Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 90 1 2 29 30 31 32 33 89 90
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
dzisiaj walka Spartak

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Beto, który kawałek pizzy w końcu wziąłeś?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
pytanie do Warrena ??

wiesz kto to ?

[Linked Image]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Originally Posted by haczyk
Beto, który kawałek pizzy w końcu wziąłeś?
mozzarella di buffalo smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Originally Posted by burbon
pytanie do Warrena ??

wiesz kto to ?

[Linked Image]

evaaaaaaaaaaaaa

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by burbon
pytanie do Warrena ??

wiesz kto to ?

[Linked Image]

Człowiek jest na odwyku od pornosów (już 8 dzień), a tutaj co chwilę gołe dupy! Czy nie może tutaj zapanować normalność? Może jakieś zwierzątka, klocki lego lub fotki samochodów...

Dołączył: Jun 2018
Posty: 11
S
aka żyła
aka żyła
S Offline
Dołączył: Jun 2018
Posty: 11
Originally Posted by TEO
Originally Posted by slawko99
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by slawko99
żyła ,Rafal008 powinien kojarzyc i Ci co w PLK grali ;p( czyjak to sie tam nazywalo)

Nie masz bana. Konto zarejestrowane na mail z interii. Jesli nie masz go juz lub nie przychodzi reset hasła to nic nie poradze

Mozesz grac na tym koncie co założyłes
No to lipa ,zagram na tym ewentualnie , paysafecard moze byc na wplate czy nie ma opcji i czy do fantasy.pl mozna dolaczyc ?
Dawaj do ekstraklasy też
A do kogo mam pisac na priva,moze ktos wyslac linki do konkursow, i czy moze byc to paysafecard czy musze kombinowac ??

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by burbon
pytanie do Warrena ??

wiesz kto to ?

[Linked Image]

Człowiek jest na odwyku od pornosów (już 8 dzień), a tutaj co chwilę gołe dupy! Czy nie może tutaj zapanować normalność? Może jakieś zwierzątka, klocki lego lub fotki samochodów...

Masz auto i nie narzekaj

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Vincent, Loreena McKennitt 27 marca w Krakowie.

Taka nastrojowa muzyka, jak nie znasz to coś posłuchaj i ocenisz czy warto.
W Polecam nutę miesiąc temu wrzucałem utwór.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Spierdalam z tego forum bo tu sami złodzieje,zboczeńcy i hazardziści !
Wszystkie zakłady rozliczę 32 lutego !
Elo!

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379
Likes: 2
Originally Posted by radek230481
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił frown

A gdybyś nie wiedział, że chłopak wraca ze zbiorów i ciężko pracował to byś portfel zapierdolił.
Czy żeby zwrócić komuś portfel trzeba najpierw ocenić czy on na to "zasłużył"?
Ja pierdolę.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
a hazardziści Czym Tobie podpadli?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by akagi
Vincent, Loreena McKennitt 27 marca w Krakowie.

Taka nastrojowa muzyka, jak nie znasz to coś posłuchaj i ocenisz czy warto.
W Polecam nutę miesiąc temu wrzucałem utwór.

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Nie znam człowieka, posłucham.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by slawko99
A do kogo mam pisac na priva,moze ktos wyslac linki do konkursow, i czy moze byc to paysafecard czy musze kombinowac ??
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=7193449&page=1

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by radek230481
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił frown

A gdybyś nie wiedział, że chłopak wraca ze zbiorów i ciężko pracował to byś portfel zapierdolił.
Czy żeby zwrócić komuś portfel trzeba najpierw ocenić czy on na to "zasłużył"?
Ja pierdolę.

No trzeba, bo gdyby to był portfel kogoś z sejmowych ław, jakiegoś gangstera czy innej gnidy to za h..ja nie oddałbym.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by radek230481
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił frown

A gdybyś nie wiedział, że chłopak wraca ze zbiorów i ciężko pracował to byś portfel zapierdolił.
Czy żeby zwrócić komuś portfel trzeba najpierw ocenić czy on na to "zasłużył"?
Ja pierdolę.
stary ręce opadają
można kraść bogatym i tym krawaciarzom z warszawy
i jak w tym kraju ma być dobrze...

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Akordeon - Forty, Kontrabas - Burbon, reszta wg uznania

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by VVega
Nie znam człowieka, posłucham.

To nie musisz siadać w pierwszym rzędzie,
a ładne możesz sobie oglądać na mecz pl. smile

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379
Likes: 2
Tigerrr a gdyby to był portfel bicza. Zobaczyłbyś, że wsiadł do tramwaju ze swoim rowerem za 5k. Na pewno robił wałki, żeby taki rower sobie kupić. I jeśli stać go na taki rowet to przez ten portfel nie zbiednieje. Można zajebać.

Nie wiem, może radek nie umie przelać na papier tego co myśli i wychodzą takie brednie.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by radek230481
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił frown

A gdybyś nie wiedział, że chłopak wraca ze zbiorów i ciężko pracował to byś portfel zapierdolił.
Czy żeby zwrócić komuś portfel trzeba najpierw ocenić czy on na to "zasłużył"?
Ja pierdolę.
stary ręce opadają
można kraść bogatym i tym krawaciarzom z warszawy
i jak w tym kraju ma być dobrze...
Rozmawiałem z tym człowiek wcześniej na przystanku stąd wiedziałem. Nie prowadziłem żadnej analizy tylko stwierdziłem że trzeba mu oddać bo mi się go szkoda zrobiło.
Wiem że ponad 50% osób w tym autobusie jakby znalazło się w mojej sytuacji to by nie oddało. Takie są uroki zagranicy.
Swoją drogą nie dopisuj swojej wersji bo cię tam nie było.

Strona 31 z 90 1 2 29 30 31 32 33 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1