|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ilu Was tam wypływa jednorazowo na tym kutrze TEO ? 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
a tutaj jak Teoś wybiera sie na latające ryby.. [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,961 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,961 Likes: 12 |
Bardzo lubie patrzec na kutry i w ogole wszystko co z tym zwiazane. Dlatego w Ustce zawsze wybieram to miejsce http://apartamentynawydmie.com.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Ilu Was tam wypływa jednorazowo na tym kutrze TEO ? 4 wcześniej Teoś pływał sam, ale nie było z kim się rumu napić... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jak sam jak drugi w sterówce siedzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Ilu Was tam wypływa jednorazowo na tym kutrze TEO ? 4 wcześniej Teoś pływał sam, ale nie było z kim się rumu napić... [ Linked Image] a kurwa ten w kabinie to co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Teo nie potrzebujesz kogoś do roboty na takim kutrze?..., myśle o czymś więcej jak mycie podłogi , zawsze marzyła mi sie robota przy rybach..., choć lekka nie jest., wiem.....Jakiś " młodszy majtek" ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
5 lat z rzędu Ustka.. budowali to na moich oczach  ja troszkę dalej, w tym spichrzu, co to na dole disco i galeria jest,
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Teo nie potrzebujesz kogoś do roboty na takim kutrze?..., myśle o czymś więcej jak mycie podłogi , zawsze marzyła mi sie robota przy rybach..., choć lekka nie jest., wiem.....Jakiś " młodszy majtek" ...  U mnie nie potrzeba, ale często potrzebują na kutrach, w huj ludzi wyjechało, dużo sie zestarzało a młodzi sie nie garną do rybałki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Jak sam jak drugi w sterówce siedzi  a kurwa myślałem, że nikt nie zauważy... ten drugi sie nie liczy, bo go nie lubiłeś...nie chciał pić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Teo nie potrzebujesz kogoś do roboty na takim kutrze?..., myśle o czymś więcej jak mycie podłogi , zawsze marzyła mi sie robota przy rybach..., choć lekka nie jest., wiem.....Jakiś " młodszy majtek" ...  U mnie nie potrzeba, ale często potrzebują na kutrach, w huj ludzi wyjechało, dużo sie zestarzało a młodzi sie nie garną do rybałki. Mówisz że jakbym sie nad morze przeprowadził to nie miałbym problemu ze znalezieniem roboty w tym fachu?....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Teo nie potrzebujesz kogoś do roboty na takim kutrze?..., myśle o czymś więcej jak mycie podłogi , zawsze marzyła mi sie robota przy rybach..., choć lekka nie jest., wiem.....Jakiś " młodszy majtek" ...  U mnie nie potrzeba, ale często potrzebują na kutrach, w huj ludzi wyjechało, dużo sie zestarzało a młodzi sie nie garną do rybałki. Mówisz że jakbym sie nad morze przeprowadził to nie miałbym problemu ze znalezieniem roboty w tym fachu?.... Jeżeli nie boisz się roboty to myślę że w ciągu miesiąca spokojnie byś coś znalazł. Oczywiście najpierw kursy i lekarza trzeba zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Teo nie potrzebujesz kogoś do roboty na takim kutrze?..., myśle o czymś więcej jak mycie podłogi , zawsze marzyła mi sie robota przy rybach..., choć lekka nie jest., wiem.....Jakiś " młodszy majtek" ...  U mnie nie potrzeba, ale często potrzebują na kutrach, w huj ludzi wyjechało, dużo sie zestarzało a młodzi sie nie garną do rybałki. Mówisz że jakbym sie nad morze przeprowadził to nie miałbym problemu ze znalezieniem roboty w tym fachu?.... Jeżeli nie boisz się roboty to myślę że w ciągu miesiąca spokojnie byś coś znalazł. Oczywiście najpierw kursy i lekarza trzeba zrobić. Git..., dzięki , dobrze wiedzieć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,961 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,961 Likes: 12 |
5 lat z rzędu Ustka.. budowali to na moich oczach  ja troszkę dalej, w tym spichrzu, co to na dole disco i galeria jest, Ja jak wpadam to 3-5 dni max. Nie lubie dlugo siedziec w jednym miejscu. Tez pamietam jak to budowali. Obok tez całkiem niezłe powstawaly ostatnio ,ale nie widziałem zakonczenia. Z reszta nie wiem czy juz skonczyli. Niezła knajpa jest kawalek w strone morza, nie pamietam nazwy ,ale duza (nie tawerna) Kaczka na butelce . Mniam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
zawsze marzyła mi sie robota przy rybach..., To nie możesz do jakiegoś marketu i powiedzieć że chcesz w dziale rybnym robić. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Legia w niezłej dupie jest, dwa cele transferowe na ŚO zerwały negocjacje, a Pazdana już za moment nie będzie
chyba że standardowo łysy niestety nie będzie miał jaj żeby odejść na kontrakt życia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
uściślając bardziej - menadżer reprezentujący te dwa nazwiska zerwał negocjacje i nie oferuje już ich Legii
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Legia w niezłej dupie jest, dwa cele transferowe na ŚO zerwały negocjacje, a Pazdana już za moment nie będzie
chyba że standardowo łysy niestety nie będzie miał jaj żeby odejść na kontrakt życia. Turcja. Nie za bardzo się tam rwał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
zawsze marzyła mi sie robota przy rybach..., To nie możesz do jakiegoś marketu i powiedzieć że chcesz w dziale rybnym robić.  Akagi za poczucie humoru też Cie szanuje... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,961 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,961 Likes: 12 |
zawsze marzyła mi sie robota przy rybach..., To nie możesz do jakiegoś marketu i powiedzieć że chcesz w dziale rybnym robić.   dobre
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|