Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 66 1 2 19 20 21 22 23 65 66
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,462
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,462
Likes: 11
Originally Posted by VVega
Originally Posted by burbon
Originally Posted by rafal08
98% knajp dodaje do golabka ryż. Lubię, jadłem setki razy z i bez

Mnie w gołąbki najbardziej kapusta wkurza laugh
i mnie
To tak jak pisałem..mielimy..
Mieszamy z mięsem mielonym i innymi dodatkami jak kto lubi, przesmazamy jak kotlety mielone i do sosu..
Problem kapusty mamy z głowy a tradycja zachowana

Ciekawe hmm

Jakieś rozpaćkane jajka mi w mms przychodzą od rana ...

Tak Ja też tak robię. Pomijając wypowiedź VV bo nie chce mi się szukać wcześniejszego cytowania na telefonie

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
ja nawet na grill wrzucam takie (razem z ryżem) i dobrze wychodzi smile

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Originally Posted by rafal08
Dla mnie granie Legii -1 jest trochę bez sensu bo kwestia tego co oni chcą dalej. Może nie chcą grać i wtedy każdy wynik na nich przegrywa. A jeśli chcą to rozwala ich 5,6 golami i tyle.
jezeli chodzi o kase to lepiej zeby dalej grali w LE . bo kasa bedzie pusta ... a jezeli sa bogaci to mogą sobie odpuscić

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Czy ja wiem rafal...

Chcieć to oni chcą z różnych względów.

Inna sprawa czy im słabe przygotowanie na to pozwoli, bo nowy trener w 3 dni prochu nie wymyśli.

Trzeba również wziąć pod uwagę fakt, że dla Luxów wyeliminowanie Legii to historyczny wynik i oni też tego chcą.

Konflikt interesów. smile

Dlatego ten handi wydaje mi się jednak sensowny, chociaż dopuszczam np. 2:1 dla Legii i dogrywkę.

Ja gram czysty awans.

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by betowiec
ja nawet na grill wrzucam takie (razem z ryżem) i dobrze wychodzi smile

Ty to w ogóle ,,burżuazja". Nie pasujesz do tego towarzystwa.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
Originally Posted by akagi
Czy ja wiem rafal...

Chcieć to oni chcą z różnych względów.

Inna sprawa czy im słabe przygotowanie na to pozwoli, bo nowy trener w 3 dni prochu nie wymyśli.

Trzeba również wziąć pod uwagę fakt, że dla Luxów wyeliminowanie Legii to historyczny wynik i oni też tego chcą.

Konflikt interesów. smile

Dlatego ten handi wydaje mi się jednak sensowny, chociaż dopuszczam np. 2:1 dla Legii i dogrywkę.

Ja gram czysty awans.
to już lepij wygrać 1-0 i nie marnować sił w dogrywce

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Niektóre wypowiedzi wskazują na to, że Legia nie była jeszcze oglądana przez wszystkich w tym sezonie.

5-6 golami? Legia może się cieszyć, że jest jeszcze w grze, bo powinno być 1-5 po 1 meczu.

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by haczyk
Niektóre wypowiedzi wskazują na to, że Legia nie była jeszcze oglądana przez wszystkich w tym sezonie.

5-6 golami? Legia może się cieszyć, że jest jeszcze w grze, bo powinno być 1-5 po 1 meczu.

Dla tych co nie mieli przyjemności oglądać Legii w tym sezonie, informuję, że grają dramatycznie.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
Dla tych co nie znajo siły luksemburskiej piłki.
Druga siła luksemburska Niedercorn grają z rosyjską Ufą. Na gości kursy @2,4. Znikąd to się raczej nie bierze.
Grali z Honvedem węgierskim to kursy na awans były wyrównane.

A Dudelange chyba nieco lepsiejsze niż Niedercorn.

Tu nikt nikogo kilkoma bramkami nię będzie ogrywać.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by haczyk
5-6 golami? Legia może się cieszyć, że jest jeszcze w grze, bo powinno być 1-5 po 1 meczu.

Legia strzeli tam 5-6 goli?

He
Eheh
Heheheh
BUAHAHAHAHAHA


Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by haczyk
5-6 golami? Legia może się cieszyć, że jest jeszcze w grze, bo powinno być 1-5 po 1 meczu.

Legia strzeli tam 5-6 goli?

He
Eheh
Heheheh
BUAHAHAHAHAHA

Ostatnio w sensible soccer ograłem Legię Warszawę grając Stalą Mielec 8:1. Także nie są tacy mocni, jak się tu większości wydaje.

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by SHARKS
Originally Posted by Tigerrr
Słabe to Dynamo. Jak nie strzelą drugiej to będzie nerwowo. Dużo błędów własnych.


slavia ta z teplic (4-0 ligowy)z ostaniego meczu to powinna przejsc dynamo

Slavia a Sparta to dwa różne kluby.
Tak jak Gent i Genk.
Bayern i Bayer.
grin


siema ale jeb... babola
faktycznie sparta 4-0 nie slavia
szarki trafia na liste pacyfa
grin

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
malo czasu ale probojcie kto ma (w fortunie brak )
heidenheim-nurnberg (u-19) 84min 2-2
over 4.5 2.6

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
mlodzi puke

ale nastepny sie szykuje i tu juz wszedlbym konkretniej

karlsruher - freiburg (u -19) trwa 24min
gol do ht gosp 2.45 albo 2 gole mecz gosp ale nie moge kursu wyszukac

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Cholera, Mastera nie ma, a mam dla niego filmik z jedną z jego ulubionych konkurencji sportowych.

Poznajecie tego gościa, chociaż w zasadzie głupie pytanie, bo jest podpis. smile


Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
te 2 nie gram niepotrzebnie wypisuje ale byloby puke

pod lupa mam jeszcze dwa mecze zaraz szczegoly tym razem mam w ofercie

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Akagi jakbyś miał taki z De Niro to byłoby coś

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Miałem z De Niro jak grał w bierki, ale nie wiem czy Master lubi bierki.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Witam. Co sie z ta Polska pilka porobilo jak juz kluby luxemburskie uznajemy za potege. Pamietam onegdaj jak na Widzewek przyjezdzala druzyna o podobnej sile razenia czyt . Nedczi Baku,Widzewek ich golil 8:0 i na wyjazd na wycieczke. Burbon potwierdzif

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Transporter II leci na Canale, i tak mi się jakoś skojarzyło. smile

Strona 21 z 66 1 2 19 20 21 22 23 65 66

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1