|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
WIELKI Górnik  Górnik Zabrze Mistrz Polski 2018/19, Zdobywca Pucharu Polski 2018/19, Zdobywca Pucharu Europy 2018/19 JAK TO DUMNIE BRZMI! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
WIELKI Górnik  Górnik Zabrze Mistrz Polski 2018/19, Zdobywca Pucharu Polski 2018/19, Zdobywca Pucharu Europy 2018/19 JAK TO DUMNIE BRZMI!  ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/jquDWJfPUMCiI/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
'powiadom moderatora'
muszę zgłosić, że forum się zawiesiło...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Widzę keruś że trochę z Tobą wczoraj jechali, ale to normalne.  Powiem tak. Pewnie, jest wkurwienie że przegraliśmy, ale taka jest piłka że liczy się wynik. W tym głównym aspekcie rywalizacji sportowej Lubin był lepszy. Ja jednak po tym meczu nie czuję żadnego niepokoju, powiem więcej, jestem pewien że system gry Legii idzie w dobrym kierunku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
Widzę keruś że trochę z Tobą wczoraj jechali, ale to normalne.  Powiem tak. Pewnie, jest wkurwienie że przegraliśmy, ale taka jest piłka że liczy się wynik. W tym głównym aspekcie rywalizacji sportowej Lubin był lepszy. Ja jednak po tym meczu nie czuję żadnego niepokoju, powiem więcej, jestem pewien że system gry Legii idzie w dobrym kierunku. ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/wxw2e19ZMsjio/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
 Pogadaj do Joli, a Jolę głowa boli. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,203 Likes: 9 |
przeciez wiadomo ze oni sie oszczedzaja na LM, podobnie zreszta jak inne ekipy, wystarczy zobaczyc co odjebalo wczoraj Basel, priorytety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
W końcu przyszedł czas na przemowy fachowca odnośnie SO i odpuszczania przed pucharami. Tęskniłem za tym.
Pamiętam tę samą gadkę w zeszłym sezonie u Basel, zobacz które miejsce zajęli i z jaką stratą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
kolega alfa odszczeka narzekanie na frekwencje w Białymstoku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Widzę keruś że trochę z Tobą wczoraj jechali, ale to normalne.  Powiem tak. Pewnie, jest wkurwienie że przegraliśmy, ale taka jest piłka że liczy się wynik. W tym głównym aspekcie rywalizacji sportowej Lubin był lepszy. Ja jednak po tym meczu nie czuję żadnego niepokoju, powiem więcej, jestem pewien że system gry Legii idzie w dobrym kierunku.serio? moim zdaniem przegraliście właśnie przez ten system, skrzydła to autostrada dla przeciwnika ale Zagłębie słabiutkie, obrona tam gubiła się niesamowicie, będą mega tracić bramki, tak czuję, szykuje się overowa drużyna na ten sezon Legia totalnie bez środka pola w tym meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
kuzwa @akagi,myslałem ,że Ty pijący inaczej,ale nie ....myliłem się
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
przypominam Ci że już graliście jesienią takim ustawieniem i wyglądało to komicznie
nie macie wykonawców do innego ustawienia niż 4-5-1, tak mi się wydaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
kolega alfa odszczeka narzekanie na frekwencje w Białymstoku? nie, kolega alfa należy do forumowej grupy wsparcia e-hoolsów/e-fanatyków WIELKIEGO Górnika. A dziś to właśnie w Zabrzu będzie rekord frekwencji w 1szej kolejce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
zawsze tak jest na początku sezonu, priorytet to awans do kolejnej rundy rozgrywek euroopejskich, widocznie z początkiem sezonu nie dają rady na dwa fronty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
kuzwa @akagi,myslałem ,że Ty pijący inaczej,ale nie ....myliłem się Widzę że rozpatrujesz to w kategoriach czarne - białe. Wczoraj było czarne, to nie można myśleć o białym.  Dobra, w każdym razie jakbyś chciał przyjąć zakład na Mistrza Polski, to... Nie krępuj się, przecież jest czarno, to masz szansę na wygraną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
chociaż z drugiej strony bardzo wymowne seta na 2:2 i chwile potem bramka klatą na 1:3 dramat.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|