Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 47 z 90 1 2 45 46 47 48 49 89 90
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
"póki" kurwa

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by burbon
kurwa...a ja naliczam nadgodziny...pięćdziesiątki i setki..
chuj..jutro im na parkingu paliwo pospuszczam..umyślnego z baniakami do Radka wyślę i jest sieka !!!! = jest zabawa !!!
dawaj cenę to bierę prawie każdą ilość grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Master.com back
Sorry, ale radek230481 ma rację, jakby pracodawcy tak nie kradli i nie wykorzystywali pracowników to Ci by ich nie okradali. Poza tym to żadna kradzież jak np. taki pracodawca kupuje sobie nowe auto i trochę się np. spuści z baku paliwa, poza tym taki złodziej ma tyle pieniędzy, że nawet nie zauważy, że tych 5 litrów nie ma, bo z wyzysku zyje i tankuje za ile chce
Master dokładnie jak chuje wyzyskują to będą ich okradać. Jak będą im uczciwie płacić to nie będą robić wałków. A puki co ja ma z tego korzyści i dobrze mi z tym. Jak wpadnie (w co wątpię) to on wpadnie a nie ja. Ja mam jeszcze dom w budowię więc oszczędzam na wszystkim. Do puki gra jest warta w świeczki to ja w to wchodzę. Moralne aspekty mnie nie interesują bo ludzie ludziom dużo gorsze rzeczy robią i nikt ich za to goni.

Dokładnie, np. jak ktoś pracuje w budowlance i chce sobie dom pobudować, a pracodawca ma już wybudowany, bo wiadomo, że nakradł z wyzysku pracowników, to nic w tym złego, że wyniesie się raz czy dwa worek cementu czy kilka cegiel, tym bardziej, że taki pracodawca złodziej juz dom ma i to nie jeden pewnie, to nie zbiednieje od jednego czy 2 worków cementu
jedź przejedź się po budowach w Niemczech popytaj i zobaczysz jaka jest prawda, nawet przykładne katoliki podjebują ile się da

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
[
Podałem dane, zinterpretuj sobie jak chcesz.
Chyba, że nie rozumiesz, to już nie mój problem.

pisałem o wyzysku w niemieckich firmach w Polsce oraz o niskich zarobkach a ty mi wyskakujesz z danymi z dupy nie na temat.
faktycznie jesteś skomplikowany

Dane liczbowe można interpretować, między innymi do tego służą.
Jeden z tych danych wyciągnie wnioski, inny z nich nic nie wyciągnie.
Nie wiem czym się zajmujesz ale chyba nie chcę wiedzieć. Pozostaje liczyć, że pracodawca potrzebuje twoich usług do czegoś innego niż wyciąganie wniosków.

Będziesz teraz tłukł w nieskonczoność i mnie kąsał, ale ja już kończę, więc kąsaj do woli🙂

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Ciekawe kto te dane co wstawił Bishop robił? Pewnie żydzi co Polskę okradali przez ostatnie dziesięciolecia, z takimi danymi to do Izreala!

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Pacyf powiedział że będąc u dentysty nie pytasz się za ile gipsu ci w zęba wsadzi. Płacisz za całość. Na budowie jest identycznie. Płacisz za projekt. Reszta kleju, cementu, siatek itp nie trafia z powrotem do inwestora (lub rzadko kiedy) tylko do prywatnych rąk budowlańców często gęsto bez jego wiedzy. Czy to też kradzież? Nie bo to jest w tych kręgach uważane za coś normalnego.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Originally Posted by Biszop
Dane liczbowe można interpretować, między innymi do tego służą.
Jeden z tych danych wyciągnie wnioski, inny z nich nic nie wyciągnie.
Nie wiem czym się zajmujesz ale chyba nie chcę wiedzieć. Pozostaje liczyć, że pracodawca potrzebuje twoich usług do czegoś innego niż wyciąganie wniosków.

Będziesz teraz tłukł w nieskonczoność i mnie kąsał, ale ja już kończę, więc kąsaj do woli🙂

kąsanie to raczej twoja specjalność
ja tylko stwierdzam fakty
dane które przestawiłeś niczego nie wnoszą do tego o czym pisałem
no ale ok miałeś takie dane i chciałeś się nimi pochwalić że takie masz grin

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Originally Posted by radek230481
Pacyf powiedział że będąc u dentysty nie pytasz się za ile gipsu ci w zęba wsadzi. Płacisz za całość. Na budowie jest identycznie. Płacisz za projekt. Reszta kleju, cementu, siatek itp nie trafia z powrotem do inwestora (lub rzadko kiedy) tylko do prywatnych rąk budowlańców często gęsto bez jego wiedzy. Czy to też kradzież? Nie bo to jest w tych kręgach uważane za coś normalnego.

kurwa też twoja mać....

