|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
co Ty pierdolisz forty!?!!...wysłać tysiące ludzi na śmierć, bo to miało polityczne uzasadnienie ?!? koniec tematu  Sorry burbi, wiesz jak Cię - mordo - lubię, to chyba mi wybaczysz.  Zatem... Niedawno wróciłem z grobów, to nie mów że 1 Sierpnia i jest koniec tematu. Nie wiem burbi, na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski jak przedstawiłeś. Zakładam że tak Cię uczyli w szkole i czytałeś w różnych opracowaniach. Prawdą jest, nie ma jednej właściwej opinii, bo takowej przy tej hektabombie zniszczeń i strat być nie może. Nie wiem czy wiesz, ale pod koniec lipca 1944, Niemcy zarządzili w Warszawie zbiórkę wszystkich produkcyjnych mężczyzn, do kopania umocnień po praskiej stronie, dla odparcia ruskich. I wiesz ilu się zgłosiło ? 0, ( słownie zero ). I teraz Ci powiem, jak to odebrała "warszawska ulica". Mogę tak mówić bo zarówno ze strony dziadka jak i babci cała moja najbliższa rodzina w tym siedziała. Na Tamce, na Powiślu. Po prostu się bali, że Niemcy zaczną siłą wyłapywać na mieście wszystkich mężczyzn i ich wywiozą do robót. To też był jeden z powodów wybuchu Powstania, ale w ogólnych przekazach to temat zmarginalizowany. Tak że wiesz burbi... Historia nie jest tylko czarno-biała, są jeszcze odcienie szarości. A tak przy okazji wątku historycznego, chociaż nie chcę strzelać do chłopaków z Krakowa, bo to fajni goście, ale... W analogicznej sytuacji jak w Warszawie, z poborem mężczyzn do kopania umocnień, w Krakowie jak podchodzili ruskie, władze zgłosiły zapotrzebowanie na ok. 80-90 tys. osób. I co się stało ? Zgłosiło się tylu chętnych ochotników ponad zapotrzebowanie, że Niemcom zabrakło łopat i sprzętu, żeby wszystkich obdzielić. Sorry, za ten przydługi wywód historyczny, ale dzisiaj 1 Sierpnia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Każdy kto dom posiada jest nieuczciwy!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,412 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,412 Likes: 2 |
Każdy kto dom posiada jest nieuczciwy! Z zasady!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
forty widzę że ostatnio w formie  daj innym zarobić i podaj jakiegoś dubla/trepla na dzisiaj z LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Każdy kto dom posiada jest nieuczciwy! no to masz przejebane ! mogłeś zostać w bloku !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nic nie dawaj forty. To forum towarzyskie jest. Jak ktoś chce typy to niech idzie do konkurencji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,412 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,412 Likes: 2 |
forty widzę że ostatnio w formie  daj innym zarobić i podaj jakiegoś dubla/trepla na dzisiaj z LM unikam jak ognia wszelkich LM LE
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kretol wróci. Musi tylko dobrą bajkę wymyślić.
Tradycyjnie, pozdrowienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Uczciwy,a te kody do fantasy? Nie zapominajmy o kontach premium które dają możliwość manipulacji w koncie @burbona.Ta, uczciwy To pomówienia są. Nie ma na to dowodów! znajda się, znajdą.. ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/Dzmg5QAojwb6M/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Kretol wróci. Musi tylko dobrą bajkę wymyślić.
Tradycyjnie, pozdrowienia. Może coś się stało. Choroba, wypadek itp. Od razu skreślacie człowieka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
co Ty pierdolisz forty!?!!...wysłać tysiące ludzi na śmierć, bo to miało polityczne uzasadnienie ?!? koniec tematu  Sorry burbi, wiesz jak Cię - mordo - lubię, to chyba mi wybaczysz.  Zatem... Niedawno wróciłem z grobów, to nie mów że 1 Sierpnia i jest koniec tematu. Nie wiem burbi, na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski jak przedstawiłeś. Zakładam że tak Cię uczyli w szkole i czytałeś w różnych opracowaniach. Prawdą jest, nie ma jednej właściwej opinii, bo takowej przy tej hektabombie zniszczeń i strat być nie może. Nie wiem czy wiesz, ale pod koniec lipca 1944, Niemcy zarządzili w Warszawie zbiórkę wszystkich produkcyjnych mężczyzn, do kopania umocnień po praskiej stronie, dla odparcia ruskich. I wiesz ilu się zgłosiło ? 