|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
W Holandii znam gościa co regularnie (od ponad 10 lat) opierdala szefa na paliwie. Ponad 100l tygodniowo zajebie. Regularnie ma z tego tytułu około 400euro do paska. Nikt się nie kapnie bo niby jak? Z racji wykonywanej funkcji nie do wykrycia. Szef z niego zadowolony a i on też. Straty idą w koszty a ja mam od niego paliwo za grosze  u mnie w poprzedniej pracy było podobnie ogólnie chłopaki nie zarabiali dużej kasy ale odbijali sobie to na paliwie ładowarki, spycha, traktora i kompaktora każdy o tym wiedział łącznie z prezesem ale jak przyjechał szef z Berlina i zobaczył paski pracowników to stwierdził ja sehr gut i każdy był zadowolony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
W Holandii znam gościa co regularnie (od ponad 10 lat) opierdala szefa na paliwie. Ponad 100l tygodniowo zajebie. Regularnie ma z tego tytułu około 400euro do paska. Nikt się nie kapnie bo niby jak? Z racji wykonywanej funkcji nie do wykrycia. Szef z niego zadowolony a i on też. Straty idą w koszty a ja mam od niego paliwo za grosze ZASMUCIŁEŚ MNIE RADKU  Dlaczego? Jak pracodawcy robią z nas niewolników to jest dobrze? Jak cię jebią na wypłacie to jest ok? Złodziejstwo działa w obie strony. Chujowo to okradać przyjaciół a resztę... Pozatym ja jak mam do wyboru czy zapłacić mniej czy więcej zawsze wybieram tą pierwszą opcje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
albo się znajdzie ŚWIADEK KORONNY który ładnie wszystko wyśpiewa to teraz bardzo modne samochodziarze dilerzy i inni teraz pierdzą z zeznań 60-siątek to naprawdę ma krótkie nogi ja pracuje legalnie i śpię spokojnie a wychowałem się w dzielnicy gdzie co drugi latał na forum kwadraty ale przerzucał towar na kilogramy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Biczu czym się zajmujesz w firmie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
ja ser gut...kurwa !!! jak można wydać PRZYZWOLENIE NA KRADZIEŻ...?!? ja kurwa jestem chyba z kosmosu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
ja ser gut...kurwa !!! jak można wydać PRZYZWOLENIE NA KRADZIEŻ...?!? ja kurwa jestem chyba z kosmosu nie tylko Ty, ja czytam i oczom nie wierzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jak to Cię jebią na wypłacie ? Wypłatę ustalasz przy zatrudnieniu jak się nie zgadza to Sajonara !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu czym się zajmujesz w firmie? jestem kierownikiem trzech działów handlowych i dwóch administracyjnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
W Holandii znam gościa co regularnie (od ponad 10 lat) opierdala szefa na paliwie. Ponad 100l tygodniowo zajebie. Regularnie ma z tego tytułu około 400euro do paska. Nikt się nie kapnie bo niby jak? Z racji wykonywanej funkcji nie do wykrycia. Szef z niego zadowolony a i on też. Straty idą w koszty a ja mam od niego paliwo za grosze ZASMUCIŁEŚ MNIE RADKU  Dlaczego? Jak pracodawcy robią z nas niewolników to jest dobrze? Jak cię jebią na wypłacie to jest ok? Złodziejstwo działa w obie strony. Chujowo to okradać przyjaciół a resztę... Pozatym ja jak mam do wyboru czy zapłacić mniej czy więcej zawsze wybieram tą pierwszą opcje. bardzo slaba logika bo dajesz sobie moralne prawo do robienia tego calego gowna ktore ktos ci robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,326 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,326 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Biczu czym się zajmujesz w firmie? ja tylko wiem, że jak Biczyk wchodzi na imprezę firmową to wszyscy kłaniają się w pas, to chyba dobra charakterystyka tego człowieka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
ja ser gut...kurwa !!! jak można wydać PRZYZWOLENIE NA KRADZIEŻ...?!? ja kurwa jestem chyba z kosmosu szwab z Berlina widział niewolnicze pensje i był zadowolony a czy poszło na miesiąc 10 tys. litrów ropy czy 12 tysiaków to już go tak nie interesowało bo się na tym nie znał
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,326 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,326 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Liverpool w dobrym składzie trzepie Torino aż ulęgałki lecą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,326 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,326 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Jak to Cię jebią na wypłacie ? Wypłatę ustalasz przy zatrudnieniu jak się nie zgadza to Sajonara ! A jebną jak chcą to jebną. I nic im nie zrobisz. Spytaj tych co w deweloperce siedzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu czym się zajmujesz w firmie? ja tylko wiem, że jak Biczyk wchodzi na imprezę firmową to wszyscy kłaniają się w pas, to chyba dobra charakterystyka tego człowieka  Pracowałem na to wiele lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Biczu czym się zajmujesz w firmie? jestem kierownikiem trzech działów handlowych i dwóch administracyjnych to Ty szycha jesteś, a myślałem, że w Media Markcie można Cię spotkać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka