|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Podobno Vincent, Wisła chce za Carlitosa 1,5 mln. plus bonusy oraz spory procent od kolejnego transferu. Poza tym Hiszpan za sam podpis chce 400-500 tys. Przy takich warunkach Legia na to nie pójdzie, nie tyle za 28-letniego zawodnika. Rutkowscy może się zdecydują, bo mają na pieńku z kibicami, a trzeba ich jakoś kupić. Jak z Legią nie będą już się licytować, to pewnie Wisła coś odpuści.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Można Żelka nie lubić ale po straconej bramce motywuje całą drużynę, nasze człapaki mogą się uczyć (mentalności również)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
W końcu coś dobrze się ogląda po meczu Portugalia Hiszpania szkoda że dopiero po grupach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
2-2 i dogrywka, nie widzę inaczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
1/8 finalu i nie pierdola sie z bramkami a czytałem gdzieś.....faazza pucharowa to 0-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Edison najpierw żarówkę wynajdzie, u ruskich się pobawi w chirurga... FACHOWIEC - szkoda, że nie szczelali w pierwszej i kartek nie dają... do dupy mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,384
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,384 |
Można Żelka nie lubić ale po straconej bramce motywuje całą drużynę, nasze człapaki mogą się uczyć (mentalności również) no i w przerwie odprawę zrobił
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
zaczęły sie mecze jak przegrany odpada ... ... przecież tych meczy grupowych nie dało sie oglądać ...  Widocznie nie widziałeś wszystkich meczów, np. Polska - Japonia, kiedy w końcówce walczyliśmy jak lwy o 2-ą bramkę niskim pressingiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,384
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,384 |
2-2 i dogrywka, nie widzę inaczej ja widzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
2-2 i dogrywka, nie widzę inaczej oby! trzymaj mnie mocno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Cavani i w obronie tyra, to jest gosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Urugwaj znow autobus stawia. Grac chuje do przodu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
2-2 i dogrywka, nie widzę inaczej ja widzę ja też
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
zaczęły sie mecze jak przegrany odpada ... ... przecież tych meczy grupowych nie dało sie oglądać ...  Widocznie nie widziałeś wszystkich meczów, np. Polska - Japonia, kiedy w końcówce walczyliśmy jak lwy o 2-ą bramkę niskim pressingiem Potwierdzam mecze reprezentacji Polski to najlepsze mecze na tych mistrzostwach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,728 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,728 Likes: 12 |
zaczęły sie mecze jak przegrany odpada ... ... przecież tych meczy grupowych nie dało sie oglądać ...  Widocznie nie widziałeś wszystkich meczów, np. Polska - Japonia, kiedy w końcówce walczyliśmy jak lwy o 2-ą bramkę niskim pressingiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Nasze gwiazdki powinny sobie oprawić w ramki i powiesić przed łożkiem, choć pewnie i tak nie mieliby sobie nic do zarzucenia. Jakby chociaż potrafili "posypać głowę popiołem" i przyznać się do tego, że spartaczyli mistrzostwa, jak np. Niemcy to jeszcze pal to licho, ale za ich postawę po meczach nalezy im się figa! *ale im pojechałem ;-)) ps. a Dzieciaków szkoda!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,384
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,384 |
zaczęły sie mecze jak przegrany odpada ... ... przecież tych meczy grupowych nie dało sie oglądać ...  Widocznie nie widziałeś wszystkich meczów, np. Polska - Japonia, kiedy w końcówce walczyliśmy jak lwy o 2-ą bramkę niskim pressingiem Potwierdzam mecze reprezentacji Polski to najlepsze mecze na tych mistrzostwach a kto uważa inaczej to niech wraca oglądać mongolski balet!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Cavani i w obronie tyra, to jest gosc. moze tez tego news o lewym i 200mln cztal, moze tez chce transferu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
2-2 i dogrywka, nie widzę inaczej ja widzę ja też Zły wynik macie - livescore.com - tutaj jest na żywo 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Nie ma kartek to dziwne dla mnie przy takie stawce meczu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|