|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
witam,jestem w takiej sytuacji,ze w akademiku moge miec tylko neta za pomoca idei.Korzysta ktos moze z ich oferty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
A co to jest Idea?
Ja mam z Orange i nie jestem zbytnio zadowolony. Jestem w zasiegu EDGE i transfery mam max 15kB/s, co nadaje sie do w miare znosnego przegladania stron. Czesto jednak w ogole netu nie ma, albo polaczenie sie zrywa po paru minutach - wszystko jest uzaleznione od tego jakie jest natezenie ruchu, a wszczegolnosci jaki masz w danym miejscu zasieg. Najlepiej empirycznie sprawdzic jak to bedzie hulach w Twoich warunkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
Ahh sorki,oczywiscie chodzilo mi o orange...hmm transfer 15 kB/s... w ofercie mowa o transferze 100/240 kb/s.Jak mozesz to zagadaj na gg 4689702,dzieki;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
15 kB/s to sie akurat miesci w przedziale 100-240 kb/s wiec wszystko ok. W Twoich warunkach moze dzialac inaczej, wiele tez zalezy od rodzaju modemu, mozesz zastosowac antene zewnetrzna aby poprawic zasieg itp. ja nie mam czasu ani ochoty na takie zabawy wiec nie wiem jaki to daje efekt w praktyce. Najlepiej zrobisz jak przejrzysz to forum [ bez-kabli.pl]
|
|
|
Link skopiowany do schowka