Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 90 1 2 13 14 15 16 17 89 90
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by bukma
Originally Posted by radek230481
Biczyk złodzieje kradną z dwóch powodów. Robią to bo są naprawdę dobrzy w tym i raczej nigdy ich nie złapią. Albo robią to dla adrenaliny. Sklepy są na to przygotowane i mają to wkalkulowane w straty. Zawsze!
Pytałem tylko czy mając (a zakładam że masz) taki swobodny dostęp to czy nigdy cię nie kusiło aby coś zaj...ać.
Ale zamiast prostej odpowiedzi to człowieka na listy wrzucają...eh frown

Ponadto założyłem że więcej niż 5k to nie masz bo w przeciwnym razie tak to mieszkanko co pokazywałeś (na obrzeżach Warszawy) nie było by tylko w strefie marzeń cool

zaden zlodziej nie jest naprawde dobry w tym co robi i kazdego da sie zlapac
pamietaj, ze zawsze znajdzie sie ktos madrzejszy, sprytniejszy, szybszy, itd itd
to jest tylko kwestia odpowiednich nakladow i kalkulacji koszt/zysk
to ze niektorzy nigdy nie zostaja zlapani to jedno ale bardzo rzadko zdarzaja sie sytuacje ze zlodziej kradni i NIKT OPROCZ NIEGO o tym nie wie
naprawde?
A słyszałeś o napadzie stulecia z Antwerpii? Złapali ich?
Przykładów jest bardzo dużo kiedy sprawdza jest nieznany a śladów prowadzą do nikąd.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
Chujowo mijać radka na ulicy nie będąc jego przyjacielem...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307
Likes: 3
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Aro
Biczu czym się zajmujesz w firmie?
jestem kierownikiem trzech działów handlowych i dwóch administracyjnych

to chyba jesteś dyrektorem

jak można być kierownikiem pięciu działów - chore

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Radziu jakbyś był szefem firmy to chciałbyś żeby cię okradali?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307
Likes: 3
Originally Posted by Lukasz111
Chujowo mijać radka na ulicy nie będąc jego przyjacielem...

dlaczego?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by aker
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Aro
Biczu czym się zajmujesz w firmie?
jestem kierownikiem trzech działów handlowych i dwóch administracyjnych

to chyba jesteś dyrektorem

jak można być kierownikiem pięciu działów - chore
Dlaczego chore?
Jak ktoś ma do tego predyspozycje to czemu nie
Po co płacić trzem jak można jednemu


Zupełnie was Panowie nie rozumiem
Jeden daje przyzwolenie na kradzież drugi się dziwi że są ludzie którzy sobie radzą w pracy....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by aker
Originally Posted by Lukasz111
Chujowo mijać radka na ulicy nie będąc jego przyjacielem...

dlaczego?
Robiłeś sobie kiedyś test na inteligencję?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Aro
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Aro
Biczu czym się zajmujesz w firmie?
jestem kierownikiem trzech działów handlowych i dwóch administracyjnych

to Ty szycha jesteś, a myślałem, że w Media Markcie można Cię spotkać smile
Pewnie ze można smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Warren
Jak to Cię jebią na wypłacie ?
Wypłatę ustalasz przy zatrudnieniu
jak się nie zgadza
to Sajonara !
A jebną jak chcą to jebną. I nic im nie zrobisz. Spytaj tych co w deweloperce siedzą.

kurwa...co miesiąc zatwierdzam wypłaty wszystkich działów...kurwa co Ty Radku pierdolisz ?!?> jak mam jebnąć coś co komuś się należy...podstawa, nadgodziny, premię...kurwa...gdzie Wy pracujecie ?!> Etiopia ??

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Warren
Originally Posted by aker
Originally Posted by Lukasz111
Chujowo mijać radka na ulicy nie będąc jego przyjacielem...

dlaczego?
Robiłeś sobie kiedyś test na inteligencję?
laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
Originally Posted by aker
Originally Posted by Lukasz111
Chujowo mijać radka na ulicy nie będąc jego przyjacielem...

dlaczego?

Może trochę wyjąłem z kontekstu.

"Dlaczego? Jak pracodawcy robią z nas niewolników to jest dobrze? Jak cię jebią na wypłacie to jest ok? Złodziejstwo działa w obie strony.
Chujowo to okradać przyjaciół a resztę...
Pozatym ja jak mam do wyboru czy zapłacić mniej czy więcej zawsze wybieram tą pierwszą opcje."

