|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,301 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,301 Likes: 3 |
no odstawilem calkowicie kole i slodycze, a obiady noramlne czasem nawet pizze, kanapki noralne buleczki i wedlina szynka, schabowy w niedziele obowiazek. to zalezy tez od organizmu, moj widocznie na slodycze tak reagowal i na slodkie napoje mój zapewne też bo dzień bez ciasta i słodyczy to dla mnie stracony cole piję raczej sporadycznie raz już udało mi się nie jeść słodkiego przez 2 tygodnie. pojechaliśmy do teściów i prawie teściowa miał mój ulubiony jabłecznik. zjadłem kawałem i tak się skończyło odchudzanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
no odstawilem calkowicie kole i slodycze, a obiady noramlne czasem nawet pizze, kanapki noralne buleczki i wedlina szynka, schabowy w niedziele obowiazek. to zalezy tez od organizmu, moj widocznie na slodycze tak reagowal i na slodkie napoje mój zapewne też bo dzień bez ciasta i słodyczy to dla mnie stracony cole piję raczej sporadycznie raz już udało mi się nie jeść słodkiego przez 2 tygodnie. pojechaliśmy do teściów i prawie teściowa miał mój ulubiony jabłecznik. zjadłem kawałem i tak się skończyło odchudzanie no niestety nie raz tak mialem, teraz juz sie udalo i poki co nie ciagnie mnie i raczej nie bd, jak sie zmiesicilem w spodnie z przed paru lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,301 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,301 Likes: 3 |
no odstawilem calkowicie kole i slodycze, a obiady noramlne czasem nawet pizze, kanapki noralne buleczki i wedlina szynka, schabowy w niedziele obowiazek. to zalezy tez od organizmu, moj widocznie na slodycze tak reagowal i na slodkie napoje mój zapewne też bo dzień bez ciasta i słodyczy to dla mnie stracony cole piję raczej sporadycznie raz już udało mi się nie jeść słodkiego przez 2 tygodnie. pojechaliśmy do teściów i prawie teściowa miał mój ulubiony jabłecznik. zjadłem kawałem i tak się skończyło odchudzanie no niestety nie raz tak mialem, teraz juz sie udalo i poki co nie ciagnie mnie i raczej nie bd, jak sie zmiesicilem w spodnie z przed paru lat  super, pogratulować wytrwałości i konsekwencji a w jakim okresie tyle zrzuciłeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
okolo pol roku, moze 7msiecy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
[img] https://zapodaj.net/3ffe4f16a923b.jpg.html[/img] aktualnie tak wygladam wazac 102kg a bylo juz ponad 130kg, ale jeszcze nie powiedzialem ost slowa, teraz silka bieganie i mam nadzieje ze pochwale sie za pare mscy czym wiecej  i szczerze zachecam, zadne jedzenie nie jest tego warte aby czuc sie i wygladac dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
[img] https://zapodaj.net/3ffe4f16a923b.jpg.html[/img] aktualnie tak wygladam wazac 102kg a bylo juz ponad 130kg, ale jeszcze nie powiedzialem ost slowa, teraz silka bieganie i mam nadzieje ze pochwale sie za pare mscy czym wiecej  i szczerze zachecam, zadne jedzenie nie jest tego warte aby czuc sie i wygladac dobrze nieźle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
a ja ....aspartan i cola zero....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
póki co @fart 2pkt @kura 1pkt @iti 1pkt @haczyk 0pkt(tak jest jak się stawia przeciwko swoim  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Dziadek jak Kuraś wygra Ducha to może być ciężko z jego powrotem do domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Dzisiaj zaczynam swoje wakacje. Kierunek Jastrzębia Góra. Witam i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
north metrostars- adelaide gospodarze gol 3.7 trwa 82min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
north metrostars- adelaide gospodarze gol 3.7 trwa 82min  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Dzień dobry  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w derbach Adelajdy po gola! kur...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|