|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
gratki Beto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Stano już napisał ile Pinto dostanie papierów na miesiąc?
Bartosik za 15k PLN by potrenowal. Ale filantrop zaplaci x10. Bo ma. No wlasnie nie ma. Miec to ma i moze z wlasnej kieszeni mu zaplacic jesli bedzie mial taki kaprys, ale ruchy pokazuja ze chce ustabilizowac Legie jako-tako i opierdolic to gorace jajko zeby komus innemu ciazylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Stano już napisał ile Pinto dostanie papierów na miesiąc?
Bartosik za 15k PLN by potrenowal. Ale filantrop zaplaci x10. Bo ma. No wlasnie nie ma. Miec to ma i moze z wlasnej kieszeni mu zaplacic jesli bedzie mial taki kaprys, ale ruchy pokazuja ze chce ustabilizowac Legie jako-tako i opierdolic to gorace jajko zeby komus innemu ciazylo. Ktore ruchy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Stano już napisał ile Pinto dostanie papierów na miesiąc?
Bartosik za 15k PLN by potrenowal. Ale filantrop zaplaci x10. Bo ma. No właśnie podobno ni ma  Pacyfek za 5k robi majstra i awans do grupy LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634 |
[ Linked Image] cza było wincej na -1.5......
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634 |
gratki Beto  izunia spa$iba
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Stano już napisał ile Pinto dostanie papierów na miesiąc?
Bartosik za 15k PLN by potrenowal. Ale filantrop zaplaci x10. Bo ma. No wlasnie nie ma. Miec to ma i moze z wlasnej kieszeni mu zaplacic jesli bedzie mial taki kaprys, ale ruchy pokazuja ze chce ustabilizowac Legie jako-tako i opierdolic to gorace jajko zeby komus innemu ciazylo. Ktore ruchy? Zatrudnienie trenera spoza PL ktoremu uda sie przynajmniej przez rok wciskac kit o stabilizacji i trzymanie go w bance. Renegocjacje kontraktow (nie tylko Jedza) i renegocjacje dlugow. Chce ulozyc to zeby wygladalo jak stabilizacja ale faktycznie bez wplywow z awansu do grupy LE to bedzie GRUBO brakowalo. A dlugow jeszcze masa, pilkarze maja swoje zaleglosci ktore juz trzeba myslec zeby splacac - bo bedzie problem z PZPN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
boca juniors bedzie wyjebka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
52' Tevez C.(Karny nietrafiony)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
 Spokojnie Kura.  Do zimy macie szanse wyrobić sobie taką przewagę, że będzie pozamiatane przy takiej grze Legii. Dzisiaj się cieszę z 3 pkt. i tylko z punktów, to nie rozśmieszaj mnie z tym Złotkiem, bo widzę że już zaczynają się odzywać stare demony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Piast to dzisiaj typowego Fornalika zagrał. Legia na kolanach przy tym 1-1 a ten cofa drużynę i 2 w czoło. Jakby grali do końca tosamo to byłaby trójka po drugiej stronie. No ale Legia to Legia, daj palec to upierdoli głowę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
akagi spokojnie, chodziło mi o to, że powinna być druga żółta dla Kante za zagranie ręką wtedy handi by nie było, bo Piast by miał wolnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Zatrudnienie trenera spoza PL ktoremu uda sie przynajmniej przez rok wciskac kit o stabilizacji i trzymanie go w bance. Renegocjacje kontraktow (nie tylko Jedza) i renegocjacje dlugow. Chce ulozyc to zeby wygladalo jak stabilizacja ale faktycznie bez wplywow z awansu do grupy LE to bedzie GRUBO brakowalo. A dlugow jeszcze masa, pilkarze maja swoje zaleglosci ktore juz trzeba myslec zeby splacac - bo bedzie problem z PZPN Szkoda  Nie jestem kibicem Legii, ale to wyglada bardzo zle w kontekscie wystepow w pucharach. No bo nie oszukujmy sie - Legia musialaby naprawde zagrac chujowy sezon zeby w ogole do nich nie awansowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
cza było wincej na -1.5......  beto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
jak to można powiedzieć, nie moglło być 3ciego z rzędu 1-1  No jakby było 1:1 to bym się trochè....zdenerwowal. Graty beto
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634 |
cza było wincej na -1.5......  beto \o/ czapka z głowy u Janusza
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|