Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 72 z 92 1 2 70 71 72 73 74 91 92
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by akagi
Ilu Was tam wypływa jednorazowo na tym kutrze TEO ?
4

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by burbon
a tutaj jak Teoś wybiera sie na latające ryby..

[Linked Image]
laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,955
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,955
Likes: 12
Bardzo lubie patrzec na kutry i w ogole wszystko co z tym zwiazane. Dlatego w Ustce zawsze wybieram to miejsce http://apartamentynawydmie.com.pl/

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Originally Posted by akagi
Ilu Was tam wypływa jednorazowo na tym kutrze TEO ?
4

wcześniej Teoś pływał sam, ale nie było z kim się rumu napić...

[Linked Image]


Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Jak sam jak drugi w sterówce siedzi grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Originally Posted by burbon
Originally Posted by TEO
Originally Posted by akagi
Ilu Was tam wypływa jednorazowo na tym kutrze TEO ?
4

wcześniej Teoś pływał sam, ale nie było z kim się rumu napić...

[Linked Image]

a kurwa ten w kabinie to co?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Teo nie potrzebujesz kogoś do roboty na takim kutrze?..., myśle o czymś więcej jak mycie podłogi , zawsze marzyła mi sie robota przy rybach..., choć lekka nie jest., wiem.....Jakiś " młodszy majtek" ... piwo

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by rafal08
Bardzo lubie patrzec na kutry i w ogole wszystko co z tym zwiazane. Dlatego w Ustce zawsze wybieram to miejsce http://apartamentynawydmie.com.pl/
5 lat z rzędu Ustka..
budowali to na moich oczach grin
ja troszkę dalej, w tym spichrzu, co to na dole disco i galeria jest,

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by kamasutra
Teo nie potrzebujesz kogoś do roboty na takim kutrze?..., myśle o czymś więcej jak mycie podłogi , zawsze marzyła mi sie robota przy rybach..., choć lekka nie jest., wiem.....Jakiś " młodszy majtek" ... piwo
U mnie nie potrzeba, ale często potrzebują na kutrach, w huj ludzi wyjechało, dużo sie zestarzało a młodzi sie nie garną do rybałki.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Jak sam jak drugi w sterówce siedzi grin

a kurwa myślałem, że nikt nie zauważy...
ten drugi sie nie liczy, bo go nie lubiłeś...nie chciał pić

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by TEO
Originally Posted by kamasutra
Teo nie potrzebujesz kogoś do roboty na takim kutrze?..., myśle o czymś więcej jak mycie podłogi , zawsze marzyła mi sie robota przy rybach..., choć lekka nie jest., wiem.....Jakiś " młodszy majtek" ... piwo
U mnie nie potrzeba, ale często potrzebują na kutrach, w huj ludzi wyjechało, dużo sie zestarzało a młodzi sie nie garną do rybałki.

Mówisz że jakbym sie nad morze przeprowadził to nie miałbym problemu ze znalezieniem roboty w tym fachu?....

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by kamasutra
Originally Posted by TEO
Originally Posted by kamasutra
Teo nie potrzebujesz kogoś do roboty na takim kutrze?..., myśle o czymś więcej jak mycie podłogi , zawsze marzyła mi sie robota przy rybach..., choć lekka nie jest., wiem.....Jakiś " młodszy majtek" ... piwo
U mnie nie potrzeba, ale często potrzebują na kutrach, w huj ludzi wyjechało, dużo sie zestarzało a młodzi sie nie garną do rybałki.

Mówisz że jakbym sie nad morze przeprowadził to nie miałbym problemu ze znalezieniem roboty w tym fachu?....
Jeżeli nie boisz się roboty to myślę że w ciągu miesiąca spokojnie byś coś znalazł. Oczywiście najpierw kursy i lekarza trzeba zrobić.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by TEO
Originally Posted by kamasutra
Originally Posted by TEO
Originally Posted by kamasutra
Teo nie potrzebujesz kogoś do roboty na takim kutrze?..., myśle o czymś więcej jak mycie podłogi , zawsze marzyła mi sie robota przy rybach..., choć lekka nie jest., wiem.....Jakiś " młodszy majtek" ... piwo
U mnie nie potrzeba, ale często potrzebują na kutrach, w huj ludzi wyjechało, dużo sie zestarzało a młodzi sie nie garną do rybałki.

Mówisz że jakbym sie nad morze przeprowadził to nie miałbym problemu ze znalezieniem roboty w tym fachu?....
Jeżeli nie boisz się roboty to myślę że w ciągu miesiąca spokojnie byś coś znalazł. Oczywiście najpierw kursy i lekarza trzeba zrobić.

Git..., dzięki , dobrze wiedzieć...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,955
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,955
Likes: 12
Originally Posted by burbon
Originally Posted by rafal08
Bardzo lubie patrzec na kutry i w ogole wszystko co z tym zwiazane. Dlatego w Ustce zawsze wybieram to miejsce http://apartamentynawydmie.com.pl/
5 lat z rzędu Ustka..
budowali to na moich oczach grin
ja troszkę dalej, w tym spichrzu, co to na dole disco i galeria jest,

Ja jak wpadam to 3-5 dni max. Nie lubie dlugo siedziec w jednym miejscu. Tez pamietam jak to budowali. Obok tez całkiem niezłe powstawaly ostatnio ,ale nie widziałem zakonczenia. Z reszta nie wiem czy juz skonczyli.

Niezła knajpa jest kawalek w strone morza, nie pamietam nazwy ,ale duza (nie tawerna) Kaczka na butelce . Mniam laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by kamasutra
zawsze marzyła mi sie robota przy rybach...,

To nie możesz do jakiegoś marketu i powiedzieć że chcesz w dziale rybnym robić. smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Legia w niezłej dupie jest, dwa cele transferowe na ŚO zerwały negocjacje, a Pazdana już za moment nie będzie

chyba że standardowo łysy niestety nie będzie miał jaj żeby odejść na kontrakt życia.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
uściślając bardziej - menadżer reprezentujący te dwa nazwiska zerwał negocjacje i nie oferuje już ich Legii

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Tazen
Legia w niezłej dupie jest, dwa cele transferowe na ŚO zerwały negocjacje, a Pazdana już za moment nie będzie

chyba że standardowo łysy niestety nie będzie miał jaj żeby odejść na kontrakt życia.
Turcja. Nie za bardzo się tam rwał

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by akagi
Originally Posted by kamasutra
zawsze marzyła mi sie robota przy rybach...,

To nie możesz do jakiegoś marketu i powiedzieć że chcesz w dziale rybnym robić. smile

Akagi za poczucie humoru też Cie szanuje... aplauz

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,955
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,955
Likes: 12
Originally Posted by akagi
Originally Posted by kamasutra
zawsze marzyła mi sie robota przy rybach...,

To nie możesz do jakiegoś marketu i powiedzieć że chcesz w dziale rybnym robić. smile


laugh laugh laugh dobre

Strona 72 z 92 1 2 70 71 72 73 74 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, burbon, Sensei), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,357
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1