Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Wstawiłem do systemu gospodarzy Biczyk. Zastanów się nad Djurgarden, Hacken ma wyjazd do Lipska na LE.
Piłka nożna - 1.Szwecja - Djurgarden - Hacken15303
spotkanie/obie drużyny strzelą gola
1/nie 3.25 22.7. 15:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
20 stopni to jest temperatura idealna !
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
tak wiem Biczyk, też nie lubię jak jest za gorąco
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
smalec się topi
mogło by popadać
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Poza tym na Sion można zwrócić uwagę. Fakt że to tylko towarzyskie, ale w ostatnim tygodniu zremisowali z Lyon 2:2 i wygrali z Interem 2:0.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Poczytałem komentarze pod artykułem na stronie Lecha. Ładnie się tam bawią, w każdym wpisie Legia to wg nich "Legła".
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Poczytałem komentarze pod artykułem na stronie Lecha. Ładnie się tam bawią, w każdym wpisie Legia to wg nich "Legła".
[
Linked Image ]
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
akagi, ale kto jest tym najlepszym których miał ustawić Klafurić? Kante i Carlitos odjebali straszną żenadę po wejściu, ten drugi 45min praktycznie nie istniał, obaj 0 celnych chyba? W ofensywie był najlepszy spasiony radović tak naprawdę I nie chodzi mi o to, że Legia słaba czy nie odpali itd. tylko nie rozumiem, i to chyba nie tylko ja jak można po tym meczu mówić że w sumie wyglądało to dobrze. Zagłębie tragicznie zagrało, non stop prezenty, Dąbrowski to totalny marniak który mógł spierdolić nawet wygraną Zagłębiu. Ciekawe będzie granie z tymi słowakami, niewygodny przeciwnik bo ciężko rozbić taktykę słowaków/czechów. Oni nawet przy 0-3 grają swoje.
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
swoją drogą zajebisty ruch rosjan z uznaniem fanid jako wizy do końca roku nawet mnie skusili na ponowne odwiedziny i zostawienie trochę rubli, polecam każdemu Rosję, dojebany kraj, dojebani ludzie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Poczytałem komentarze pod artykułem na stronie Lecha. Ładnie się tam bawią, w każdym wpisie Legia to wg nich "Legła".
[
Linked Image ]
Ziobro zajmie się tym z urzędu i wszystkich pozamyka ... PISIORY żądzą,,,
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Morek narażasz się Tronkowi !
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
swoją drogą zajebisty ruch rosjan z uznaniem fanid jako wizy do końca roku nawet mnie skusili na ponowne odwiedziny i zostawienie trochę rubli, polecam każdemu Rosję, dojebany kraj, dojebani ludzie
wczoraj mnie taka jedna Rosjanka męczyła przez pół nocy tym nr....
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Poczytałem komentarze pod artykułem na stronie Lecha. Ładnie się tam bawią, w każdym wpisie Legia to wg nich "Legła".
[
Linked Image ]
Ziobro zajmie się tym z urzędu i wszystkich pozamyka ... PISIORY żądzą,,,
żondzą bo nie ma opozyncji, a jak jest to nawet napisac nic nie umio poprawnie na żondzoncych
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
kolega alfa odszczeka narzekanie na frekwencje w Białymstoku?
ale, że co? 12k dla wygłodniałych piłki ludzi to dużo? a, że na innych stadionach podobna bieda to nie zmienia faktu
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
kolega alfa odszczeka narzekanie na frekwencje w Białymstoku?
ale, że co? 12k dla wygłodniałych piłki ludzi to dużo? a, że na innych stadionach podobna bieda to nie zmienia faktu
nie wiem, wczoraj w trakcie Legii nie wspominałeś, a frekwwencja podobna
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dla mnie to już historia Tazen. Mecz przegrany i nie ma co gdybać, bo pozostało jeszcze 36. A co do pucharów... Też mam pewien niepokój, ale to normalne mając w pamięci ub. sezon. Ale umówmy się, jakby klub z takimi ambicjami - oczywiście w odpowiedniej skali - nie przeszedł takich Słowaków, to szkoda gadać.
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
kolega alfa odszczeka narzekanie na frekwencje w Białymstoku?
ale, że co? 12k dla wygłodniałych piłki ludzi to dużo? a, że na innych stadionach podobna bieda to nie zmienia faktu
nie wiem, wczoraj w trakcie Legii nie wspominałeś, a frekwwencja podobna
no było 4k więcej, bieda ligowa
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Legia widzów: 12 278 Jaga widzów: 11 766 4k więcej?
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Morek narażasz się Tronkowi !
Prosze cię ... To G pisowskie bym spuścił tam gdzie ich miejsce ...
Link skopiowany do schowka