|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Biczyk złodzieje kradną z dwóch powodów. Robią to bo są naprawdę dobrzy w tym i raczej nigdy ich nie złapią. Albo robią to dla adrenaliny. Sklepy są na to przygotowane i mają to wkalkulowane w straty. Zawsze! Pytałem tylko czy mając (a zakładam że masz) taki swobodny dostęp to czy nigdy cię nie kusiło aby coś zaj...ać. Ale zamiast prostej odpowiedzi to człowieka na listy wrzucają...eh  Ponadto założyłem że więcej niż 5k to nie masz bo w przeciwnym razie tak to mieszkanko co pokazywałeś (na obrzeżach Warszawy) nie było by tylko w strefie marzeń  zaden zlodziej nie jest naprawde dobry w tym co robi i kazdego da sie zlapacpamietaj, ze zawsze znajdzie sie ktos madrzejszy, sprytniejszy, szybszy, itd itd to jest tylko kwestia odpowiednich nakladow i kalkulacji koszt/zysk to ze niektorzy nigdy nie zostaja zlapani to jedno ale bardzo rzadko zdarzaja sie sytuacje ze zlodziej kradni i NIKT OPROCZ NIEGO o tym nie wie naprawde? A słyszałeś o napadzie stulecia z Antwerpii? Złapali ich? Przykładów jest bardzo dużo kiedy sprawdza jest nieznany a śladów prowadzą do nikąd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Chujowo mijać radka na ulicy nie będąc jego przyjacielem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3 |
Biczu czym się zajmujesz w firmie? jestem kierownikiem trzech działów handlowych i dwóch administracyjnych to chyba jesteś dyrektorem jak można być kierownikiem pięciu działów - chore
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Radziu jakbyś był szefem firmy to chciałbyś żeby cię okradali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3 |
Chujowo mijać radka na ulicy nie będąc jego przyjacielem... dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu czym się zajmujesz w firmie? jestem kierownikiem trzech działów handlowych i dwóch administracyjnych to chyba jesteś dyrektorem jak można być kierownikiem pięciu działów - chore Dlaczego chore? Jak ktoś ma do tego predyspozycje to czemu nie Po co płacić trzem jak można jednemu Zupełnie was Panowie nie rozumiem Jeden daje przyzwolenie na kradzież drugi się dziwi że są ludzie którzy sobie radzą w pracy....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Chujowo mijać radka na ulicy nie będąc jego przyjacielem... dlaczego? Robiłeś sobie kiedyś test na inteligencję?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu czym się zajmujesz w firmie? jestem kierownikiem trzech działów handlowych i dwóch administracyjnych to Ty szycha jesteś, a myślałem, że w Media Markcie można Cię spotkać  Pewnie ze można 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
Jak to Cię jebią na wypłacie ? Wypłatę ustalasz przy zatrudnieniu jak się nie zgadza to Sajonara ! A jebną jak chcą to jebną. I nic im nie zrobisz. Spytaj tych co w deweloperce siedzą. kurwa...co miesiąc zatwierdzam wypłaty wszystkich działów...kurwa co Ty Radku pierdolisz ?!?> jak mam jebnąć coś co komuś się należy...podstawa, nadgodziny, premię...kurwa...gdzie Wy pracujecie ?!> Etiopia ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Chujowo mijać radka na ulicy nie będąc jego przyjacielem... dlaczego? Robiłeś sobie kiedyś test na inteligencję? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Chujowo mijać radka na ulicy nie będąc jego przyjacielem... dlaczego? Może trochę wyjąłem z kontekstu. "Dlaczego? Jak pracodawcy robią z nas niewolników to jest dobrze? Jak cię jebią na wypłacie to jest ok? Złodziejstwo działa w obie strony. Chujowo to okradać przyjaciół a resztę... Pozatym ja jak mam do wyboru czy zapłacić mniej czy więcej zawsze wybieram tą pierwszą opcje."