Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 50 z 90 1 2 48 49 50 51 52 89 90
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
ładny pas startowy Vincent

błażej 8/10

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Dobry wieczór smile gołe laseczki będą dzis smile ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Tazen
https://legionisci.com/news/74946_V..._mur_miedzy_nami_a_naszymi_kibicami.html

kompromitacja Vukovicia. Musi być bardzo źle jeśli musi komentować twitterowe pierdy

„Czy Radović bije Carlitosa?” Dla niektórych osób wygadywanie takich rzeczy jest jedyną radością w ich smutnym życiu. "

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
W dupie mam Holendrów i pisowską telewizję..

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Zjem sobie kanapkę z masłem orzechowym i popiję zimnym mlekiem 3,2%.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Lukasz111
Zjem sobie kanapkę z masłem orzechowym i popiję zimnym mlekiem 3,2%.

jakas nowa dieta?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Czasem lepiej to poczytac niz np gol genk czy gem jakis tenista, kazdy livescore chyba ma. Choc chyba zalozenie tego quazi takie bylo. Moze sie uda nakierunkowac na dobea droge choc 1 czlowieka np Radka

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by fart?
Dobry wieczór smile gołe laseczki będą dzis smile ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat?
Legia w TVP
Jaga i Lech w Polsatach

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Ceremonia kulomiotow ale kurwa zjebai szkopy hymn ....:(

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dobrze że LM na nc+ nie trzeba kupować dekodera

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
Co jest faktem?
Twoje doświadczenie z 4 firm?
Czy ci znajomi w Silesi przed atakiem terorystycznym opowiadali?
Podałem dane z ponad setki firm z którymi mam do czynienia, setki, a ty opierasz swoją opinię na podstawie czego? 4 firm z którymi miałeś do czynienia.
Wyjaśnię, jest cośtakiego jak wiarygodność płatnicza, może słyszałeś kiedyś o czymś takim, a ta jest częścią szerszej oceny firmy.

Firmy mogą wyzyskiwać w różny sposób, mogą wyzyskiwać pracowników, kontrahentów nie płacąc lub płacąc nieterminowo.
Mój przykład mówi o tym, że akurat firmy niemieckie płacą terminowo i dla mnie jest to bardzo ważny parametr bo dla większości z nas płynność jest ważnym elementem czy to działalności czy choćby zarządzania domowym budżetem.

To jest dość proste, być może moje dane są oparte na małej próbie ale w takim razie powiedzieć o twoich danych?

ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace.
gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski.
twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią.
chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty

No właśnie, subiektywne, a gdyby były obiektywne to miałbyś jakiekolwiek dane na poparcie tej tezy. A nie masz i to jest jedyny fakt z twoich wypowiedzi.
Niemieckie firmy w skali kraju płacą zdecydowanie lepiej niż wynosi średnia.
W Wielkopolsce, dolnośląskim, niemieckie firmy są poszukiwanym pracodawcą bo przyzwoicie płacą, oferują dobry socjal, dodatki i bonusy.
Oprócz tego, co akurat dotyczy wszystkich firm, od wielu miesięcy mamy rynek pracownika, a nie pracodawcy.
To oznacza, że pracodawcy muszą podwyższać swoje propozycje finansowe bo tylko tak mogą skusić pracowników których najzwyczajniej w świecie brakuje, w samej budowlance w tej chwili brakuje lekko 150 tys ludzi.
O fachowcach typu elektryk, elektronik czy inny technik nawet nie wspominam, ich na rynku praktycznie nie ma w ogóle.

Ty proponowałeś Kretolowi pracę za 2,5 tys to cię wyśmiał bo miał zdecydowanie więcej.
Rozumiem, że to niemiecka firma?

po pierwsze to czytaj ze zrozumieniem
nie są subiektywne czyli są obiektywne grin
co do twojego pytanie to chodzi o firmę francuską w której mi się bardzo dobrze pracuje w przeciwieństwie do niemieckich w których tez pracowałem
co do 2,5 klocka to chodzi o pensję początkową na wadze bo takie są u nas na tym stanowisku płace

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Originally Posted by fart?
Dobry wieczór smile gołe laseczki będą dzis smile ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat?

Zachciało się panierowania krokieta przed snem? smile

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Lukasz111
Zjem sobie kanapkę z masłem orzechowym i popiję zimnym mlekiem 3,2%.

jakas nowa dieta?

Nie. Tak tylko napisałem informacyjnie.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by pacyfista
ładny pas startowy Vincent

błażej 8/10

Masz jeszcze jedną, książki czyta ...

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by fart?
Dobry wieczór smile gołe laseczki będą dzis smile ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat?
Legia w TVP
Jaga i Lech w Polsatach


Tazen dzieki , życzę remisu jutro 1:1 smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
I chyba pije koniak. Pacyfa już nie ma, konina wjechała na poprzedniej, teraz prysznic i spanie w 2 minuty.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by fart?
Dobry wieczór smile gołe laseczki będą dzis smile ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat?

Zachciało się panierowania krokieta przed snem? smile
nie było już dziś miał się kto zająć smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
dobrze że LM na nc+ nie trzeba kupować dekodera
a będzie liga mistrzów ?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by fart?
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by fart?
Dobry wieczór smile gołe laseczki będą dzis smile ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat?
Legia w TVP
Jaga i Lech w Polsatach


Tazen dzieki , życzę remisu jutro 1:1 smile
Wolałbym 0-0 chyba, ale dzieki

nie oszukujmy się, przeciwnik na tyle ciężki że cokolwiek innego niż przegrana to będzie cud i wynik grubo ponad stan

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Warren
Originally Posted by pacyfista
dobrze że LM na nc+ nie trzeba kupować dekodera
a będzie liga mistrzów ?

tak

Strona 50 z 90 1 2 48 49 50 51 52 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, aker), 1,470 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,832
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1