|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
kurwa...a ja naliczam nadgodziny...pięćdziesiątki i setki.. chuj..jutro im na parkingu paliwo pospuszczam..umyślnego z baniakami do Radka wyślę i jest sieka !!!! = jest zabawa !!! dawaj cenę to bierę prawie każdą ilość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Sorry, ale radek230481 ma rację, jakby pracodawcy tak nie kradli i nie wykorzystywali pracowników to Ci by ich nie okradali. Poza tym to żadna kradzież jak np. taki pracodawca kupuje sobie nowe auto i trochę się np. spuści z baku paliwa, poza tym taki złodziej ma tyle pieniędzy, że nawet nie zauważy, że tych 5 litrów nie ma, bo z wyzysku zyje i tankuje za ile chce Master dokładnie jak chuje wyzyskują to będą ich okradać. Jak będą im uczciwie płacić to nie będą robić wałków. A puki co ja ma z tego korzyści i dobrze mi z tym. Jak wpadnie (w co wątpię) to on wpadnie a nie ja. Ja mam jeszcze dom w budowię więc oszczędzam na wszystkim. Do puki gra jest warta w świeczki to ja w to wchodzę. Moralne aspekty mnie nie interesują bo ludzie ludziom dużo gorsze rzeczy robią i nikt ich za to goni. Dokładnie, np. jak ktoś pracuje w budowlance i chce sobie dom pobudować, a pracodawca ma już wybudowany, bo wiadomo, że nakradł z wyzysku pracowników, to nic w tym złego, że wyniesie się raz czy dwa worek cementu czy kilka cegiel, tym bardziej, że taki pracodawca złodziej juz dom ma i to nie jeden pewnie, to nie zbiednieje od jednego czy 2 worków cementu jedź przejedź się po budowach w Niemczech popytaj i zobaczysz jaka jest prawda, nawet przykładne katoliki podjebują ile się da
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
[ Podałem dane, zinterpretuj sobie jak chcesz. Chyba, że nie rozumiesz, to już nie mój problem. pisałem o wyzysku w niemieckich firmach w Polsce oraz o niskich zarobkach a ty mi wyskakujesz z danymi z dupy nie na temat. faktycznie jesteś skomplikowany Dane liczbowe można interpretować, między innymi do tego służą. Jeden z tych danych wyciągnie wnioski, inny z nich nic nie wyciągnie. Nie wiem czym się zajmujesz ale chyba nie chcę wiedzieć. Pozostaje liczyć, że pracodawca potrzebuje twoich usług do czegoś innego niż wyciąganie wniosków. Będziesz teraz tłukł w nieskonczoność i mnie kąsał, ale ja już kończę, więc kąsaj do woli🙂
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ciekawe kto te dane co wstawił Bishop robił? Pewnie żydzi co Polskę okradali przez ostatnie dziesięciolecia, z takimi danymi to do Izreala!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Pacyf powiedział że będąc u dentysty nie pytasz się za ile gipsu ci w zęba wsadzi. Płacisz za całość. Na budowie jest identycznie. Płacisz za projekt. Reszta kleju, cementu, siatek itp nie trafia z powrotem do inwestora (lub rzadko kiedy) tylko do prywatnych rąk budowlańców często gęsto bez jego wiedzy. Czy to też kradzież? Nie bo to jest w tych kręgach uważane za coś normalnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
Dane liczbowe można interpretować, między innymi do tego służą. Jeden z tych danych wyciągnie wnioski, inny z nich nic nie wyciągnie. Nie wiem czym się zajmujesz ale chyba nie chcę wiedzieć. Pozostaje liczyć, że pracodawca potrzebuje twoich usług do czegoś innego niż wyciąganie wniosków.
