|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Legia w niezłej dupie jest, dwa cele transferowe na ŚO zerwały negocjacje, a Pazdana już za moment nie będzie
chyba że standardowo łysy niestety nie będzie miał jaj żeby odejść na kontrakt życia. Turcja. Nie za bardzo się tam rwał Plus Hlouska możecie sprzedać za moment, ale szczegółów nie znam bo to wyczytałem na twitterze Nie wiem kim chcecie grać jeśli do tego dojdzie, ale rozumiem że to tworzenie poduszki pod ewentualne odpadnięcie nawet z LE, bo to może ładnie Wam zachwiać budżetem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Legia w niezłej dupie jest, dwa cele transferowe na ŚO zerwały negocjacje, a Pazdana już za moment nie będzie
chyba że standardowo łysy niestety nie będzie miał jaj żeby odejść na kontrakt życia. Turcja. Nie za bardzo się tam rwał Plus Hlouska możecie sprzedać za moment, ale szczegółów nie znam bo to wyczytałem na twitterze Nie wiem kim chcecie grać jeśli do tego dojdzie, ale rozumiem że to tworzenie poduszki pod ewentualne odpadnięcie nawet z LE, bo to może ładnie Wam zachwiać budżetem No jak nie będzie pucharów to lipolaza. Ale gdzieś czytałem że na stole mają dobrą ofertę za Niezgodę. A Hlousek to dz mls podobno jakąś ofertę ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
uściślając bardziej - menadżer reprezentujący te dwa nazwiska zerwał negocjacje i nie oferuje już ich Legii Oni na biurku mają 50 podobnych ofert, a kolejne napływają. To się nie podniecaj za bardzo, bo widocznie była zaproponowana za mała prowizja dla menago i dlatego zarwał. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
uściślając bardziej - menadżer reprezentujący te dwa nazwiska zerwał negocjacje i nie oferuje już ich Legii Oni na biurku mają 50 podobnych ofert, a kolejne napływają. To się nie podniecaj za bardzo, bo widocznie była zaproponowana za mała prowizja dla menago i dlatego zarwał.  Podobno chcieliście po melonie za każdego położyć i proponowaliście z każdym dniem więcej. Jeden z nich aktualnie zawodnik Ligue1. Wieteska+Astiz na ŚO? oj
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To widać że kasa jest na to. Okienko w Europie jeszcze trochę potrwa, a różnej maści pośrednicy widzą co się dzieje z obroną Legii, to będą walić drzwiami i oknami. Coś na pewno wybiorą.
Ja bym chciał, żeby jednak Pazdan został. Do następnych ME może jeszcze sportowo dotrwać, to motywacji do grania mu nie zabraknie.
Zobaczymy jak to się ułoży.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Jak Trnava odpadnie z Crveną to może trafić w IV rundzie el. LE na Legię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jeszcze trzeba pokonać prawdopodobnie Dudelange. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3 |
Jebane śinice dalej się utrzymują i dupa z kąpieli Najbardziej mi szkoda dzieci
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Jebane śinice dalej się utrzymują i dupa z kąpieli Najbardziej mi szkoda dzieci nie pękaj Akerski, jeszcze tylko kilka dni.. rano słuchałem w radio, jak Pani z trójmiejskiego sanepidu mówiła.. sytuacja utrzyma sie jeszcze kilka dni..nadzieja jest w burzach, silnych wiatrach, które prawdopodobnie, już od niedzieli zaczną nawiedzać wybrzeże... tak, że ...wytrzymasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
morze i kąpiel? a szczególnie dzieci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jebane śinice dalej się utrzymują i dupa z kąpieli Najbardziej mi szkoda dzieci Ale to co, nie możesz gdzieś rano wywalić samochodem gdzieś dalej, gdzie sinic nie ma ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Jebane śinice dalej się utrzymują i dupa z kąpieli Najbardziej mi szkoda dzieci Ale to co, nie możesz gdzieś rano wywalić samochodem gdzieś dalej, gdzie sinic nie ma ? ja tam bym pruł za Wisłę..Jantar, Stegna..Krynica.. 50 minut z Gdańska
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
5 lat z rzędu Ustka.. budowali to na moich oczach  ja troszkę dalej, w tym spichrzu, co to na dole disco i galeria jest, Ja jak wpadam to 3-5 dni max. Nie lubie dlugo siedziec w jednym miejscu. Tez pamietam jak to budowali. Obok tez całkiem niezłe powstawaly ostatnio ,ale nie widziałem zakonczenia. Z reszta nie wiem czy juz skonczyli. Niezła knajpa jest kawalek w strone morza, nie pamietam nazwy ,ale duza (nie tawerna) Kaczka na butelce . Mniam  najlepsza ryba !!!! o tu [ google.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,723 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie zwróciłem na to uwagi, ale jak pisze Wołosik, to jeszcze nigdy polskiej drużynie nie udało się wyeliminować rywala z Portugalii. Zawsze coś musi się pierwszy raz zdarzyć. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Aker dostał tyle dobrych rad - forum pomaga i nic.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Aker dostał tyle dobrych rad - forum pomaga i nic..  Może pilnuje parawanu na plaży. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|