zespoły out po fazie grupowej mistrzostw....A ktoś mówił rok temu ze mieliśmy silną grupę eliminacyjną bo z mistrzami świata ( Nawałaka)..... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
O matko święta... drugi w fantasy jestem  Ło matko ło... Poczekaj aż z Biczem zrobimy rewolucję w tabeli...już prawnicy z FIFA nad tym pracują.. regulamin itp.. Dzień dobrzy  Dziś bez meczów, co tu robić?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
O matko święta... drugi w fantasy jestem  Ło matko ło... Poczekaj aż z Biczem zrobimy rewolucję w tabeli...już prawnicy z FIFA nad tym pracują.. regulamin itp.. Dzień dobrzy  Dziś bez meczów, co tu robić? spora ilość meczy w ofercie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A Ty masz pole manewru... Pij burbi pij, weekend za pasem, pogoda znowu upalna, nic innego nie pozostaje. Dodam że nic sensownego. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
O matko święta... drugi w fantasy jestem  Ło matko ło... Poczekaj aż z Biczem zrobimy rewolucję w tabeli...już prawnicy z FIFA nad tym pracują.. regulamin itp.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ktos wczoraj gadał że we wcorajszym meczu Belgi z Anglią bardziej opłaca się przegrać, Belgia wygrała i ma tych cienkich kabareciarzy z Azji z którymi nie będą mieli większych kłopotów, a Angole z Kartelem mogą realnie poleciec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
A Ty masz pole manewru... Pij burbi pij, weekend za pasem, pogoda znowu upalna, nic innego nie pozostaje. Dodam że nic sensownego.  U mnie ledwo 20 kresek na termometrze Panie Akagi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ale może tak już jest na tym wschodzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
WItam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ktos wczoraj gadał że we wcorajszym meczu Belgi z Anglią bardziej opłaca się przegrać, Belgia wygrała i ma tych cienkich kabareciarzy z Azji z którymi nie będą mieli większych kłopotów, a Angole z Kartelem mogą realnie poleciec. spójrz na przeciwnika w kolejnej rundzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
stało się to co od 20 lat się dzieję jesteśmy kurwa ciency !  za ciency na MUNDIAL Za młodzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole za błędy na dole by ich było mniej  Ty tronku nie pij  bo Masz słabą głowę I skończył się jak w filmie nie ma róży bez ognia  ocean burbonowi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
stało się to co od 20 lat się dzieję jesteśmy kurwa ciency !  za ciency na MUNDIAL Za młodzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole za błędy na dole by ich było mniej  Jaka grupa eliminacyjna , taki występ na mundialu...Dwa zespoły out po fazie grupowej mistrzostw....A ktoś mówił rok temu ze mieliśmy silną grupę eliminacyjną bo z mistrzami świata ( Nawałaka).....  Duńczycy grają dalej . Halo ! Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ktos wczoraj gadał że we wcorajszym meczu Belgi z Anglią bardziej opłaca się przegrać, Belgia wygrała i ma tych cienkich kabareciarzy z Azji z którymi nie będą mieli większych kłopotów, a Angole z Kartelem mogą realnie poleciec. spójrz na przeciwnika w kolejnej rundzie Meksyk będą miec Angole jak przejdą Escobarów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
stało się to co od 20 lat się dzieję jesteśmy kurwa ciency !  za ciency na MUNDIAL Za młodzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole za błędy na dole by ich było mniej  Ty tronku nie pij  bo Masz słabą głowę I skończył się jak w filmie nie ma róży bez ognia  ocean burbonowi Kawuche można, do tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|