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by burbon
Originally Posted by radek230481
Pacyf powiedział że będąc u dentysty nie pytasz się za ile gipsu ci w zęba wsadzi. Płacisz za całość. Na budowie jest identycznie. Płacisz za projekt. Reszta kleju, cementu, siatek itp nie trafia z powrotem do inwestora (lub rzadko kiedy) tylko do prywatnych rąk budowlańców często gęsto bez jego wiedzy. Czy to też kradzież? Nie bo to jest w tych kręgach uważane za coś normalnego.

kurwa też twoja mać....
rudy nie napinaj się tak bo żyłka pęknie i przyjmij to że takie praktyki są tu (za granicą) NORMĄ i nikt ich (budowlańców) od złodziei nie wyzywa cool

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Burbon pilnuj Celtiku - podebrałem se Twojego typa z Letkiego, a tu ten tego ...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by radek230481
Pacyf powiedział że będąc u dentysty nie pytasz się za ile gipsu ci w zęba wsadzi. Płacisz za całość. Na budowie jest identycznie. Płacisz za projekt. Reszta kleju, cementu, siatek itp nie trafia z powrotem do inwestora (lub rzadko kiedy) tylko do prywatnych rąk budowlańców często gęsto bez jego wiedzy. Czy to też kradzież? Nie bo to jest w tych kręgach uważane za coś normalnego.

Można zacytować "Mt 22, 21: „Oddajcie tedy, co jest cesarskiego, cesarzowi, a co jest bożego Bogu.”

I trzeba to rozumieć wprost, że ja sąsiad nakradł i żyje z wyzysku to to, że mu sie podprowadzi troche paliwa czy cementu z budoway to zadna kradzieź a po prostu wyrownanie tego co powinien oddac cesarskiego dla pracownika swojego, po prostu wyrownanie rachunkow dla sprawiedliwości

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
*sąsiad = pracodawca (złodziej)

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
To taki trochę PRL-wski styl życia Master. Łapiesz? Forty pamięta pewnie takie czasy smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by burbon
Originally Posted by radek230481
Pacyf powiedział że będąc u dentysty nie pytasz się za ile gipsu ci w zęba wsadzi. Płacisz za całość. Na budowie jest identycznie. Płacisz za projekt. Reszta kleju, cementu, siatek itp nie trafia z powrotem do inwestora (lub rzadko kiedy) tylko do prywatnych rąk budowlańców często gęsto bez jego wiedzy. Czy to też kradzież? Nie bo to jest w tych kręgach uważane za coś normalnego.

kurwa też twoja mać....
rudy nie napinaj się tak bo żyłka pęknie i przyjmij to że takie praktyki są tu (za granicą) NORMĄ i nikt ich (budowlańców) od złodziei nie wyzywa cool

kurwa małolat !!! co Ty kurwa wiesz o życiu ??...jak Cie na świecie jeszcze nie było to już pracowałem za granicą...nie pierdol mi tu o tym co jest Normą, bo chuja wiesz !!! wydaje mi się, że pozujesz, ale jak nie, to powiem Ci, że przynosisz wstyd Polsce...Amen !!
wrzuć ignora na Burbona, póki jeszcze jestem miły..
Radku ..powodzenia w życiu Ci życzę

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Originally Posted by VVega
Burbon pilnuj Celtiku - podebrałem se Twojego typa z Letkiego, a tu ten tego ...

a bo się uniosłem, kurwa

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by Master.com back
*sąsiad = pracodawca (złodziej)
[Linked Image from i1.kwejk.pl]

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Malo dają na ten Celtic 2.0. Niby o jednego więcej, ale zostało tylko 20 min. Tu przerwa, tam przerwa i już zrobi się kilka minut mniej.

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
jaga gent 2-2

genk lech 4-1

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
[Linked Image from img01-olxpl.akamaized.net]

Strona 47 z 90 1 2 45 46 47 48 49 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1