|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,122 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,122 Likes: 19 |
Nie ma BKS-a, to może ktoś z Wisły, bo wcześniej tam grał.
Ten Paweł Stolarski to wart inwestycji? Młody, to już z tej racji warty zastanowienia, ale czy poza wiekiem wart kupna ze względu na potencjał. I pod zadnym pozorem mu nie wierz w to co mowi do Ciebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Witajcie uużytkownicy,
Jestem kolegą Kretola , który poprosił mnie aby poinformować was że wszelkie nierozliczone zakłady rozliczy w ciągu maksymalnie 2 miesięcy. Kretol przed końcem mistrzostw dostał powołanie do wojska jako rezerwista. Aktualnie znajduje się w jednostce rezerwy w Żaganiu skąd was pozdrawia i liczy na wyrozumiałość.
Tyle ode mnie , pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Tylko pięciu chętnych do typera? Biczu Fechu Burbon Pacyfek Łukasz? Co jest z wami? Chcecie kurwa do Radomia jechać? Biczu zarobiony to pewnie jeszcze nie wie, że taka gra jest. Pacyf chciał wejść za 50 a Fechu na razie marna wymówka. Stefan zbiera 20 zł dziś na bukach. 10 może uzbieramy Krążą plotki ludzie się boją jest tu ponoć jeden aparacik co jak się z nim założysz to w ciągu 5 dni pod domem się zjawia czarna wołga resetują gościa strach jest....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Tylko pięciu chętnych do typera? Biczu Fechu Burbon Pacyfek Łukasz? Co jest z wami? Chcecie kurwa do Radomia jechać? Biczu zarobiony to pewnie jeszcze nie wie, że taka gra jest. Pacyf chciał wejść za 50 a Fechu na razie marna wymówka. Stefan zbiera 20 zł dziś na bukach. 10 może uzbieramy Krążą plotki ludzie się boją jest tu ponoć jeden aparacik co jak się z nim założysz to w ciągu 5 dni pod domem się zjawia czarna wołga resetują gościa strach jest.... Aha. Ciekawe o kim mowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Biczu co powiesz o dzisiejszym zakupie Chelsea?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dzięki, Pani i Panom za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu co powiesz o dzisiejszym zakupie Chelsea? Ceny za bramkarzy są absurdalnie wysokie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Biczu co powiesz o dzisiejszym zakupie Chelsea? Ceny za bramkarzy są absurdalnie wysokie Bułka czy te 80mln nie ma różnicy, szkoda było płacić
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Biczu co powiesz o dzisiejszym zakupie Chelsea? Ceny za bramkarzy są absurdalnie wysokie Mogli brać Buchalika za 5mln ojro, tyle siana by im zostało
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
moim zdaniem bardziej potrzebny napastnik niż bramkarz ale ja się nie znam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
te Luxy nawet groźnie atakante..strzelą może @3.45 Tak się zdobywa szacunek na dzielnicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Burbon to jest porządna firma Człowiek z zasadami zawsze można na niego liczyć zawsze pomoże ! przyjaciel wszystkich, zawsze gotów udzielić dobrej rady oświecony człowiek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jagiellonia: Kelemen - Wójcicki, Runje, Mitrović, Guilherme - Romanczuk, Kwiecień - Frankowski, Pospisil, Novikovas - Sheridan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Burbon to jest porządna firma Człowiek z zasadami zawsze można na niego liczyć zawsze pomoże ! przyjaciel wszystkich, zawsze gotów udzielić dobrej rady oświecony człowiek ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/DfdbTJZx6Yjra/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Biczu co powiesz o dzisiejszym zakupie Chelsea? Ceny za bramkarzy są absurdalnie wysokie A mieli pod nosem do wzięcia za grosze pewnego i sprawdzonego Fabiańskiego. To wyrzygali kupę szmalu za... nie bardzo wiadomo kogo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Ale będą wchodzić lewą stroną. Wójcicki to tysiąca bomba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|