0, ( słownie zero ). I teraz Ci powiem, jak to odebrała "warszawska ulica". Mogę tak mówić bo zarówno ze strony dziadka jak i babci cała moja najbliższa rodzina w tym siedziała. Na Tamce, na Powiślu. Po prostu się bali, że Niemcy zaczną siłą wyłapywać na mieście wszystkich mężczyzn i ich wywiozą do robót. To też był jeden z powodów wybuchu Powstania, ale w ogólnych przekazach to temat zmarginalizowany. Tak że wiesz burbi... Historia nie jest tylko czarno-biała, są jeszcze odcienie szarości. A tak przy okazji wątku historycznego, chociaż nie chcę strzelać do chłopaków z Krakowa, bo to fajni goście, ale... W analogicznej sytuacji jak w Warszawie, z poborem mężczyzn do kopania umocnień, w Krakowie jak podchodzili ruskie, władze zgłosiły zapotrzebowanie na ok. 80-90 tys. osób. I co się stało ? Zgłosiło się tylu chętnych ochotników ponad zapotrzebowanie, że Niemcom zabrakło łopat i sprzętu, żeby wszystkich obdzielić. Sorry, za ten przydługi wywód historyczny, ale dzisiaj 1 Sierpnia... Większość dnia spędziłem w samochodzie i jakoś tak wyszło zamiast bawić się w dj a, to włączyłem sobie radio i skakałem po stacjach, co wiadomości to o powstaniu, i w jednej stacji, rozmawiali z powstańcem, miał wtedy 16 lat. Co ciekawe na pytanie jak się czuje i po tylu latach jak na to patrzy, to powiedział tak: Żal tej decyzji, strasznie żal tych ludzi którzy musieli zginąć przez złą decyzję, no ale wtedy została taka podjęta. straszny fragment naszej historii, bolesny, przykry i moim zdaniem kompletnie niepotrzebny. Też byłem dziś na cmentarzu, z innego powodu niż dzisiejsza rocznica ale pozwoliłem sobie zapalić znicz ku pamięci walczących.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Nic nie dawaj forty. To forum towarzyskie jest. Jak ktoś chce typy to niech idzie do konkurencji. a ty to co adwokat, forty jak ma to zawsze się podzieli dobrym betem  Myślisz że jak mas dom to możesz już wszystkich tu do pionu ustawiać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
co Ty pierdolisz forty!?!!...wysłać tysiące ludzi na śmierć, bo to miało polityczne uzasadnienie ?!? koniec tematu  Sorry burbi, wiesz jak Cię - mordo - lubię, to chyba mi wybaczysz.  Zatem... Niedawno wróciłem z grobów, to nie mów że 1 Sierpnia i jest koniec tematu. Nie wiem burbi, na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski jak przedstawiłeś. Zakładam że tak Cię uczyli w szkole i czytałeś w różnych opracowaniach. Prawdą jest, nie ma jednej właściwej opinii, bo takowej przy tej hektabombie zniszczeń i strat być nie może. Nie wiem czy wiesz, ale pod koniec lipca 1944, Niemcy zarządzili w Warszawie zbiórkę wszystkich produkcyjnych mężczyzn, do kopania umocnień po praskiej stronie, dla odparcia ruskich. I wiesz ilu się zgłosiło ? 0, ( słownie zero ). I teraz Ci powiem, jak to odebrała "warszawska ulica". Mogę tak mówić bo zarówno ze strony dziadka jak i babci cała moja najbliższa rodzina w tym siedziała. Na Tamce, na Powiślu. Po prostu się bali, że Niemcy zaczną siłą wyłapywać na mieście wszystkich mężczyzn i ich wywiozą do robót. To też był jeden z powodów wybuchu Powstania, ale w ogólnych przekazach to temat zmarginalizowany. Tak że wiesz burbi... Historia nie jest tylko czarno-biała, są jeszcze odcienie szarości.A tak przy okazji wątku historycznego, chociaż nie chcę strzelać do chłopaków z Krakowa, bo to fajni goście, ale... W analogicznej sytuacji jak w Warszawie, z poborem mężczyzn do kopania umocnień, w Krakowie jak podchodzili ruskie, władze zgłosiły zapotrzebowanie na ok. 80-90 tys. osób. I co się stało ? Zgłosiło się tylu chętnych ochotników ponad zapotrzebowanie, że Niemcom zabrakło łopat i sprzętu, żeby wszystkich obdzielić. Sorry, za ten przydługi wywód historyczny, ale dzisiaj 1 Sierpnia... całkowicie się z tym zgadzam.. a historie poznawałem w różnych wersjach, zależnych od partii rządzących, bo jak wiesz od mojego dnia urodzenia, mocno to się zmieniało  historia Drugiej Wojny Światowej, to był mój "konik" przez wiele lat, i na wiele Wydarzeń, wyrobiłem sobie własne zdanie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Kretol wróci. Musi tylko dobrą bajkę wymyślić.
Tradycyjnie, pozdrowienia. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,412 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,412 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kretol wróci. Musi tylko dobrą bajkę wymyślić.
Tradycyjnie, pozdrowienia. Pozdrawiam i Ja !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nic nie dawaj forty. To forum towarzyskie jest. Jak ktoś chce typy to niech idzie do konkurencji. a ty to co adwokat, forty jak ma to zawsze się podzieli dobrym betem  Myślisz że jak mas dom to możesz już wszystkich tu do pionu ustawiać Tak!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Biczu, jak tam derby dzisiejsze typujesz ?? Słabo Czelsi na papierze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Arsenal przerobi Biczykow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
tak też zagrałem...niestety w singlu @2.32, także jak przegram, to będe w plecy więcej niz postawiłem..  a jak wygram, to też będę w plecy... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|