Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 99 1 2 3 4 5 98 99
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,359
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,359
Likes: 11
Originally Posted by Zaixi
Originally Posted by Moro16
SIemano PANY mam pytanko co polecacie jak przesadziłem z opalaniem człowiek wyjdzie na słonce po zimie i pracy poddachem uwaza i tak kurde cały Jestem czerwony masakrycznie piecze akremy noc nie daja POMOCY kurde

Stary sposób naszych mam czy babć to były okłady z zsiadłego mleka.

Dokładnie ale i tak swoj czas musisz odcierpiec grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Tu nic nie śmierdzi. Kursy są dobrze wystawione biorąc pod uwagę kursy na mecz i linie na poszczególne drużyny (Szwe +-3,5 strzałów, Anglia +-4,5 strzałów).
Kwestia tylko czy warto.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
zapytaj kolo 22-ej Greena

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Raczej 18

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
ja tam nie wierze w promocyjne kursy na takim poziomie jak MŚ, co innego jak jakas 3 liga mongolska tam to moga sie walnac z kursami ale nie na MŚ, dla mnie te 1,8 jest jak za darmo ale to nie moze sie udac, musi byc jakis haczyk w tym

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Moro tak jak Rafal mowi, trzeba wytrzymac kilka dni i bedzie git.

Potem sie bedziesz cieszyl piekna opalenizna.

[Linked Image]

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
oczywiście że śmierdzi Łukasz

wystarczy szybki gol dla Anglików i te więcej strzałów może iść do piachu

mało kto na mundialu po strzeleniu gola dającego prowadzenie, dalej atakuje

raczej każdy się cofa i czeka na kontry, ewentualnie klepie w poprzek i do tyłu

przykład z brzegu Francja wczoraj wygrała 2-0 a w celnych było 4-2 dla Urugwaju

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
wejdz sobie na pare bukow z jakism meczem pod koniec i zobacz ilosc strzalow celnych i niecelnych, kazdy liczy po swojemu, nic sie nie zgadza, ktos gdzies kopnie w polu karnym w obronce i zaliczaja jako strzal, drudzy nie zaliczą

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
dokladnie to samo napisalem Lukaszowi, w zakladach typu wieksze posiadanie, wiecej strzalow liczy sie szczescie, jak ulozy sie mecz

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
stefan mowa o celnych a nie ogółem

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Atyrau 1

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by mafia
dokladnie to samo napisalem Lukaszowi, w zakladach typu wieksze posiadanie, wiecej strzalow liczy sie szczescie, jak ulozy sie mecz

mundial pod tym względem jest dość specyficzny i faktycznie trochę jest loteria bo tu nawet Brazylia potrafi przez 15 min siedzieć w okopie w meczu z Serbią

ale rozgrywki ligowe to jednak co innego - są drużyny które mają specyficzny styl i nie ma co porównywać że Napoli Sarriego i Man Utd Mourinho to jedno i to samo jeśli chodzi o posiadanie

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Originally Posted by bitnap
oczywiście że śmierdzi Łukasz

wystarczy szybki gol dla Anglików i te więcej strzałów może iść do piachu

mało kto na mundialu po strzeleniu gola dającego prowadzenie, dalej atakuje

raczej każdy się cofa i czeka na kontry, ewentualnie klepie w poprzek i do tyłu

przykład z brzegu Francja wczoraj wygrała 2-0 a w celnych było 4-2 dla Urugwaju

Ja mówię, że kurs nie śmierdzi. Jest taki jaki powinien być.
A że typ śmierdzący to tak bo dużo zależy od przebiegu meczu.

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
przyklad z meczu ligi finskiej TPS - Kemi
bet 365 podaje w celnych 4-1
wiliam hill 4-2
fortuna 4-1
unibet 4-2
nie wiem czy takie cos mozna grac w takich ligach ale wyobrazmy sobie sytuacje ze strzaly celne sa na styk jeden buk rozlicza 4-3 a drugi 4-4 w tym samym meczu, moze na MS rozliczaja to jak trzeba, nie wiem bo nie gram

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a gdzie ty zagrasz celne na fińską ligę?

stefan aleś odleciał laugh

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
ja nie gram takich wynalazkow to i nie wiem gdzie mozna grac takie cuda, pisze tylko ze buki sobie to naliczaja jak im sie podoba, zagraj sobie lukasz te strzaly ostatni raz i poznie daj sobie spokoj bo jestes zbyt powaznym typerem na takie durnoty

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Lukasz, ja z reguly zle wychodze na takich zakladach, bo wydaje sie ze latwiej sobie zagrac strzaly, spalone niz przewidziec kto wygra

ale bywa z tym bardzo roznie

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Dziś Szwedy po karnych grają w półfinale tongue
Chorwacja to jak na spokojnie pojedzie ruskich (i tak za daleko doszli).
Inaczej być nie może smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Drugi łódzki mundialowy akcent na dziś: Herold Goulon był zawodnikiem rezerw Middlesbrough, gdy Gareth Southgate prowadził ten zespół. Goulon później był graczem Zawiszy, zgody ŁKS.



Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
ja np. na dzisiejsze mecze mundialowe nie mam absolutnie zadnego pomyslu

Strona 3 z 99 1 2 3 4 5 98 99

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon, kamel, alfa), 2,382 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1