|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
przykład z brzegu wczoraj Brazylia over 6.5 rożnego latała po @2, oczywiście nie omieszkałem skorzystać w dublu z overem 6 celnych strzałów Belgów (skończyli z 8 ale do ~75 min mieli raptem 4) jak skomentujesz Biczyk taką egzotykę? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
stano zaraz wejdzie pod stół do Fabiana Mieliście z Quincim odpalać taki program ? Co nie wypaliło ? Tyle materiału do analizy. Quincowi nie pozwoliła Małżonka i wszystko pierdolnęło. ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/jDX3PHxeV2HbG/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
przykład z brzegu wczoraj Brazylia over 6.5 rożnego latała po @2, oczywiście nie omieszkałem skorzystać w dublu z overem 6 celnych strzałów Belgów (skończyli z 8 ale do ~75 min mieli raptem 4) jak skomentujesz Biczyk taką egzotykę?  co tu komentować mogę znaleźć milion przykładów że kursy i linia były podobne ale nie weszło ja tam wolę grać to za co przyznają punkty i o co w grze chodzi a nie wrażania artystyczne takie moje zdanie nie podoba mi się tylko że ktoś rozpacza bo drużyna wygrała gładko 3-0 ale nie najebała kornerów albo zawodnik miał dwa podania za mało
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
quincy ty lepiej spytaj n__________ czy w otwartych zakładach nie ma "nowy selekcjoner reprezentacji Polski - De Biasi"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Pacyfek u lekarza! ![[Linked Image from paczaizm.pl]](https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/suka-bada-progress-po-silce.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
przykład z brzegu wczoraj Brazylia over 6.5 rożnego latała po @2, oczywiście nie omieszkałem skorzystać w dublu z overem 6 celnych strzałów Belgów (skończyli z 8 ale do ~75 min mieli raptem 4) jak skomentujesz Biczyk taką egzotykę?  co tu komentować mogę znaleźć milion przykładów że kursy i linia były podobne ale nie weszło ja tam wolę grać to za co przyznają punkty i o co w grze chodzi a nie wrażania artystyczne takie moje zdanie nie podoba mi się tylko że ktoś rozpacza bo drużyna wygrała gładko 3-0 ale nie najebała kornerów albo zawodnik miał dwa podania za mało Tak, miałem jeszcze win Anglii, za większą kwotę, ale na szczęście skontrowałem na remis po golu. Jak widać wszystko jedno, rogi czy mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
stano zaraz wejdzie pod stół do Fabiana Mieliście z Quincim odpalać taki program ? Co nie wypaliło ? Tyle materiału do analizy. Quincowi nie pozwoliła Małżonka i wszystko pierdolnęło. Myślałem, że go kamera nie lubi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Stano z Fabianem coś gadali na temat przyszłego selekcjonera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
przykład z brzegu wczoraj Brazylia over 6.5 rożnego latała po @2, oczywiście nie omieszkałem skorzystać w dublu z overem 6 celnych strzałów Belgów (skończyli z 8 ale do ~75 min mieli raptem 4) jak skomentujesz Biczyk taką egzotykę?  co tu komentować mogę znaleźć milion przykładów że kursy i linia były podobne ale nie weszło ja tam wolę grać to za co przyznają punkty i o co w grze chodzi a nie wrażania artystyczne takie moje zdanie nie podoba mi się tylko że ktoś rozpacza bo drużyna wygrała gładko 3-0 ale nie najebała kornerów albo zawodnik miał dwa podania za mało Tak, miałem jeszcze win Anglii, za większą kwotę, ale na szczęście skontrowałem na remis po golu. Jak widać wszystko jedno, rogi czy mecz. a ja miałem awans Angli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Stano z Fabianem coś gadali na temat przyszłego selekcjonera? Magiera ma być asystentem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
tych 7 rożnych Brazylii to byłem bardziej pewien niż daty swoich urodzin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Stano z Fabianem coś gadali na temat przyszłego selekcjonera? Magiera ma być asystentem. U-16 chyba. On się do tego nadaje i tu trzeba go wykorzystywać a nie do seniorskiej piłki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
tych 7 rożnych Brazylii to byłem bardziej pewien niż daty swoich urodzin  zatem zajebałeś pewno za dwa melony
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494 |
tych 7 rożnych Brazylii to byłem bardziej pewien niż daty swoich urodzin  weszlo to mozesz teraz opowoadac historie jak ci po wygraniu totka, ze numery sie przysrały
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494 |
tych 7 rożnych Brazylii to byłem bardziej pewien niż daty swoich urodzin  zatem zajebałeś pewno za dwa melony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
"dwaj "przyjaciele forumowi jak pojechali bitkowi po rajtach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Można strzępić język, ale nic nie zmieni, że dzisiaj zostałem bezczelnie wyjebany z kasy. Jakie to jest żałosne. Po prostu zajebali mi pieniądze. O ja pierdolę, to jest naprawdę zabawne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
beto sam handicapy napierdala ale sypie złotymi myślami jak z rękawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
Można strzępić język, ale nic nie zmieni, że dzisiaj zostałem bezczelnie wyjebany z kasy. Jakie to jest żałosne. Po prostu zajebali mi pieniądze. O ja pierdolę, to jest naprawdę zabawne. na ile piniendzy Cie sedzia okradl ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|