|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Legia...
... to się nie dzieje.. Jak możliwe coś takiego?.. Chuj z trenerem, takie nazwiska powinny jechać równo z Tr(n)avą, a tu takie cuda jakie nazwiska? - Wieteska? - Cafu? - Philips? - Antolovic? - Astiz? - Hlousek? w czym oni niby lepsi od Słowaków?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tak kurwa z Nawałka to L spokojnie zrobiłaby ćwiercfinał LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
jakby komuś znudziła się ta żenada Rocky na Dwójce ☺️
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Legia, jak z golem Trnavy nie zrobicie o era 2,5,to... macie przesrane  ... już nie wspominam o over 1,5HT  no o tego 1.5ht może być trudno chyba, że w rewanżu  Wiadomo o co chodziło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
tak kurwa z Nawałka to L spokojnie zrobiłaby ćwiercfinał LM Odkupi Kryśkę z Moskwy i z palcem w dupie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Legia...
... to się nie dzieje.. Jak możliwe coś takiego?.. Chuj z trenerem, takie nazwiska powinny jechać równo z Tr(n)avą, a tu takie cuda jakie nazwiska? - Wieteska? - Cafu? - Philips? - Antolovic? - Astiz? - Hlousek? w czym oni niby lepsi od Słowaków? Niech będą wszystkie pozostałe, których nie wymieniłeś  Nie grają z Realem Madryt.. nawet bez trenera powinni zrobić swoje lekko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,785 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,785 Likes: 10 |
Uspokojcie sie obaj  Nie wnikam o co Wam poszło ja przepraszam wszystkich za siebie.,.  Panie Aro...jakby co, to od kurew i pierdolonych pedałów co to kręcą dupą, wyzywajmy się na priv. nie kręcą mnie takie zabawy, więc sobie daruję oceniając tylko po avatarze, to jestem zdziwiony..., ale skoro tak...to też sobię daruję.. obiecuję też, że nigdy już więcej w żaden, nawet w tak żartobliwy sposób, jak to było wcześniej...nie skomentuję Twojego posta.. jakby co, będę pisał prostym językiem.. zdrowia życzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
musi wejść ulubieniec Pacyfka, inaczej będzie hujnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
nie widzę żeby ci piłkarze chcieli umierać tak za Klafurica jak i za Legię
bambusy poruszają się jakby ktoś murawę smołą posmarował
z resztą wszystkie nasze zespoły są niekwestionowanymi mistrzami w graniu przez całe spotkania w jednostajnym tempie
zero przyśpieszenia, zero zmiany rytmu, zero zagrań na 1-2 kontakty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
tak kurwa z Nawałka to L spokojnie zrobiłaby ćwiercfinał LM Pacyfek ,z L dzisiaj to chyba nawet Widzew by powalczył ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kurwa jak oni nie wygraja to wszyscy wpierdol powinni dostać. Zamiast Belgradu będzie Luxemburg
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
co roku to samo kiedyś się wreszcie nauczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Rado wejdzie i na swój najstarszy na świecie zwód kogoś zrobi i karniak będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Uspokojcie sie obaj  Nie wnikam o co Wam poszło ja przepraszam wszystkich za siebie.,.  Panie Aro...jakby co, to od kurew i pierdolonych pedałów co to kręcą dupą, wyzywajmy się na priv. nie kręcą mnie takie zabawy, więc sobie daruję oceniając tylko po avatarze, to jestem zdziwiony..., ale skoro tak...to też sobię daruję.. obiecuję też, że nigdy już więcej w żaden, nawet w tak żartobliwy sposób, jak to było wcześniej...nie skomentuję Twojego posta.. jakby co, będę pisał prostym językiem.. zdrowia życzę  zrozumiałem ten żart, ale mnie wkurzył, nie wiem być może wina emocji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Sam sobie się dziwię, że dałem się nabrać na Legię. A taki miałem ubaw jak Arka i Lubin w ich wjeżdżali. Człowiek nic nie myśli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,785 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,785 Likes: 10 |
Kurwa jak oni nie wygraja to wszyscy wpierdol powinni dostać. Zamiast Belgradu będzie Luxemburg Teoś kurwa...przecież to potęga słowacka jest..miasto 66 tysięcy ludziów pomieszkuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
nie widzę żeby ci piłkarze chcieli umierać tak za Klafurica jak i za Legię
bambusy poruszają się jakby ktoś murawę smołą posmarował
z resztą wszystkie nasze zespoły są niekwestionowanymi mistrzami w graniu przez całe spotkania w jednostajnym tempie
zero przyśpieszenia, zero zmiany rytmu, zero zagrań na 1-2 kontakty Odnoszę wrażenie iż, niedawne miszczostwa zmieniły Twoje postrzeganie i neszcze żeś się nie przestawił a jakże pasjonujące rozgrywki klubowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
to ile ludzi mieszka w danym mieście nie znaczy nic o umiejętnościach piłkarskich Master to potrafi wytłumaczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Niech mi to ktoś wytłumaczy, bo to niepojęty dla mnie fenomen: 1) Remy jak przyszedł do Legii zagrał kilka niezłych meczów, niektórzy widzieli w nim prawdziwego kozaka, co zje ligę. Gdzie on się podział? 2) Cafu j.w. 3) Phillips j.w. 4) Hlousek j.w.
WTF?!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|