|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ładny pas startowy Vincent
błażej 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Dobry wieczór  gołe laseczki będą dzis  ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
„ Czy Radović bije Carlitosa?” Dla niektórych osób wygadywanie takich rzeczy jest jedyną radością w ich smutnym życiu. "
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
W dupie mam Holendrów i pisowską telewizję..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2 |
Zjem sobie kanapkę z masłem orzechowym i popiję zimnym mlekiem 3,2%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Zjem sobie kanapkę z masłem orzechowym i popiję zimnym mlekiem 3,2%. jakas nowa dieta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Czasem lepiej to poczytac niz np gol genk czy gem jakis tenista, kazdy livescore chyba ma. Choc chyba zalozenie tego quazi takie bylo. Moze sie uda nakierunkowac na dobea droge choc 1 czlowieka np Radka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Dobry wieczór  gołe laseczki będą dzis  ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat? Legia w TVP Jaga i Lech w Polsatach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Ceremonia kulomiotow ale kurwa zjebai szkopy hymn ....:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobrze że LM na nc+ nie trzeba kupować dekodera
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Co jest faktem? Twoje doświadczenie z 4 firm? Czy ci znajomi w Silesi przed atakiem terorystycznym opowiadali? Podałem dane z ponad setki firm z którymi mam do czynienia, setki, a ty opierasz swoją opinię na podstawie czego? 4 firm z którymi miałeś do czynienia. Wyjaśnię, jest cośtakiego jak wiarygodność płatnicza, może słyszałeś kiedyś o czymś takim, a ta jest częścią szerszej oceny firmy.
Firmy mogą wyzyskiwać w różny sposób, mogą wyzyskiwać pracowników, kontrahentów nie płacąc lub płacąc nieterminowo. Mój przykład mówi o tym, że akurat firmy niemieckie płacą terminowo i dla mnie jest to bardzo ważny parametr bo dla większości z nas płynność jest ważnym elementem czy to działalności czy choćby zarządzania domowym budżetem.
To jest dość proste, być może moje dane są oparte na małej próbie ale w takim razie powiedzieć o twoich danych? ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace. gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski. twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią. chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty No właśnie, subiektywne, a gdyby były obiektywne to miałbyś jakiekolwiek dane na poparcie tej tezy. A nie masz i to jest jedyny fakt z twoich wypowiedzi. Niemieckie firmy w skali kraju płacą zdecydowanie lepiej niż wynosi średnia. W Wielkopolsce, dolnośląskim, niemieckie firmy są poszukiwanym pracodawcą bo przyzwoicie płacą, oferują dobry socjal, dodatki i bonusy. Oprócz tego, co akurat dotyczy wszystkich firm, od wielu miesięcy mamy rynek pracownika, a nie pracodawcy. To oznacza, że pracodawcy muszą podwyższać swoje propozycje finansowe bo tylko tak mogą skusić pracowników których najzwyczajniej w świecie brakuje, w samej budowlance w tej chwili brakuje lekko 150 tys ludzi. O fachowcach typu elektryk, elektronik czy inny technik nawet nie wspominam, ich na rynku praktycznie nie ma w ogóle. Ty proponowałeś Kretolowi pracę za 2,5 tys to cię wyśmiał bo miał zdecydowanie więcej. Rozumiem, że to niemiecka firma? po pierwsze to czytaj ze zrozumieniem nie są subiektywne czyli są obiektywne  co do twojego pytanie to chodzi o firmę francuską w której mi się bardzo dobrze pracuje w przeciwieństwie do niemieckich w których tez pracowałem co do 2,5 klocka to chodzi o pensję początkową na wadze bo takie są u nas na tym stanowisku płace
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2 |
Dobry wieczór  gołe laseczki będą dzis  ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat? Zachciało się panierowania krokieta przed snem? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2 |
Zjem sobie kanapkę z masłem orzechowym i popiję zimnym mlekiem 3,2%. jakas nowa dieta? Nie. Tak tylko napisałem informacyjnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
ładny pas startowy Vincent
błażej 8/10 Masz jeszcze jedną, książki czyta ... ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/68766111516757810769.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Dobry wieczór  gołe laseczki będą dzis  ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat? Legia w TVP Jaga i Lech w Polsatach Tazen dzieki , życzę remisu jutro 1:1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
I chyba pije koniak. Pacyfa już nie ma, konina wjechała na poprzedniej, teraz prysznic i spanie w 2 minuty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Dobry wieczór  gołe laseczki będą dzis  ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat? Zachciało się panierowania krokieta przed snem?  nie było już dziś miał się kto zająć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dobrze że LM na nc+ nie trzeba kupować dekodera a będzie liga mistrzów ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Dobry wieczór  gołe laseczki będą dzis  ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat? Legia w TVP Jaga i Lech w Polsatach Tazen dzieki , życzę remisu jutro 1:1  Wolałbym 0-0 chyba, ale dzieki nie oszukujmy się, przeciwnik na tyle ciężki że cokolwiek innego niż przegrana to będzie cud i wynik grubo ponad stan
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobrze że LM na nc+ nie trzeba kupować dekodera a będzie liga mistrzów ? tak
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|