Będziesz teraz tłukł w nieskonczoność i mnie kąsał, ale ja już kończę, więc kąsaj do woli🙂 kąsanie to raczej twoja specjalność ja tylko stwierdzam fakty dane które przestawiłeś niczego nie wnoszą do tego o czym pisałem no ale ok miałeś takie dane i chciałeś się nimi pochwalić że takie masz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
Pacyf powiedział że będąc u dentysty nie pytasz się za ile gipsu ci w zęba wsadzi. Płacisz za całość. Na budowie jest identycznie. Płacisz za projekt. Reszta kleju, cementu, siatek itp nie trafia z powrotem do inwestora (lub rzadko kiedy) tylko do prywatnych rąk budowlańców często gęsto bez jego wiedzy. Czy to też kradzież? Nie bo to jest w tych kręgach uważane za coś normalnego. kurwa też twoja mać....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Pacyf powiedział że będąc u dentysty nie pytasz się za ile gipsu ci w zęba wsadzi. Płacisz za całość. Na budowie jest identycznie. Płacisz za projekt. Reszta kleju, cementu, siatek itp nie trafia z powrotem do inwestora (lub rzadko kiedy) tylko do prywatnych rąk budowlańców często gęsto bez jego wiedzy. Czy to też kradzież? Nie bo to jest w tych kręgach uważane za coś normalnego. kurwa też twoja mać.... rudy nie napinaj się tak bo żyłka pęknie i przyjmij to że takie praktyki są tu (za granicą) NORMĄ i nikt ich (budowlańców) od złodziei nie wyzywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Burbon pilnuj Celtiku - podebrałem se Twojego typa z Letkiego, a tu ten tego ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Pacyf powiedział że będąc u dentysty nie pytasz się za ile gipsu ci w zęba wsadzi. Płacisz za całość. Na budowie jest identycznie. Płacisz za projekt. Reszta kleju, cementu, siatek itp nie trafia z powrotem do inwestora (lub rzadko kiedy) tylko do prywatnych rąk budowlańców często gęsto bez jego wiedzy. Czy to też kradzież? Nie bo to jest w tych kręgach uważane za coś normalnego. Można zacytować "Mt 22, 21: „Oddajcie tedy, co jest cesarskiego, cesarzowi, a co jest bożego Bogu.” I trzeba to rozumieć wprost, że ja sąsiad nakradł i żyje z wyzysku to to, że mu sie podprowadzi troche paliwa czy cementu z budoway to zadna kradzieź a po prostu wyrownanie tego co powinien oddac cesarskiego dla pracownika swojego, po prostu wyrownanie rachunkow dla sprawiedliwości
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
*sąsiad = pracodawca (złodziej)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
To taki trochę PRL-wski styl życia Master. Łapiesz? Forty pamięta pewnie takie czasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
Pacyf powiedział że będąc u dentysty nie pytasz się za ile gipsu ci w zęba wsadzi. Płacisz za całość. Na budowie jest identycznie. Płacisz za projekt. Reszta kleju, cementu, siatek itp nie trafia z powrotem do inwestora (lub rzadko kiedy) tylko do prywatnych rąk budowlańców często gęsto bez jego wiedzy. Czy to też kradzież? Nie bo to jest w tych kręgach uważane za coś normalnego. kurwa też twoja mać.... rudy nie napinaj się tak bo żyłka pęknie i przyjmij to że takie praktyki są tu (za granicą) NORMĄ i nikt ich (budowlańców) od złodziei nie wyzywa  kurwa małolat !!! co Ty kurwa wiesz o życiu ??...jak Cie na świecie jeszcze nie było to już pracowałem za granicą...nie pierdol mi tu o tym co jest Normą, bo chuja wiesz !!! wydaje mi się, że pozujesz, ale jak nie, to powiem Ci, że przynosisz wstyd Polsce...Amen !! wrzuć ignora na Burbona, póki jeszcze jestem miły.. Radku ..powodzenia w życiu Ci życzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
Burbon pilnuj Celtiku - podebrałem se Twojego typa z Letkiego, a tu ten tego ... a bo się uniosłem, kurwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
*sąsiad = pracodawca (złodziej) ![[Linked Image from i1.kwejk.pl]](https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/01/mJn7kk6crm63HnLZrzKatDlr1eJYL0kb.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Malo dają na ten Celtic 2.0. Niby o jednego więcej, ale zostało tylko 20 min. Tu przerwa, tam przerwa i już zrobi się kilka minut mniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
jaga gent 2-2
genk lech 4-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|