|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,426 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,426 Likes: 11 |
SIemano PANY mam pytanko co polecacie jak przesadziłem z opalaniem człowiek wyjdzie na słonce po zimie i pracy poddachem uwaza i tak kurde cały Jestem czerwony masakrycznie piecze akremy noc nie daja POMOCY kurde Stary sposób naszych mam czy babć to były okłady z zsiadłego mleka. Dokładnie ale i tak swoj czas musisz odcierpiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
Tu nic nie śmierdzi. Kursy są dobrze wystawione biorąc pod uwagę kursy na mecz i linie na poszczególne drużyny (Szwe +-3,5 strzałów, Anglia +-4,5 strzałów). Kwestia tylko czy warto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
zapytaj kolo 22-ej Greena
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
ja tam nie wierze w promocyjne kursy na takim poziomie jak MŚ, co innego jak jakas 3 liga mongolska tam to moga sie walnac z kursami ale nie na MŚ, dla mnie te 1,8 jest jak za darmo ale to nie moze sie udac, musi byc jakis haczyk w tym
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Moro tak jak Rafal mowi, trzeba wytrzymac kilka dni i bedzie git. Potem sie bedziesz cieszyl piekna opalenizna. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
oczywiście że śmierdzi Łukasz
wystarczy szybki gol dla Anglików i te więcej strzałów może iść do piachu
mało kto na mundialu po strzeleniu gola dającego prowadzenie, dalej atakuje
raczej każdy się cofa i czeka na kontry, ewentualnie klepie w poprzek i do tyłu
przykład z brzegu Francja wczoraj wygrała 2-0 a w celnych było 4-2 dla Urugwaju
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
wejdz sobie na pare bukow z jakism meczem pod koniec i zobacz ilosc strzalow celnych i niecelnych, kazdy liczy po swojemu, nic sie nie zgadza, ktos gdzies kopnie w polu karnym w obronce i zaliczaja jako strzal, drudzy nie zaliczą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
dokladnie to samo napisalem Lukaszowi, w zakladach typu wieksze posiadanie, wiecej strzalow liczy sie szczescie, jak ulozy sie mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
stefan mowa o celnych a nie ogółem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
dokladnie to samo napisalem Lukaszowi, w zakladach typu wieksze posiadanie, wiecej strzalow liczy sie szczescie, jak ulozy sie mecz mundial pod tym względem jest dość specyficzny i faktycznie trochę jest loteria bo tu nawet Brazylia potrafi przez 15 min siedzieć w okopie w meczu z Serbią ale rozgrywki ligowe to jednak co innego - są drużyny które mają specyficzny styl i nie ma co porównywać że Napoli Sarriego i Man Utd Mourinho to jedno i to samo jeśli chodzi o posiadanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
oczywiście że śmierdzi Łukasz
wystarczy szybki gol dla Anglików i te więcej strzałów może iść do piachu
mało kto na mundialu po strzeleniu gola dającego prowadzenie, dalej atakuje
raczej każdy się cofa i czeka na kontry, ewentualnie klepie w poprzek i do tyłu
przykład z brzegu Francja wczoraj wygrała 2-0 a w celnych było 4-2 dla Urugwaju Ja mówię, że kurs nie śmierdzi. Jest taki jaki powinien być. A że typ śmierdzący to tak bo dużo zależy od przebiegu meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
przyklad z meczu ligi finskiej TPS - Kemi bet 365 podaje w celnych 4-1 wiliam hill 4-2 fortuna 4-1 unibet 4-2 nie wiem czy takie cos mozna grac w takich ligach ale wyobrazmy sobie sytuacje ze strzaly celne sa na styk jeden buk rozlicza 4-3 a drugi 4-4 w tym samym meczu, moze na MS rozliczaja to jak trzeba, nie wiem bo nie gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a gdzie ty zagrasz celne na fińską ligę? stefan aleś odleciał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
ja nie gram takich wynalazkow to i nie wiem gdzie mozna grac takie cuda, pisze tylko ze buki sobie to naliczaja jak im sie podoba, zagraj sobie lukasz te strzaly ostatni raz i poznie daj sobie spokoj bo jestes zbyt powaznym typerem na takie durnoty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Lukasz, ja z reguly zle wychodze na takich zakladach, bo wydaje sie ze latwiej sobie zagrac strzaly, spalone niz przewidziec kto wygra
ale bywa z tym bardzo roznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Dziś Szwedy po karnych grają w półfinale  Chorwacja to jak na spokojnie pojedzie ruskich (i tak za daleko doszli). Inaczej być nie może 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Drugi łódzki mundialowy akcent na dziś: Herold Goulon był zawodnikiem rezerw Middlesbrough, gdy Gareth Southgate prowadził ten zespół. Goulon później był graczem Zawiszy, zgody ŁKS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
ja np. na dzisiejsze mecze mundialowe nie mam absolutnie zadnego pomyslu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|