|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Beto, który kawałek pizzy w końcu wziąłeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
pytanie do Warrena ?? wiesz kto to ? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
Beto, który kawałek pizzy w końcu wziąłeś? mozzarella di buffalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Człowiek jest na odwyku od pornosów (już 8 dzień), a tutaj co chwilę gołe dupy! Czy nie może tutaj zapanować normalność? Może jakieś zwierzątka, klocki lego lub fotki samochodów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2018
Posty: 11
aka żyła
|
|
aka żyła
Dołączył: Jun 2018
Posty: 11 |
żyła ,Rafal008 powinien kojarzyc i Ci co w PLK grali ;p( czyjak to sie tam nazywalo) Nie masz bana. Konto zarejestrowane na mail z interii. Jesli nie masz go juz lub nie przychodzi reset hasła to nic nie poradze Mozesz grac na tym koncie co założyłes No to lipa ,zagram na tym ewentualnie , paysafecard moze byc na wplate czy nie ma opcji i czy do fantasy.pl mozna dolaczyc ? Dawaj do ekstraklasy też A do kogo mam pisac na priva,moze ktos wyslac linki do konkursow, i czy moze byc to paysafecard czy musze kombinowac ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Człowiek jest na odwyku od pornosów (już 8 dzień), a tutaj co chwilę gołe dupy! Czy nie może tutaj zapanować normalność? Może jakieś zwierzątka, klocki lego lub fotki samochodów... Masz auto i nie narzekaj ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/20306027122403051416.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Vincent, Loreena McKennitt 27 marca w Krakowie.
Taka nastrojowa muzyka, jak nie znasz to coś posłuchaj i ocenisz czy warto. W Polecam nutę miesiąc temu wrzucałem utwór.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Spierdalam z tego forum bo tu sami złodzieje,zboczeńcy i hazardziści ! Wszystkie zakłady rozliczę 32 lutego ! Elo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2 |
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił  A gdybyś nie wiedział, że chłopak wraca ze zbiorów i ciężko pracował to byś portfel zapierdolił. Czy żeby zwrócić komuś portfel trzeba najpierw ocenić czy on na to "zasłużył"? Ja pierdolę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
a hazardziści Czym Tobie podpadli?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent, Loreena McKennitt 27 marca w Krakowie.
Taka nastrojowa muzyka, jak nie znasz to coś posłuchaj i ocenisz czy warto. W Polecam nutę miesiąc temu wrzucałem utwór. ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/70176187127622422335.jpg) [ iv.pl] Nie znam człowieka, posłucham.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił  A gdybyś nie wiedział, że chłopak wraca ze zbiorów i ciężko pracował to byś portfel zapierdolił. Czy żeby zwrócić komuś portfel trzeba najpierw ocenić czy on na to "zasłużył"? Ja pierdolę. No trzeba, bo gdyby to był portfel kogoś z sejmowych ław, jakiegoś gangstera czy innej gnidy to za h..ja nie oddałbym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił  A gdybyś nie wiedział, że chłopak wraca ze zbiorów i ciężko pracował to byś portfel zapierdolił. Czy żeby zwrócić komuś portfel trzeba najpierw ocenić czy on na to "zasłużył"? Ja pierdolę. stary ręce opadają można kraść bogatym i tym krawaciarzom z warszawy i jak w tym kraju ma być dobrze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie znam człowieka, posłucham. To nie musisz siadać w pierwszym rzędzie, a ładne możesz sobie oglądać na mecz pl. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2 |
Tigerrr a gdyby to był portfel bicza. Zobaczyłbyś, że wsiadł do tramwaju ze swoim rowerem za 5k. Na pewno robił wałki, żeby taki rower sobie kupić. I jeśli stać go na taki rowet to przez ten portfel nie zbiednieje. Można zajebać.
Nie wiem, może radek nie umie przelać na papier tego co myśli i wychodzą takie brednie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił  A gdybyś nie wiedział, że chłopak wraca ze zbiorów i ciężko pracował to byś portfel zapierdolił. Czy żeby zwrócić komuś portfel trzeba najpierw ocenić czy on na to "zasłużył"? Ja pierdolę. stary ręce opadają można kraść bogatym i tym krawaciarzom z warszawy i jak w tym kraju ma być dobrze... Rozmawiałem z tym człowiek wcześniej na przystanku stąd wiedziałem. Nie prowadziłem żadnej analizy tylko stwierdziłem że trzeba mu oddać bo mi się go szkoda zrobiło. Wiem że ponad 50% osób w tym autobusie jakby znalazło się w mojej sytuacji to by nie oddało. Takie są uroki zagranicy. Swoją drogą nie dopisuj swojej wersji bo cię tam nie było.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|