Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
98% knajp dodaje do golabka ryż. Lubię, jadłem setki razy z i bez
Mnie w gołąbki najbardziej kapusta wkurza
i mnie
To tak jak pisałem..mielimy..
Mieszamy z mięsem mielonym i innymi dodatkami jak kto lubi, przesmazamy jak kotlety mielone i do sosu..
Problem kapusty mamy z głowy a tradycja zachowana
Ciekawe
Jakieś rozpaćkane jajka mi w mms przychodzą od rana ...
Tak Ja też tak robię. Pomijając wypowiedź VV bo nie chce mi się szukać wcześniejszego cytowania na telefonie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
ja nawet na grill wrzucam takie (razem z ryżem) i dobrze wychodzi
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Dla mnie granie Legii -1 jest trochę bez sensu bo kwestia tego co oni chcą dalej. Może nie chcą grać i wtedy każdy wynik na nich przegrywa. A jeśli chcą to rozwala ich 5,6 golami i tyle.
jezeli chodzi o kase to lepiej zeby dalej grali w LE . bo kasa bedzie pusta ... a jezeli sa bogaci to mogą sobie odpuscić
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Czy ja wiem rafal...
Chcieć to oni chcą z różnych względów.
Inna sprawa czy im słabe przygotowanie na to pozwoli, bo nowy trener w 3 dni prochu nie wymyśli.
Trzeba również wziąć pod uwagę fakt, że dla Luxów wyeliminowanie Legii to historyczny wynik i oni też tego chcą.
Konflikt interesów.
Dlatego ten handi wydaje mi się jednak sensowny, chociaż dopuszczam np. 2:1 dla Legii i dogrywkę.
Ja gram czysty awans.
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
ja nawet na grill wrzucam takie (razem z ryżem) i dobrze wychodzi
Ty to w ogóle ,,burżuazja". Nie pasujesz do tego towarzystwa.
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Czy ja wiem rafal...
Chcieć to oni chcą z różnych względów.
Inna sprawa czy im słabe przygotowanie na to pozwoli, bo nowy trener w 3 dni prochu nie wymyśli.
Trzeba również wziąć pod uwagę fakt, że dla Luxów wyeliminowanie Legii to historyczny wynik i oni też tego chcą.
Konflikt interesów.
Dlatego ten handi wydaje mi się jednak sensowny, chociaż dopuszczam np. 2:1 dla Legii i dogrywkę.
Ja gram czysty awans.
to już lepij wygrać 1-0 i nie marnować sił w dogrywce
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Niektóre wypowiedzi wskazują na to, że Legia nie była jeszcze oglądana przez wszystkich w tym sezonie. 5-6 golami? Legia może się cieszyć, że jest jeszcze w grze, bo powinno być 1-5 po 1 meczu.
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Niektóre wypowiedzi wskazują na to, że Legia nie była jeszcze oglądana przez wszystkich w tym sezonie. 5-6 golami? Legia może się cieszyć, że jest jeszcze w grze, bo powinno być 1-5 po 1 meczu.
Dla tych co nie mieli przyjemności oglądać Legii w tym sezonie, informuję, że grają dramatycznie.
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
Dla tych co nie znajo siły luksemburskiej piłki. Druga siła luksemburska Niedercorn grają z rosyjską Ufą. Na gości kursy @2,4. Znikąd to się raczej nie bierze. Grali z Honvedem węgierskim to kursy na awans były wyrównane. A Dudelange chyba nieco lepsiejsze niż Niedercorn. Tu nikt nikogo kilkoma bramkami nię będzie ogrywać.
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
5-6 golami? Legia może się cieszyć, że jest jeszcze w grze, bo powinno być 1-5 po 1 meczu.
Legia strzeli tam 5-6 goli?
He
Eheh
Heheheh
BUAHAHAHAHAHA
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
5-6 golami? Legia może się cieszyć, że jest jeszcze w grze, bo powinno być 1-5 po 1 meczu.
Legia strzeli tam 5-6 goli?
He
Eheh
Heheheh
BUAHAHAHAHAHA
Ostatnio w sensible soccer ograłem Legię Warszawę grając Stalą Mielec 8:1. Także nie są tacy mocni, jak się tu większości wydaje.
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Słabe to Dynamo. Jak nie strzelą drugiej to będzie nerwowo. Dużo błędów własnych.
slavia ta z teplic (4-0 ligowy)z ostaniego meczu to powinna przejsc dynamo
Slavia a Sparta to dwa różne kluby.
Tak jak Gent i Genk.
Bayern i Bayer.
siema ale jeb... babola
faktycznie sparta 4-0 nie slavia
szarki trafia na liste pacyfa
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
malo czasu ale probojcie kto ma (w fortunie brak ) heidenheim-nurnberg (u-19) 84min 2-2 over 4.5 2.6
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
mlodzi
ale nastepny sie szykuje i tu juz wszedlbym konkretniej
karlsruher - freiburg (u -19) trwa 24min
gol do ht gosp 2.45 albo 2 gole mecz gosp ale nie moge kursu wyszukac
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Cholera, Mastera nie ma, a mam dla niego filmik z jedną z jego ulubionych konkurencji sportowych.
Poznajecie tego gościa, chociaż w zasadzie głupie pytanie, bo jest podpis.
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
te 2 nie gram niepotrzebnie wypisuje ale byloby
pod lupa mam jeszcze dwa mecze zaraz szczegoly tym razem mam w ofercie
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Akagi jakbyś miał taki z De Niro to byłoby coś
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Miałem z De Niro jak grał w bierki, ale nie wiem czy Master lubi bierki.
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Witam. Co sie z ta Polska pilka porobilo jak juz kluby luxemburskie uznajemy za potege. Pamietam onegdaj jak na Widzewek przyjezdzala druzyna o podobnej sile razenia czyt . Nedczi Baku,Widzewek ich golil 8:0 i na wyjazd na wycieczke. Burbon potwierdzif
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Transporter II leci na Canale, i tak mi się jakoś skojarzyło.
Link skopiowany do schowka