Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 68 z 92 1 2 66 67 68 69 70 91 92
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by quincy
Biczu już byłeś w Amsterdamie czy dopiero śmigasz?
byłem

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Warren
Originally Posted by quincy
Biczu już byłeś w Amsterdamie czy dopiero śmigasz?
byłem
znaczy ogólnie już kiedyś byłem smile
teraz ten potrójny trip do zaliczenia

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Old Sailor i Buldog zaliczone?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by VVega
Forty ma kartę walk - Biczu tam może w kilku pozycjach widnieć smile
W sumie chyba tylko z Akerem i Kfjatkiem. Z Pawłem już jest rozejm, Biczyk obiecał, że ugości Wafla jak króla po przylocie do stolicy.

Ze mną?
W sumie ja do Bicza nic nie mam
Co innego jeżeli chodzi o pewnego prymitywa to chętnie bym go ugoscil

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Amsterdam syf straszny polecam Brugge Wenecja północy piękne spokojne miasto

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by aker
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by VVega
Forty ma kartę walk - Biczu tam może w kilku pozycjach widnieć smile
W sumie chyba tylko z Akerem i Kfjatkiem. Z Pawłem już jest rozejm, Biczyk obiecał, że ugości Wafla jak króla po przylocie do stolicy.

Ze mną?
W sumie ja do Bicza nic nie mam
Co innego jeżeli chodzi o pewnego prymitywa to chętnie bym go ugoscil

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
mnie tylko Kfajtek wyprowadza z równowagi
ale wydaje mi się że to taki rodzaj trollingu z tymi jego karnymi i rękami które widzi na odwrót smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by jaga1920
Amsterdam syf straszny polecam Brugge Wenecja północy piękne spokojne miasto
Bruggia za rok może , podobno kozak klimat

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Polecam biczyk super jest

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
jak ktoś nie oglądał to polecam smile
[Linked Image from discoveringbelgium.com]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by jaga1920
Amsterdam syf straszny polecam Brugge Wenecja północy piękne spokojne miasto

W Holandii jest sporo ładniejszych miejsc od Amsterdamu. Ale trzeba przyznać, że to miasto ma jakiś taki swój niepowtarzalny klimat.

Tylko, że ponoć się już kończy. Te witryny, które teraz stoją puste kiedyś były pełne dziwek. A ma być jeszcze gorzej. Tak słyszałem od lokalesa.

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by quincy
Originally Posted by jaga1920
Amsterdam syf straszny polecam Brugge Wenecja północy piękne spokojne miasto

W Holandii jest sporo ładniejszych miejsc od Amsterdamu. Ale trzeba przyznać, że to miasto ma jakiś taki swój niepowtarzalny klimat.

Tylko, że ponoć się już kończy. Te witryny, które teraz stoją puste kiedyś były pełne dziwek. A ma być jeszcze gorzej. Tak słyszałem od lokalesa.

Rotterdam gorszy, same brudasy- chcesz zobaczyc prawdziwa holandie- jedz do Groningen, miasto studentow imprez itp, duzo ladnych i mlodych dziwczyn no i klimat zajebisty. Jedno z najczystszych bialych miast w holandii

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Blisko do morza w Knokee też jest super A obok w Oostende okienka są i fajne dupy za 40 euro wszystko obok Brugge

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Szuman
Originally Posted by quincy
Originally Posted by jaga1920
Amsterdam syf straszny polecam Brugge Wenecja północy piękne spokojne miasto

W Holandii jest sporo ładniejszych miejsc od Amsterdamu. Ale trzeba przyznać, że to miasto ma jakiś taki swój niepowtarzalny klimat.

Tylko, że ponoć się już kończy. Te witryny, które teraz stoją puste kiedyś były pełne dziwek. A ma być jeszcze gorzej. Tak słyszałem od lokalesa.

Rotterdam gorszy, same brudasy- chcesz zobaczyc prawdziwa holandie- jedz do Groningen, miasto studentow imprez itp, duzo ladnych i mlodych dziwczyn no i klimat zajebisty. Jedno z najczystszych bialych miast w holandii

W typowo studenckim to w Delft byłem. Też ładnie.

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Szuman
Originally Posted by quincy
Originally Posted by jaga1920
Amsterdam syf straszny polecam Brugge Wenecja północy piękne spokojne miasto

W Holandii jest sporo ładniejszych miejsc od Amsterdamu. Ale trzeba przyznać, że to miasto ma jakiś taki swój niepowtarzalny klimat.

Tylko, że ponoć się już kończy. Te witryny, które teraz stoją puste kiedyś były pełne dziwek. A ma być jeszcze gorzej. Tak słyszałem od lokalesa.

Rotterdam gorszy, same brudasy- chcesz zobaczyc prawdziwa holandie- jedz do Groningen, miasto studentow imprez itp, duzo ladnych i mlodych dziwczyn no i klimat zajebisty. Jedno z najczystszych bialych miast w holandii

W typowo studenckim to w Delft byłem. Też ładnie.

z delft to pamietam tylko Ikea:) z overschie mialem niedaleko. drugie duze miasto steunenckie gdzie odbywa sie duzo festiwali i imprez na wolnym powietrzu to Roermond, podobnie jak w Groningen, tylko wiecej brudasow

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Tylko na tych belgijskich okienkach smudowo nie pociupciasz tak jak w Polsce godzinkę po 15 minutach jak nie dojdziesz zrzucają z dupy długodystansowcy mają przejebane mi kilka razy się zdarzyło jak najebany wchodziłem to po 10 minutach oddawały hajs smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by quincy
Aker to niezły pechozol. A to sinice a to zużytego kondona na plaży znajdzie...
Hahahaha quincy

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Ale murzynki śliczne i pięknie ssają smile

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
polecam tez maryslie, i ogolnie lazurowe= jaja urywa, a najpiekniejsze sa male prawdziwe francuskie miasteczka zlokalizowane wokol tych duzych metropolii, jak np Gardanne, 3 razy w tyg prawdziwy francuski targ, z moliwoscia kupna wszystkich potraw i robionych przy Tobie, wybierasz przepiorke, bijesz ja a potem konsumijesz:)

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Murzynkę już za 20 jedziesz jak dobrze zagadasz

Strona 68 z 92 1 2 66 67 68 69 70 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol), 795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1