L. A. Clippers - New Orleans Hornets 21:30 Washington ..."> L. A. Clippers - New Orleans Hornets 21:30 Washington ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#717926 12/11/2006 09:38
Dołączył: Nov 2006
Posty: 5
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 5
dziś sytuacja wygląda następująco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

L. A. Clippers - New Orleans Hornets 21:30
Washington Wizards - New Jersey Nets 00:00
Charlotte Bobcats - Denver Nuggets 00:00
Miami Heat - Houston Rockets 02:00
Sacramento Kings - Toronto Raptors 03:00
Portland Trailblazers - Dallas Mavericks 03:00
L. A. Lakers - Memphis Grizzlies 03:30

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#717927 12/11/2006 20:17
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
P
member
member
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
witam
dzisiaj sporo meczy i sporo typow a wiec:
Los Angeles Clippers -5 @ 1.92 1/10
Memphis Grizzlies +9 @ 2.00 1/10
Sacramento Kings - Toronto Raptors over 198 @ 1.90 1/10
Dallas -5.5 @ 1.92 1/10

LAC
Sacramento @ 1.82 2/10

Dallas
Denver @ 2.18 1/10

dotychczasowe statystyki:
11W/8L
+1.82
POZDRAWIAM
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#717928 12/11/2006 21:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
4/2/1 +10,31j +19,09%
randolph >24,5 pkt
1,85 centrebet 9j
Średnia w tym sezonie 28,5 a w ostatnich trzech meczach 34,0.

#717929 12/11/2006 22:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Washington Wizards - New Jersey Nets

Spotkanie drużyn które w obecnym sezonie zdobywają wiele punktów w swoich meczach. Czarodzieje od dłuższego czasu przyzwyczaili nas do tego, że rzucają dużo punktów jednak postawa bardzo ofensywna drużyny Nets jest dla mnie małym zaskoczeniem. Bardziej ta drużyna nastawiona jest na obronę wg mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dziś liczę na to, że Jason nie będzie szalał z asystami, Vince porzuca trochę ale ptk nie zdobędzie bardzo wiele. Podobnie zrobią Gilbert i Jamison <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mecz wg mnie będzie bardzo zaciety i drużyny nie zdobędą takich ilości jak ostatnio ( 117,116,106,103) Nie chce wskazywać zwycięzcy dlatego zdecydowałem się na taki a nie inny typ.

Typ : Under 200.5 @ 2.00 7/10

#717930 12/11/2006 22:55
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Miami- Houston 1

Mistrzowie bardzo niemrawo wchodzą w sezon,ale powoli się rozkręcaja,piątkowy mecz w NJ już przypominał Heat z poprzednich paly off,nawet Pyton trafił z 5 trójek,obudził się Walker,wraca Shaq,ponadto Wade zaczyna szaleć pod koszami i zdobywać mase punktów.
Nie lubie Miami,ale Pat plus doswiadczenie weteranów zmieszane z mocą Flasha dają efekty i Heat bedą sie rozkręcali z meczu na mecz.Hosuton to dwóch graczy, T-mac to już nie ten sam gracz co dawniej,Chińczyk się wyrobił za stodołą ,ale dziś przyjdzie mu się zmierzyć z Grubym i Zoo i odnajdzie swoje miejsce w szeregu.Krótko mówiąc zapowiada sie ciekawy mecz i wygrana Żarów, bo są zespołem doswiadczonym i grają bardziej drużynowo,mają wielkiego coacha i mecz we własnej hali,gdzie żadko schodzą z parkietu pokonani.

Portland-Dallas (-5,5) 2

Blazers pozytywnie mnie zaskakują,mimo kolejnych osłabień transferowych,grają całkiem dobrze, u siebie odprawili ostatnio dęciaków z LA i rewelacje z Orleanu.Dzis jednak podejmują Dallas , które sensacyjnie zaczeło od bilansu 0-4,ale ostatnio przełamali się w Phoenix i wyglada na to,że wracają na właściwe tory,czyli expresu rozjeżdżajacych kolejnych rywali,a Portland jak najbardziej jest do pokonania,bo na każdej pozycji i na ławce ustępują Mavs.

#717931 13/11/2006 09:04
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
@parker 23

To nie miejsce na tego typu postu z podliczeniami załóż swój temat PP i tam sobie podliczaj do woli!

Tutaj analizy i typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Do kolegi o nicku mihal równiez sie to tyczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

#717932 13/11/2006 10:42
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Zgadzam się z Tobą Jose <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale ostatnio ktoś prosił zeby podawać bilanse bo nie wie od kogo brać typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dobrze, że mnie Jose nie upomniał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, $-man, JelineK, Sensei), 1,885 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,594
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1