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Warren
Originally Posted by aker
Originally Posted by Lukasz111
Chujowo mijać radka na ulicy nie będąc jego przyjacielem...

dlaczego?
Robiłeś sobie kiedyś test na inteligencję?
laugh

laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
Originally Posted by Warren
Radziu jakbyś był szefem firmy to chciałbyś żeby cię okradali?

Dobre pytanie.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
Janusz!
Kijów adin!
Kosisz

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by bukma
Originally Posted by radek230481
Biczyk złodzieje kradną z dwóch powodów. Robią to bo są naprawdę dobrzy w tym i raczej nigdy ich nie złapią. Albo robią to dla adrenaliny. Sklepy są na to przygotowane i mają to wkalkulowane w straty. Zawsze!
Pytałem tylko czy mając (a zakładam że masz) taki swobodny dostęp to czy nigdy cię nie kusiło aby coś zaj...ać.
Ale zamiast prostej odpowiedzi to człowieka na listy wrzucają...eh frown

Ponadto założyłem że więcej niż 5k to nie masz bo w przeciwnym razie tak to mieszkanko co pokazywałeś (na obrzeżach Warszawy) nie było by tylko w strefie marzeń cool

zaden zlodziej nie jest naprawde dobry w tym co robi i kazdego da sie zlapac
pamietaj, ze zawsze znajdzie sie ktos madrzejszy, sprytniejszy, szybszy, itd itd
to jest tylko kwestia odpowiednich nakladow i kalkulacji koszt/zysk
to ze niektorzy nigdy nie zostaja zlapani to jedno ale bardzo rzadko zdarzaja sie sytuacje ze zlodziej kradni i NIKT OPROCZ NIEGO o tym nie wie
naprawde?
A słyszałeś o napadzie stulecia z Antwerpii? Złapali ich?
Przykładów jest bardzo dużo kiedy sprawdza jest nieznany a śladów prowadzą do nikąd.

nie pamietam zebym slyszal ale moze i kiedys slyszalem
teraz widze ze chodzilo o diamenty w 2003
po 1) to ze ich "jeszcze" nie zlapali nie znaczy ze nie zlapia
po 2) to ze w mediach nie bylo informacji ze ich zlapali nie znaczy ze ich nie zlapali
to nie byla kradziez bulki ze sklepu, tam szly grube miliony i pewnie wielu ludzi mialo duzo do stracenia w tej sprawie
pamietaj ze przy takich akcjach, szaraczki jak my dowiedza sie tylko tyle ile maja sie dowiedziec - tak jest teraz swiat ulozony
nigdy nie bedziesz znal dokladnie tej historii i nigdy nie dowiesz sie co sie faktycznie tam wydarzylo - chyba ze komus bedzie na tym zalezalo

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by Warren
Radziu jakbyś był szefem firmy to chciałbyś żeby cię okradali?
Pewnie że nie. Ale jakbym zarabiał powiedzmy 100k na miecha to chyba mnie by to jebało czy stracę 10k rocznie. Ważniejsze od strat są zyski. Straty są i będą.
Ponadto jakby znajomy zaproponował ci że od dzisiaj możesz u niego tankować (bez paragonu) po 3zł/l to co nie zgodził byś się?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Aro
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Aro
Biczu czym się zajmujesz w firmie?
jestem kierownikiem trzech działów handlowych i dwóch administracyjnych

to Ty szycha jesteś, a myślałem, że w Media Markcie można Cię spotkać smile
Pewnie ze można smile

powołam się na znajomość z Tobą jak będę na zakupach, a nóż jakiś rabat dostanę smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,519
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,519
Kijjjjjjjjjj

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Warren
Radziu jakbyś był szefem firmy to chciałbyś żeby cię okradali?
Pewnie że nie. Ale jakbym zarabiał powiedzmy 100k na miecha to chyba mnie by to jebało czy stracę 10k rocznie. Ważniejsze od strat są zyski. Straty są i będą.
Ponadto jakby znajomy zaproponował ci że od dzisiaj możesz u niego tankować (bez paragonu) po 3zł/l to co nie zgodził byś się?
Przepraszam ale dawno takiego bełkotu nie czytałem

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Aro napisz priv jak będziesz coś potrzebował
Oczywiście zakupy w Stolicy smile

Strona 15 z 90 1 2 13 14 15 16 17 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, aker, latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, alfa, betowiec, Sensei, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,430 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,930
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1