|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Tutaj Burbona przypiekło dzień wcześniej i nie mógł ściągnąć odzienia. Małżonki zrobiły zaopatrzenie kanapek z podwawelską. Fotka z Mrzeżyna z 2012 roku. [ Linked Image] hahaha, chyba zastygł Pani Burbonowa nawet coś ma rozrobione z sokiem mango.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
pomijam juz pogode, ktora masz jak w banku bo musialbys byc jakims retardem trafiajac w tym regionie na jakis wiekszy deszcz finansowo to takze bez porownania, przeciez noclegi w tej Grecji to jakis cenowy smiech, kamienica nad samym wybrzezem z tarasem wokol calego budynku za 40eur/noc  A widzisz co teraz w Grecji się dzieje Dla mnie z małym dzieckiem to jedynie Chorwacja i tam planuje za rok jechać masz racje, cala grecja spolnela No i oczywiście to przewidzisz przed wyjazdem ze tam będzie pozar
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
O Sobieszewie nic nie pisza to normalne że jak jest tak gorąco to są sinice Rok temu też było ciepło i woda czyściutka Jak byłem kawalerem to sobie jeździłem po Tunezjach, Egiptach i grecjach ale teraz masz najlepszy czas na wojaze po greckich wyspach od pewnego czasu to oni biora z polykiem zebys tylko zostawil u nich 5 euro. a dodaj do tego jeszcze kuchnie, kosmicznie pyszne owoce i warzywa, wszystko w cenach porownywalnych co u nas nad morzem no ale jak wolisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
River Raid kozak ale tytułów na 8 bit to mogę wymienić ze 20 samych kozaków.... ostatnio nawet ze świnką o tym gadaliśmy o programowaniu w Basicu na atari !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
O Sobieszewie nic nie pisza to normalne że jak jest tak gorąco to są sinice Rok temu też było ciepło i woda czyściutka Jak byłem kawalerem to sobie jeździłem po Tunezjach, Egiptach i grecjach rok temu była hujnia pogodowa. pamiętam, mówię zatoce gdańskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
O Sobieszewie nic nie pisza to normalne że jak jest tak gorąco to są sinice Rok temu też było ciepło i woda czyściutka Jak byłem kawalerem to sobie jeździłem po Tunezjach, Egiptach i grecjach ale teraz masz najlepszy czas na wojaze po greckich wyspach od pewnego czasu to oni biora z polykiem zebys tylko zostawil u nich 5 euro. a dodaj do tego jeszcze kuchnie, kosmicznie pyszne owoce i warzywa, wszystko w cenach porownywalnych co u nas nad morzem no ale jak wolisz nie ma jak gofer , panga i żubr ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
pomijam juz pogode, ktora masz jak w banku bo musialbys byc jakims retardem trafiajac w tym regionie na jakis wiekszy deszcz finansowo to takze bez porownania, przeciez noclegi w tej Grecji to jakis cenowy smiech, kamienica nad samym wybrzezem z tarasem wokol calego budynku za 40eur/noc  A widzisz co teraz w Grecji się dzieje Dla mnie z małym dzieckiem to jedynie Chorwacja i tam planuje za rok jechać masz racje, cala grecja spolnela No i oczywiście to przewidzisz przed wyjazdem ze tam będzie pozar Na krecie to mogliby przez rok nie gasic pozaru i nie wiem czy tam pare km2 by sie spalilo, tam wlasciwie nie ma drzew, ogien nie ma jak sie przeniesc. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Pani Burbonowa nawet coś ma rozrobione z sokiem mango. Po minie Grażyny stwierdzam, że rozrobiony jest Absolwent z mango 100 Procent z Lewiatana. Promocje 70/30 na korzyść białej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
O Sobieszewie nic nie pisza to normalne że jak jest tak gorąco to są sinice Rok temu też było ciepło i woda czyściutka Jak byłem kawalerem to sobie jeździłem po Tunezjach, Egiptach i grecjach rok temu była hujnia pogodowa. pamiętam, mówię zatoce gdańskiej W sierpniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
O Sobieszewie nic nie pisza to normalne że jak jest tak gorąco to są sinice Rok temu też było ciepło i woda czyściutka Jak byłem kawalerem to sobie jeździłem po Tunezjach, Egiptach i grecjach ale teraz masz najlepszy czas na wojaze po greckich wyspach od pewnego czasu to oni biora z polykiem zebys tylko zostawil u nich 5 euro. a dodaj do tego jeszcze kuchnie, kosmicznie pyszne owoce i warzywa, wszystko w cenach porownywalnych co u nas nad morzem no ale jak wolisz kreta droga, na wiosce, piwo mythos 1,50 euro. przesada. w butelce, kaucja 0,15
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Pani Burbonowa nawet coś ma rozrobione z sokiem mango. Po minie Grażyny stwierdzam, że rozrobiony jest Absolwent z mango 100 Procent z Lewiatana. Promocje 70/30 na korzyść białej. BIANCO!!!!!  Pod koniec Sierpnia będę na weekend w KRK na 99 % może się zderzymy na szybkiego souera ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
@Tazen chyba, że las palmowy w preveli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
Tauzen powtarzam z małym dzieckiem nie będę latał i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Pani Burbonowa nawet coś ma rozrobione z sokiem mango. Po minie Grażyny stwierdzam, że rozrobiony jest Absolwent z mango 100 Procent z Lewiatana. Promocje 70/30 na korzyść białej. BIANCO!!!!!  Pod koniec Sierpnia będę na weekend w KRK na 99 % może się zderzymy na szybkiego souera ? Jeśli tylko będę obecny to jak najbardziej. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
@aker
było dostatecznie plus.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Biczyk na showera ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
Bicz a ty gdzie w tym roku się wybierasz albo wybrałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
@Tazen chyba, że las palmowy w preveli jedna greczynka opowiadala, ze pare lat temu splonal dosc mocno, 0 sladu ostatnio.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|