Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 90 1 2 14 15 16 17 18 89 90
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Warren
Radziu jakbyś był szefem firmy to chciałbyś żeby cię okradali?
Pewnie że nie. Ale jakbym zarabiał powiedzmy 100k na miecha to chyba mnie by to jebało czy stracę 10k rocznie. Ważniejsze od strat są zyski. Straty są i będą.
Ponadto jakby znajomy zaproponował ci że od dzisiaj możesz u niego tankować (bez paragonu) po 3zł/l to co nie zgodził byś się?

nie oceniam cie ani nie chce moralizowac ale masz swiadomosc, ze pewnego poranka o 5 moga do ciebie zapukac panowie w kominiarkach i pozamiatac ci solidnie dorosle zycie? wink
jesli masz rodzine to pomysl co wtedy bedzie sie dzialo - warto ryzykowac za te kilka zl?

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by burbon
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Warren
Jak to Cię jebią na wypłacie ?
Wypłatę ustalasz przy zatrudnieniu
jak się nie zgadza
to Sajonara !
A jebną jak chcą to jebną. I nic im nie zrobisz. Spytaj tych co w deweloperce siedzą.

kurwa...co miesiąc zatwierdzam wypłaty wszystkich działów...kurwa co Ty Radku pierdolisz ?!?> jak mam jebnąć coś co komuś się należy...podstawa, nadgodziny, premię...kurwa...gdzie Wy pracujecie ?!> Etiopia ??

Ty to w szkole pracujesz to tam tak jest, ale w realu różnie bywa. Wszyscy walą jaja na lewo i prawo.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Radziu na wakacjach z ziomeczkami

[Linked Image]


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Ja bym zapytał o paragon albo fakturę Radku
Można sobie w życiu radzić bez oszustwa i przekrętow

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Warren
Aro napisz priv jak będziesz coś potrzebował
Oczywiście zakupy w Stolicy smile

będę pamiętał, M1 Marki?

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Myślałem, że Pawla Wafla nie da się przebuć.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Originally Posted by Warren
Aro napisz priv jak będziesz coś potrzebował
Oczywiście zakupy w Stolicy smile
to po wield ten srajbruk sro?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Burbon kolega ma małą firmie budowlaną i bierze roboty w Warszawie. Często na odbiorach pojawiają się ludzie których zadaniem jest wytykanie (szukanie na siłę) błędów. żeby tylko nie zapłacić. Żeby tylko się wzbogacić na ich pracy. To co może to nie jest złodziejstwo? Oni się później śmieją że frajerzy z prowincji przyjechali zarobić. Wiesz ile takich ludzi jest? Ilu z takiej "pracy" żyje?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Aro
Originally Posted by Warren
Aro napisz priv jak będziesz coś potrzebował
Oczywiście zakupy w Stolicy smile

będę pamiętał, M1 Marki?
Gocław

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by bukma
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Warren
Radziu jakbyś był szefem firmy to chciałbyś żeby cię okradali?
Pewnie że nie. Ale jakbym zarabiał powiedzmy 100k na miecha to chyba mnie by to jebało czy stracę 10k rocznie. Ważniejsze od strat są zyski. Straty są i będą.
Ponadto jakby znajomy zaproponował ci że od dzisiaj możesz u niego tankować (bez paragonu) po 3zł/l to co nie zgodził byś się?

nie oceniam cie ani nie chce moralizowac ale masz swiadomosc, ze pewnego poranka o 5 moga do ciebie zapukac panowie w kominiarkach i pozamiatac ci solidnie dorosle zycie? wink
jesli masz rodzine to pomysl co wtedy bedzie sie dzialo - warto ryzykowac za te kilka zl?

No właśnie o tym też pomyślałem. Wyjawiasz publicznie wszelkie okoliczności popełnionego przestępstwa. Już pomijaj fakt, że art 304§ 1 kpk mówi ,,Każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. Przepisy art. 148a zamieszczanie danych osób uczestniczących w czynności oraz art. 156a udostępnianie danych lub oryginałów dokumentów z załącznika adresowego stosuje się odpowiednio".

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Warren
Aro napisz priv jak będziesz coś potrzebował
Oczywiście zakupy w Stolicy smile
to po wield ten srajbruk sro?
Tanio oddam
Tylko rachunku nie ma smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Lukasz111
Myślałem, że Pawla Wafla nie da się przebuć.
laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Kiev 1-1

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Ale Czerwona Gwiazda musi biednie wyglądać skoro tak skoczyło na nich.
No nic próbujemy Crvena @1,9 za 150 juroszków.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by bukma
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Warren
Radziu jakbyś był szefem firmy to chciałbyś żeby cię okradali?
Pewnie że nie. Ale jakbym zarabiał powiedzmy 100k na miecha to chyba mnie by to jebało czy stracę 10k rocznie. Ważniejsze od strat są zyski. Straty są i będą.
Ponadto jakby znajomy zaproponował ci że od dzisiaj możesz u niego tankować (bez paragonu) po 3zł/l to co nie zgodził byś się?

nie oceniam cie ani nie chce moralizowac ale masz swiadomosc, ze pewnego poranka o 5 moga do ciebie zapukac panowie w kominiarkach i pozamiatac ci solidnie dorosle zycie? wink
jesli masz rodzine to pomysl co wtedy bedzie sie dzialo - warto ryzykowac za te kilka zl?

No właśnie o tym też pomyślałem. Wyjawiasz publicznie wszelkie okoliczności popełnionego przestępstwa. Już pomijaj fakt, że art 304§ 1 kpk mówi ,,Każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. Przepisy art. 148a zamieszczanie danych osób uczestniczących w czynności oraz art. 156a udostępnianie danych lub oryginałów dokumentów z załącznika adresowego stosuje się odpowiednio".
Ty idąc tym tokiem myślenia to powinni tu ponad 50% inwestorów pozamiatać laugh
Państwo się drobnicą nie zajmuje. Proste

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
lista

Radek

Wolsztynski

Tygrys za straszenie paragrafami


Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Crvena ogień po przerwie boks

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Pacyf czemu ja? Przecież zgodzisz się z tym złodziejstwem w budowlance? Co nigdy nie kupiłeś "na lewo"?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
Originally Posted by Aro
Radziu na wakacjach z ziomeczkami

[Linked Image]

który?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785

większość życia spędziłem w Niemczech to nie było przekrętów

u nas w Jaworze jest dzielnica "złodziejówa"

że niby wybudowali się z materiałów jak Stopczyk


Strona 16 z 90 1 2 14 15 16 17 18 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka), 2,085 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,825
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1