|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
Sam sie ździwiłem, że sobie lekcje wymyślili wczoraj myślałem, że tylko 1 i 2 klasy mają skrócone a my na 11 próbną :/ ale widocznie w głowach się pop**** nie masz co narzekac bo zawsze mozna miec juz pytania o 10 jak skoncza pisac ci z 8.00 a w tym tez ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie przemeczam sie ale po co jak na moje studia wystarcza tylko polski + angielski + wos. Oczywiscie rozszerzone wszystko. Powodzenia jutro wszystkim z najlepszego rocznika 88 zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
noo .. ja już po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mam nadzieje ze na 30 % napisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Już po w zasadzie to w połowie skonczyłem pisać , na wszystkie pytania odpowiedziałem , nie było nic skomplikowanego , troche ciekawych pytan na logike i
Johann Wolfgang Goethe - Cierpienia młodego Wertera
Polski izi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Ja też już po...
Na pytania wszystkie odpowiedziałem ,zobaczymy czy dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
A wypracowanko pewnie jak większość pisałem z "Cierpienia młodego Wertera" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jutro juz gorzej bo niemiecki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
Ja też jutro niemiecki. Test dośc prosty tylko co to były te wyrażenia o funcji impresywnej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam nadzieje ze sie dobrze domyśliłem i chodzi o wyrazenia silniej zwracające uwage odbiorcy i wypisalem te co byly w cytatach. Cos tam chyba "Bądz doskonały" i jeszcze jakieś tego typu. Temat tez pisałem 1 szkoda, że nie czytałem Wertera ale jakoś poszło bo temat nie był trudny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Kaktus mi sie tez wydaje ze chodzilo o to co bylo w cytacach w akapicie 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a co do wypracowania to tez wybralem 1 temat ale do zbytnio nie pamietalem tej ksiazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Kaktus mi sie tez wydaje ze chodzilo o to co bylo w cytacach w akapicie 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a co do wypracowania to tez wybralem 1 temat ale do zbytnio nie pamietalem tej ksiazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z Samego tekstu zamieszczonego w arkuszu można było się domysleć co i jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Też własnie napisałem to co w cytatach ,bo tylko to mi pasowało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
u nas w szkole nie robilismy calego Wertera ale wzialem ten temat bo ten 2 dla mnie porazka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
troche pobajerowalem, a jakos mnie wynik nie obchodzi ;p
jutro niemiecki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
noo , polski izi , gdybym wiedzial jeszce kto to Werter (?) ale do tekstu sie cos napisalo , takze 30 % izi bez nauki ,a w maju to z paluszkiem ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> JUTRO ANGiELSKI
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
noo , polski izi , gdybym wiedzial jeszce kto to Werter (?) ale do tekstu sie cos napisalo , takze 30 % izi bez nauki ,a w maju to z paluszkiem ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> JUTRO ANGiELSKI To taki koleś co cierpiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Ja tez Cierpienia Młodego Wertera wybrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale na niektóre pytania z pierwszej czesci z trudem udzieliłem odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po cichu licze na 30 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hee
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548 |
A ja zjeba*** bo nie obczajalem Wertera a o Lalce cos pamietalem wiec pisalem na drugi temat...NOrmlanie taka porazka ze...Kordiana poje*** z kims innnym i zaczelem sobie wymyslac panstwa po ktorych podrozowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> POtem porwnalem z tymi gdzie byl Wokulski i cos sie napisala ale tragedia doslownie...Moja nauczycielka od polaka mnie wysieje i chyba jedyny w klasie nie zdam matury probnej z polaka ;/ Mam nadzieje ze jutro na angielskim pojdzie lepije <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />A jak odpowiedz zaznaczyliscie w 12 pytaniu: chodizlo o tekst naukowy czy popularno naukowy ??Bo ja zaznaczylem naukowy;/ Ale kumpel mi wpaja ze jest pewny ze to popularnonaukowy wiec pewnie lipa ;/
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Ja tez zaznaczyłem naukowy. I tu jest bład:/ Jeden punkt matury zaliczonej nie czyni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ma ktos jakies info skad mozna sciagnac odpowiedzi i arkusze pytan?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Ja tez zaznaczyłem naukowy. I tu jest bład:/ Jeden punkt matury zaliczonej nie czyni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ma ktos jakies info skad mozna sciagnac odpowiedzi i arkusze pytan? z internetu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Brawo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Jaki ty bystry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Ja, jak się okazało, jeden z nielicznych pisałem temat 2. Głównie daltego, że Wertera pamiętałem dużo gorzej od "Konrdiana" , a "Lalke" to tak sobie. Ogólnie to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Jutro angielski. Ciekawe, co tam wymyslą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Faktycznie polski izziii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
też pisałem 1. temat, teskt popularno-naukowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
jutro niemiecki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
mam pytanko działa Wam ten arkusz odpowiedz na stronce oke ?:> bo mi nie chce sie zaladować
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
znalazl ktos z Was klucz odpowiedzi do dzisiejszej maturki ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|