Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 92 1 2 3 4 91 92
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by TEO
Bitek on nie zagrał dobrego meczu z żadnym poważnym przeciwnikiem.

w Serie A owszem, w reprezentacji nie pamiętam

on dobrze wypada tylko wtedy jak ma obok siebie lepszych zawodników

stawiam dolary przeciwko orzechom, że w Realu albo City wyglądałby o niebo lepiej niż w reprezentacji smile

acz generalnie zgadzam się, że jest strasznie melepetowaty i nie pokazuje więcej jak 50% swoich możliwości, potencjał wg mnie ma ogromny no ale gdzieś jest blokada

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by bitnap
Originally Posted by TEO
Bitek on nie zagrał dobrego meczu z żadnym poważnym przeciwnikiem.

w Serie A owszem, w reprezentacji nie pamiętam

on dobrze wypada tylko wtedy jak ma obok siebie lepszych zawodników

stawiam dolary przeciwko orzechom, że w Realu albo City wyglądałby o niebo lepiej niż w reprezentacji smile

acz generalnie zgadzam się, że jest strasznie melepetowaty i nie pokazuje więcej jak 50% swoich możliwości, potencjał wg mnie ma ogromny no ale gdzieś jest blokada
Moge sie mylić ale z tego co kojarze to on wychoddzi w podstawie raczej na slabsze kluby serie a. A z tymi lepszymi z reguły ławka

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
w LM zagrał od początku w 4 meczach

w Serie A w sumie dużo lepszy miał sezon 16/17, tak patrzę i poza meczem z Romą i Violą to faktycznie same ogony z tymi najlepszymi

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Zielu typowy kozak na treningach, a w meczach mu jaja wiąże.

Vitolo toast

Forty, dobry gif wczoraj, widzę że też teczki prowadzisz wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Mając lepszych pomocników obok siebie gra lepiej, to normalne.

Ten sezon da odpowiedź odnośnie jego potencjału, czy na stałe zagości w podstawie . Chociaż wg włoskich gazet nie jest przewidziany do niej.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by forty
Dla mnie boiskowa melepeta
zgoda w 100%

Zieliński moim zdaniem byłby przeciętniakiem w ekstraklasie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by forty
Dla mnie boiskowa melepeta
zgoda w 100%

Zieliński moim zdaniem byłby przeciętniakiem w ekstraklasie

to nie moze byc na powaznie smile
bez przesady

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Brazylijski środkowy obrońca - Gutieri Tomelin "Guti" z Jagiellonii Białystok na zasadzie transferu definitywnego odszedł do chorwackiego NK Osijek.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Bitek już dawno mówił że z całego Napoli MILIK jest najlepszy !!!
Żaden Mertens

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Warren
Bitek już dawno mówił że z całego Napoli MILIK jest najlepszy !!!
Żaden Mertens

jak martensy to tylko buty

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Mertens w formie z końcówki poprzedniego sezonu i mundialu nie jest żadnym konkurentem dla Milika

gdyby Sarri nie odszedł do Chelsea to mógłbym się założyć o 10k że Milik będzie pierwszym wyborem w linii ataku smile

zobaczymy jak to widzi stary pierdziel Ancelotti

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
najlepszy z Napoli już gra w CFC smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by bukma
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by forty
Dla mnie boiskowa melepeta
zgoda w 100%

Zieliński moim zdaniem byłby przeciętniakiem w ekstraklasie

to nie moze byc na powaznie smile
bez przesady
a z kim ten Zieliński błysnął i w jakiej lidze? Serie A poważna jest max do 8 miejsca w tabeli, reszta to przecież drużyny-żarty. A on nie jest nawet gwiazdą w swoim zespole na tle tych ogórów na jakie jest wpuszczany.

Słabiak i tyle, zachwyty strasznie przesadzone są. Kolejny treningowy technik, który umie grać przeciw drużynom-tyczkom

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
i nie pisz, że pisałem "z całego Napoli MILIK jest najlepszy" bo to jakaś totalna bzdura smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by Tazen
Zieliński moim zdaniem byłby przeciętniakiem w ekstraklasie

jeśli za ten tekst pacyf nie wsadzi na listę, to trzeba zamknąć to forum w pizdu

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by bukma
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by forty
Dla mnie boiskowa melepeta
zgoda w 100%

Zieliński moim zdaniem byłby przeciętniakiem w ekstraklasie

to nie moze byc na powaznie smile
bez przesady
a z kim ten Zieliński błysnął i w jakiej lidze? Serie A poważna jest max do 8 miejsca w tabeli, reszta to przecież drużyny-żarty. A on nie jest nawet gwiazdą w swoim zespole na tle tych ogórów na jakie jest wpuszczany.

Słabiak i tyle, zachwyty strasznie przesadzone są. Kolejny treningowy technik, który umie grać przeciw drużynom-tyczkom

odwroce pytanie - a kto w polskiej ekstraklasie (samo pisanie tego slowa w odniesieniu do polskiej kopanej wywoluje u mnie szyderczy usmiech) mialby z nim rywalizowac?
zielu nie jest gwiazda we wloskiej ale nawet maly okon bedzie rekinem w akwarium z gupikami wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Jeżeli chkodzi o technike to np. Janota.
Tylko że beret jeszcze bardziej zryty.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by fechu
Zielu typowy kozak na treningach, a w meczach mu jaja wiąże.

Vitolo toast

Forty, dobry gif wczoraj, widzę że też teczki prowadzisz wink

Coś jak Andrew Golota. Gdyby nie Mariola, żona Pana Andrzeja to w ogóle byłoby z nim kiepsko.

Dzień dobry toast

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by TEO
Jeżeli chkodzi o technike to np. Janota.
Tylko że beret jeszcze bardziej zryty.

lista dluga jak kolejka na dworcu w radomiu wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246




ten chłopak ma technikę lepszą niż wszyscy z Jagi razem wzięci smile

Strona 2 z 92 1 2 3 4 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, rafal08, Sensei, $-man, aker, forty, latajaca_holenderka, ANZELMO, JelineK), 1,819 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1