Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 55 1 2 3 4 5 54 55
#720054 14/11/2006 22:29
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Quote
Sam sie ździwiłem, że sobie lekcje wymyślili wczoraj myślałem, że tylko 1 i 2 klasy mają skrócone a my na 11 próbną :/ ale widocznie w głowach się pop****

nie masz co narzekac bo zawsze mozna miec juz pytania o 10 jak skoncza pisac ci z 8.00 a w tym tez ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

nie przemeczam sie ale po co jak na moje studia wystarcza tylko polski + angielski + wos. Oczywiscie rozszerzone wszystko.

Powodzenia jutro wszystkim z najlepszego rocznika 88 zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#720055 15/11/2006 09:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
noo .. ja już po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mam nadzieje ze na 30 % napisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#720056 15/11/2006 09:54
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Już po w zasadzie to w połowie skonczyłem pisać , na wszystkie pytania odpowiedziałem , nie było nic skomplikowanego , troche ciekawych pytan na logike i

Johann Wolfgang Goethe - Cierpienia młodego Wertera

Polski izi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#720057 15/11/2006 10:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

Ja też już po...

Na pytania wszystkie odpowiedziałem ,zobaczymy czy dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A wypracowanko pewnie jak większość pisałem z "Cierpienia młodego Wertera" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jutro juz gorzej bo niemiecki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#720058 15/11/2006 10:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Ja też jutro niemiecki. Test dośc prosty tylko co to były te wyrażenia o funcji impresywnej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam nadzieje ze sie dobrze domyśliłem i chodzi o wyrazenia silniej zwracające uwage odbiorcy i wypisalem te co byly w cytatach. Cos tam chyba "Bądz doskonały" i jeszcze jakieś tego typu. Temat tez pisałem 1 szkoda, że nie czytałem Wertera ale jakoś poszło bo temat nie był trudny.

#720059 15/11/2006 10:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Kaktus mi sie tez wydaje ze chodzilo o to co bylo w cytacach w akapicie 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a co do wypracowania to tez wybralem 1 temat ale do zbytnio nie pamietalem tej ksiazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#720060 15/11/2006 10:20
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
Kaktus mi sie tez wydaje ze chodzilo o to co bylo w cytacach w akapicie 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a co do wypracowania to tez wybralem 1 temat ale do zbytnio nie pamietalem tej ksiazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Z Samego tekstu zamieszczonego w arkuszu można było się domysleć co i jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#720061 15/11/2006 10:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

Też własnie napisałem to co w cytatach ,bo tylko to mi pasowało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#720062 15/11/2006 10:32
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
u nas w szkole nie robilismy calego Wertera ale wzialem ten temat bo ten 2 dla mnie porazka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

troche pobajerowalem, a jakos mnie wynik nie obchodzi ;p

jutro niemiecki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#720063 15/11/2006 11:02
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
noo , polski izi , gdybym wiedzial jeszce kto to Werter (?) ale do tekstu sie cos napisalo , takze 30 % izi bez nauki ,a w maju to z paluszkiem ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> JUTRO ANGiELSKI

#720064 15/11/2006 11:06
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
noo , polski izi , gdybym wiedzial jeszce kto to Werter (?) ale do tekstu sie cos napisalo , takze 30 % izi bez nauki ,a w maju to z paluszkiem ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> JUTRO ANGiELSKI

To taki koleś co cierpiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#720065 15/11/2006 11:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Ja tez Cierpienia Młodego Wertera wybrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale na niektóre pytania z pierwszej czesci z trudem udzieliłem odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po cichu licze na 30 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hee

#720066 15/11/2006 11:22
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
A ja zjeba*** bo nie obczajalem Wertera a o Lalce cos pamietalem wiec pisalem na drugi temat...NOrmlanie taka porazka ze...Kordiana poje*** z kims innnym i zaczelem sobie wymyslac panstwa po ktorych podrozowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> POtem porwnalem z tymi gdzie byl Wokulski i cos sie napisala ale tragedia doslownie...Moja nauczycielka od polaka mnie wysieje i chyba jedyny w klasie nie zdam matury probnej z polaka ;/ Mam nadzieje ze jutro na angielskim pojdzie lepije <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />A jak odpowiedz zaznaczyliscie w 12 pytaniu: chodizlo o tekst naukowy czy popularno naukowy ??Bo ja zaznaczylem naukowy;/ Ale kumpel mi wpaja ze jest pewny ze to popularnonaukowy wiec pewnie lipa ;/


Pozdro

#720067 15/11/2006 11:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Ja tez zaznaczyłem naukowy. I tu jest bład:/ Jeden punkt matury zaliczonej nie czyni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ma ktos jakies info skad mozna sciagnac odpowiedzi i arkusze pytan?

#720068 15/11/2006 11:34
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Quote
Ja tez zaznaczyłem naukowy. I tu jest bład:/ Jeden punkt matury zaliczonej nie czyni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ma ktos jakies info skad mozna sciagnac odpowiedzi i arkusze pytan?

z internetu

#720069 15/11/2006 11:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Brawo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Jaki ty bystry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#720070 15/11/2006 12:36
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Ja, jak się okazało, jeden z nielicznych pisałem temat 2. Głównie daltego, że Wertera pamiętałem dużo gorzej od "Konrdiana" , a "Lalke" to tak sobie.
Ogólnie to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Jutro angielski. Ciekawe, co tam wymyslą.

#720071 15/11/2006 13:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Faktycznie polski izziii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

też pisałem 1. temat, teskt popularno-naukowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


jutro niemiecki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#720072 15/11/2006 13:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
mam pytanko działa Wam ten arkusz odpowiedz na stronce oke ?:>
bo mi nie chce sie zaladować

#720073 15/11/2006 14:43
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
znalazl ktos z Was klucz odpowiedzi do dzisiejszej maturki ?

Strona 3 z 55 1 2 3 4 5 54 55

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, kamel), 2,795 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1