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Chujowo mijać radka na ulicy nie będąc jego przyjacielem... dlaczego? Robiłeś sobie kiedyś test na inteligencję?  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Radziu jakbyś był szefem firmy to chciałbyś żeby cię okradali? Dobre pytanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Biczyk złodzieje kradną z dwóch powodów. Robią to bo są naprawdę dobrzy w tym i raczej nigdy ich nie złapią. Albo robią to dla adrenaliny. Sklepy są na to przygotowane i mają to wkalkulowane w straty. Zawsze! Pytałem tylko czy mając (a zakładam że masz) taki swobodny dostęp to czy nigdy cię nie kusiło aby coś zaj...ać. Ale zamiast prostej odpowiedzi to człowieka na listy wrzucają...eh  Ponadto założyłem że więcej niż 5k to nie masz bo w przeciwnym razie tak to mieszkanko co pokazywałeś (na obrzeżach Warszawy) nie było by tylko w strefie marzeń  zaden zlodziej nie jest naprawde dobry w tym co robi i kazdego da sie zlapacpamietaj, ze zawsze znajdzie sie ktos madrzejszy, sprytniejszy, szybszy, itd itd to jest tylko kwestia odpowiednich nakladow i kalkulacji koszt/zysk to ze niektorzy nigdy nie zostaja zlapani to jedno ale bardzo rzadko zdarzaja sie sytuacje ze zlodziej kradni i NIKT OPROCZ NIEGO o tym nie wie naprawde? A słyszałeś o napadzie stulecia z Antwerpii? Złapali ich? Przykładów jest bardzo dużo kiedy sprawdza jest nieznany a śladów prowadzą do nikąd. nie pamietam zebym slyszal ale moze i kiedys slyszalem teraz widze ze chodzilo o diamenty w 2003 po 1) to ze ich "jeszcze" nie zlapali nie znaczy ze nie zlapia po 2) to ze w mediach nie bylo informacji ze ich zlapali nie znaczy ze ich nie zlapali to nie byla kradziez bulki ze sklepu, tam szly grube miliony i pewnie wielu ludzi mialo duzo do stracenia w tej sprawie pamietaj ze przy takich akcjach, szaraczki jak my dowiedza sie tylko tyle ile maja sie dowiedziec - tak jest teraz swiat ulozony nigdy nie bedziesz znal dokladnie tej historii i nigdy nie dowiesz sie co sie faktycznie tam wydarzylo - chyba ze komus bedzie na tym zalezalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Radziu jakbyś był szefem firmy to chciałbyś żeby cię okradali? Pewnie że nie. Ale jakbym zarabiał powiedzmy 100k na miecha to chyba mnie by to jebało czy stracę 10k rocznie. Ważniejsze od strat są zyski. Straty są i będą. Ponadto jakby znajomy zaproponował ci że od dzisiaj możesz u niego tankować (bez paragonu) po 3zł/l to co nie zgodził byś się?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Biczu czym się zajmujesz w firmie? jestem kierownikiem trzech działów handlowych i dwóch administracyjnych to Ty szycha jesteś, a myślałem, że w Media Markcie można Cię spotkać  Pewnie ze można  powołam się na znajomość z Tobą jak będę na zakupach, a nóż jakiś rabat dostanę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,519
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,519 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Radziu jakbyś był szefem firmy to chciałbyś żeby cię okradali? Pewnie że nie. Ale jakbym zarabiał powiedzmy 100k na miecha to chyba mnie by to jebało czy stracę 10k rocznie. Ważniejsze od strat są zyski. Straty są i będą. Ponadto jakby znajomy zaproponował ci że od dzisiaj możesz u niego tankować (bez paragonu) po 3zł/l to co nie zgodził byś się? Przepraszam ale dawno takiego bełkotu nie czytałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Aro napisz priv jak będziesz coś potrzebował Oczywiście zakupy w Stolicy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|