Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 73 z 92 1 2 71 72 73 74 75 91 92
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Tazen
Legia w niezłej dupie jest, dwa cele transferowe na ŚO zerwały negocjacje, a Pazdana już za moment nie będzie

chyba że standardowo łysy niestety nie będzie miał jaj żeby odejść na kontrakt życia.
Turcja. Nie za bardzo się tam rwał
Plus Hlouska możecie sprzedać za moment, ale szczegółów nie znam bo to wyczytałem na twitterze

Nie wiem kim chcecie grać jeśli do tego dojdzie, ale rozumiem że to tworzenie poduszki pod ewentualne odpadnięcie nawet z LE, bo to może ładnie Wam zachwiać budżetem

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Tazen
Legia w niezłej dupie jest, dwa cele transferowe na ŚO zerwały negocjacje, a Pazdana już za moment nie będzie

chyba że standardowo łysy niestety nie będzie miał jaj żeby odejść na kontrakt życia.
Turcja. Nie za bardzo się tam rwał
Plus Hlouska możecie sprzedać za moment, ale szczegółów nie znam bo to wyczytałem na twitterze

Nie wiem kim chcecie grać jeśli do tego dojdzie, ale rozumiem że to tworzenie poduszki pod ewentualne odpadnięcie nawet z LE, bo to może ładnie Wam zachwiać budżetem
No jak nie będzie pucharów to lipolaza.
Ale gdzieś czytałem że na stole mają dobrą ofertę za Niezgodę.
A Hlousek to dz mls podobno jakąś ofertę ma.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Tazen
uściślając bardziej - menadżer reprezentujący te dwa nazwiska zerwał negocjacje i nie oferuje już ich Legii

Oni na biurku mają 50 podobnych ofert, a kolejne napływają.
To się nie podniecaj za bardzo, bo widocznie była zaproponowana za mała prowizja dla menago i dlatego zarwał. grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Tazen
uściślając bardziej - menadżer reprezentujący te dwa nazwiska zerwał negocjacje i nie oferuje już ich Legii

Oni na biurku mają 50 podobnych ofert, a kolejne napływają.
To się nie podniecaj za bardzo, bo widocznie była zaproponowana za mała prowizja dla menago i dlatego zarwał. grin
Podobno chcieliście po melonie za każdego położyć i proponowaliście z każdym dniem więcej. Jeden z nich aktualnie zawodnik Ligue1.

Wieteska+Astiz na ŚO? oj

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
To widać że kasa jest na to.
Okienko w Europie jeszcze trochę potrwa, a różnej maści pośrednicy widzą co się dzieje z obroną Legii, to będą walić drzwiami i oknami.
Coś na pewno wybiorą.

Ja bym chciał, żeby jednak Pazdan został.
Do następnych ME może jeszcze sportowo dotrwać, to motywacji do grania mu nie zabraknie.

Zobaczymy jak to się ułoży.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Jak Trnava odpadnie z Crveną to może trafić w IV rundzie el. LE na Legię.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jeszcze trzeba pokonać prawdopodobnie Dudelange. grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354
Likes: 3
Jebane śinice dalej się utrzymują i dupa z kąpieli
Najbardziej mi szkoda dzieci

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by aker
Jebane śinice dalej się utrzymują i dupa z kąpieli
Najbardziej mi szkoda dzieci

nie pękaj Akerski, jeszcze tylko kilka dni..
rano słuchałem w radio, jak Pani z trójmiejskiego sanepidu mówiła..
sytuacja utrzyma sie jeszcze kilka dni..nadzieja jest w burzach, silnych wiatrach, które prawdopodobnie, już od niedzieli zaczną nawiedzać wybrzeże...
tak, że ...wytrzymasz

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
morze i kąpiel? a szczególnie dzieci?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by aker
Jebane śinice dalej się utrzymują i dupa z kąpieli
Najbardziej mi szkoda dzieci

Ale to co, nie możesz gdzieś rano wywalić samochodem gdzieś dalej, gdzie sinic nie ma ?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by akagi
Originally Posted by aker
Jebane śinice dalej się utrzymują i dupa z kąpieli
Najbardziej mi szkoda dzieci

Ale to co, nie możesz gdzieś rano wywalić samochodem gdzieś dalej, gdzie sinic nie ma ?

ja tam bym pruł za Wisłę..Jantar, Stegna..Krynica..
50 minut z Gdańska

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by burbon
Originally Posted by rafal08
Bardzo lubie patrzec na kutry i w ogole wszystko co z tym zwiazane. Dlatego w Ustce zawsze wybieram to miejsce http://apartamentynawydmie.com.pl/
5 lat z rzędu Ustka..
budowali to na moich oczach grin
ja troszkę dalej, w tym spichrzu, co to na dole disco i galeria jest,

Ja jak wpadam to 3-5 dni max. Nie lubie dlugo siedziec w jednym miejscu. Tez pamietam jak to budowali. Obok tez całkiem niezłe powstawaly ostatnio ,ale nie widziałem zakonczenia. Z reszta nie wiem czy juz skonczyli.

Niezła knajpa jest kawalek w strone morza, nie pamietam nazwy ,ale duza (nie tawerna) Kaczka na butelce . Mniam laugh

najlepsza ryba !!!! o tu [google.pl]

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Arsenal po bramkę !!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,725
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,725

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by betowiec


[Linked Image from hopcycling.pl]

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nie zwróciłem na to uwagi, ale jak pisze Wołosik, to jeszcze nigdy polskiej drużynie nie udało się wyeliminować rywala z Portugalii.

Zawsze coś musi się pierwszy raz zdarzyć. smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Aker dostał tyle dobrych rad - forum pomaga
i nic.. frown

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by burbon
Aker dostał tyle dobrych rad - forum pomaga
i nic.. frown

Może pilnuje parawanu na plaży. smile

Strona 73 z 92 1 2 71 72 73 74 75 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, aker, Sensei), 2,287 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1